BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #582559 przez Dave
i jak minal dzien??
slonko jest cudowne!
nie przyjmuje do wiadomosci, ze ma sie ochlodzic!!



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #582590 przez kaikai
w piatek ma byc juz zimno i ma padac snieg, akurat jak musze jechac do szpitala na badnia :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #582610 przez Dave
no to zajefajnie...
mam dola:'(
okazalo sie,ze m przedpokoju nie da sie dac plytek. podlogi tam prawie nie ma. mozemy zrobic wylewke,co znaczaco oddala nas od zycia w normalnosci:'(
a czas ucieka...



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #582631 przez monia89
Koleżanka chwaliła ten pas podobno nie zsuwa się dobrze ściąga i widać efekty po noszeniu go. Ona zaczeła nosić tydz po porodzie i widać efekty :)
Ja jutro mam wizytę i nie mogę doczekać się koło 15 zobaczę Antosia :)
Z zakupów nici bo bardzo obolała byłam po stomatologu tzn kupiłam mu czapeczkę i sobie bluzkę która nada się na potem :P
A myślę by Młodemu taką kurtkę kupić www.51015kids.eu/niemowlak-0-2-lat/produ...owleca-5a2406?c=3039 www.51015kids.eu/niemowlak-0-2-lat/produ...wleca-3w1-5a2408?c=2 www.hm.com/pl/product/06630?article=06630-B chyba że znajdę coś na ciuchach w pt

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #582651 przez Magdalena9t
Hejka :) już po wizycie, cały dzień poza domem trochę męczące :P
No więc wszystko u mnie w porządku, ciśnienie w normie, wymaz pobrano mi na zbadanie czy , nie ma paciorkowca , szyjka lekko skrócona ale nie ma rozwarcia, kazała mi odpoczywać. i tylko tyle info. za miesiąc kolejna wizyta, ja już myślałam ,że częściej już będę jeździć na wizyty a tu jeszcze miesiąc czekać :ohmy: też tak macie :unsure: ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #582658 przez agat
Dave napisał:

no to zajefajnie...
mam dola:'(
okazalo sie,ze m przedpokoju nie da sie dac plytek. podlogi tam prawie nie ma. mozemy zrobic wylewke,co znaczaco oddala nas od zycia w normalnosci:'(
a czas ucieka...

To co tam jest na tej podłodze, że wylewkę trzeba robić?

Monia ja znalazłam bardzo fajną kurteczkę na ciuchach niedawno, o taką:


Dałam za nią z 10 zł. Nie wiem czy jest sens kupować w sklepie, bo ona przyda się tylko na pierwsze 2 miesiące, bo później zacznie się lato. Dzieciaczkowi aż tak super wygodnie to w niej nie będzie ;) Także ja osobiście w sklepie za tyle kasy bym nie kupowała, co innego w ciuchu :P

U mnie dziś fajny dzień :) Pogoda idealna, więc przywdziałam cieńszą kurtkę i ruszyłam na spacer :) Już nie mogę się doczekać spacerów z wózkiem :)

A z rana synek łaskawie pozwolił nagrać swoją poranną gimnastykę :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #582684 przez Magdalena9t
Agat jak fajnie się malutki rusza, mój nieco spokojniej :silly: też bym musiała się przyczaić z ukrytą kamerą i nagrać ;)

Poczta Polska mnie rozwala :angry listonosz zostawia awizo,że nie było nikogo do odbioru paczki, a wcale tej paczki przy sobie nie ma :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #582711 przez monia89
Agat Bosko :)
W sumie masz racje z tą kurtką :) Poszperam na ciuchach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #582794 przez Dave
Zdjęcia do końca tego nie oddadzą, ale tak to wygląda.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #582893 przez agat
Dave już czaję. Rzeczywiście wylewka konieczna. Ale teraz są takie sprytne samopoziomujące, jeden dzień i zrobione. Może nie będzie tak źle :)

Moniu jutro idę do takiego ciucha, w którym często bywają fajne kurteczki. Jeśli bym coś fajnego za niską cenę znalazła to będę o Tobie pamiętać jeśli chcesz :)

Magdaleno ja też mam wizytę za miesiąc dopiero a myślałam, że teraz będzie częściej. Do tego nie pobierał mi tego wymazu na paciorkowca i ciekawe czy za miesiąc zrobi... A jak urodzę kilka dni po tej kolejnej wizycie i nie będę miała wyników tego paciorkowca? :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583055 przez Magdalena9t
Dave nie zazdroszczę :( ja miałam obiecane,że w tym tygodniu sypialnia będzie zrobiona a tu dupa :angry: dużo do zrobienia nie ma a idzie jak krew z nosa :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583062 przez Magdalena9t
I w moim szpitalu nie dają koszuli do porodu, trzeba będzie się w coś zaopatrzyć :P
oj z tymi lekarzami to jest, mi zamiast dać kolejną wizytę na za 2 tygodnie to dopiero za miesiąc, ale gdyby coś się działo to do szpitala jechać :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583089 przez Magdalena9t
Jeny, jak już późno , trzeba iść spać :silly: miłej nocki wszystkim :blink:

dobranoc :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583107 przez ilonah
Dzień dobry :)
Ja mam wizyty ca dwa tygodnie i kolejna 19 marca, wszystko prywatnie więc kaska leci masakrycznie, dobrze, że to już końcówka.
Mnie mąż zostawił właśnie na 3 dni samą i wyjechał w delegacje, mam nadzieję, że to już ostatni raz przed porodem, nie zgodzę się już żeby wyjeżdżał, w razie czego do szpitala mam 10 minut spacerkiem ale głupio samej się odprowadzić na porodówkę no nie? :blink: .
U mnie dokładnie dziś wypada miesiąc do porodu :laugh:
Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583127 przez Magdalena9t
Dzień dobry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl