BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #583356 przez Dave
suzi-fakt doswiadczona weteranka w tym temacie jestes.
takie rady sie na codzien przydadza:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #583359 przez Suzi
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #583364 przez Suzi
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #583368 przez Suzi
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583372 przez Dave
ja z tel klikam i zdjec nie widze:'(



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583388 przez kaikai
Suzi ja do Miedzylesia mam 10 min.mieszkam w Wesolej, a wybralam sobie szpital na Infanckiej tam chodze od poczatku ciazy i znam juz wszystkich, polozne,ginow. Szpital i izbe przyjec jak w domu sie czuje :)
Ten szpital jest po remoncie,bardzo nowoczesny,7 osobnych sal do rodzenia z prysznicem, usg i wszystkie sprzety maja nowe. Po porodze podobno sale sa male, ale za to dwuosobowe z prysznicem kazda :) znieczulenie zo bez oplat lub dolargan na zyczenie -dziala do mometu pelnego rozwarcia, potem daja odtrutke i rodzi sie juz normalnie.
Bufet jest na dole, maz moze sobie cos zjesc jak porod bedzie dlugo trwal :) jedyne co mnie tam wkurza to ze bardzo ciezko tam zaparkowac przed szpitalem, my korzystamy z parkingu obok medicovery bo mamy karte, a w niedziele i w nocy jest juz lepiej z miejscem.
A Ty wybralas juz szpital?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583394 przez kaikai
Suzi ale Ty laska jestes!
Chyba coreczka troche podobna do Ciebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583396 przez creatura
Suzi wymiatasz w temacie zaparć :blink:
Ładne "maleństwa" ;) wydaje mi się, że syn bardziej do Ciebie podobny, ale zdjęcia są często mylne.

Kaikai z Twojego opisu to szpital wypas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583401 przez creatura
kaikai napisał:

Chyba coreczka troche podobna do Ciebie :)


Tak! Identyczne uśmiechy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583405 przez Suzi
kaikai, dzieki za te "laske" :), przed ciązą to raczej słonikiem byłam, ale przyjaciółka cukrzyca zadbała o mnie :lol:
, ale jak sama zauwazyłaś córuś zaledwie "troche" podobna, syn to juz wcale :unsure: wiec dlatego na mikołaja liczyłam, a tu zonk, pieczątka tatusia i brata :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583416 przez ilonah
Hello
Ja z zaparciami, hemoroidami ani zgagą (odpukać) nie mam do czynienia ale tak jak Dave codziennie wcinam jogurt naturalny z najzwyklejszymi płatkami owsianymi i jeszcze sobie dodaje śliwki suszone i rodzynki, mniam :laugh: właśnie taki sobie przed chwilką wsunęłam
Suzi jak dla mnie- córeczka podobna do Ciebie :)
Dziś u mnie pada i szaro za oknem, ale zapach deszczu jest fajny taki wiosenny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583418 przez Suzi
kaikai, dzieki za te "laske" :), przed ciązą to raczej słonikiem byłam, ale przyjaciółka cukrzyca zadbała o mnie :lol:
, ale jak sama zauwazyłaś córuś zaledwie "troche" podobna, syn to juz wcale :unsure: wiec dlatego na mikołaja liczyłam, a tu zonk, pieczątka tatusia i brata :silly:
wczoraj sobie zrobiłam niebywała przyjemnośc - mianowicie zamarzyły mi sie czerwone jeansy, tak od czapy, ale nie mogłam ich z głowy wygnac. No i jestem wczoraj w tesco a tu nagle, patrzą na mnie wabiąco CZERWONE JEANSY! super kolorek ale...... nie dośc że na metce jak wół - SUPER SKINNY to jeszcze największy rozmiar to 40 ( przed ciążą 42 bywało nieosiągalne :dry: :blush: :dry: ) ( bo to z wyprzedaży), ehhhh, mysle sobie, trudno, ryzyk -fizyk- matematyk najwyzej młoda skorzysta. No a że w sklepie nie chciało mi sie mierzyć wzięłam w ciemno. Wieczorem zakradłam się do łazienki i z zapartym tchem mierzę! no i luuuuudzie! oczom nie wierzę! to co nie miało mi nawet prawa na łydki wejśc, weszło calusieńkie, nie tylko na łydki ale i na uda i pupę i gdyby nie Mikuś tobym sie normalnie zapięła! :lol: Wyleciałam z tej łazienki jak na skrzydłach.... cudne uczucie :blink:

Co do szpitala kaikai to na Madalinskiego sie wybieram, tam to normalnie Cidar Sinai Beverly Hills zrobili :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583419 przez kaikai
Suzi mi tez ta ciaza i dieta na dobre wyszly nigdy nie moglam schudnac, a teraz synek zadbal o figure mamusi :)
Moje cory tez nie podobne do mnie w 100% , a Ola to w ogole zero. Wszyscy mowia ze Dawidek podobny do mnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583426 przez Suzi
No, to przynajmniej będzie "COŚ" Twojego :) :) :) , a ja już na straconej pozycji :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583430 przez ilonah
Ale Wam dobrze dziewczyny, że maluszki Was wyszczupliły, u mnie odwrotnie - póki co słoniątko jestem i omijam sklepy z ciuchami dla mnie, ale marzy mi się, że jak malutka się urodzi to kupię sobie parę fajnych ciuszków w swoim zwykłym rozmiarze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl