BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 11 miesiąc temu #644373 przez Sevilla
Karina, ja pierwszą ciąże miałam usuwaną w 11tc, bo się również zarodek nie rozwinął, a zabieg miałam 4 maja, ale rok temu. Także matka natura lubi płatać figle, wy musieliście starać się 2 lata o dzidzie, a ja jestem w trzeciej ciąży w ciągu roku, która wkońcu mam nadzieję, że rozwiąże się pomyślnie i Maksiu będzie zdrowy pomimo ilości leków jakie musiałam brać w tym okresie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644381 przez Daarikaa
No to gratulacje dla Gabi! Czekamy na relację :) i zdjęcie na forum

Tysiak on tak powiedzial ze musi bo pewnie tez nie wyobraza sobie zeby moglo byc inaczej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644384 przez Alex_87
Gabi gratulacje !!!!!! Czekamy na więcej informacji :)

A Ane też się chyba ostatnio rzadziej odzywa, a miała jakoś termin teraz?

Tysiak a może on twierdzi, że musi, bo skoro to Wasze wspólne dziecko, to czuje się w obowiązku żeby być tam z Tobą :)
Ja tam sobie nie wyobrażam, żeby mojego męża nie było bo np. się boi, przecież ja też się boję. Ale naszczęście on powiedział, że zrobi wszystko żeby być :D Mówi, że jak będzie na służbie to najwyżej włączy koguty i dojedzie najszybciej jak się da :D
Poza tym nie mogę się doczekać chwili kiedy oboje zobaczymy naszą córeczke :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644388 przez tysiiiak
Dziewczyny może macie racje :) nie spojrzałam na to w ten sposób ;)

kurcze poszłabym na spacerek ale obawiam się, że daleko nie zajde :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644390 przez Olga60
Gabi GRATULACJE!!!!

Dziewczyny, widzę, że większość z nas tu obecnych przeżyła traume w zwiazku z utrata ciąży :(

Ja do szpitala idę we wtorek, ale nie wiem kiedy zrobią mi cc. Baaardzo bym chciala tego samego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644410 przez Daarikaa
hehe no to Alex nie masz sie o co bac ze mąż nie zdąży... całe miasto zatrzyma a on bedzie na czas hehe :lol: :lol:

Ja we wtorek mam wizyte to moze dowiem sie ile ten nasz słodki cieżar waży :)

Ane wiem ze miala termin jakoś na "juz" wiec moze rodzi alnbo pojechała gdzies na majówke :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #644412 przez Daarikaa
tysiiiak napisał:

Dziewczyny może macie racje :) nie spojrzałam na to w ten sposób ;)

kurcze poszłabym na spacerek ale obawiam się, że daleko nie zajde :P


ja to juz o spacerku moge zapomniec, mam takie "zakwasy" w pachwinach i tak boooooli mnie krocze ze boje się ze dzidzie zgubie jak chodze :silly:

Idziemy rozpalac grila na obiad i grilowac cycki z kurczaka ;) milej niedzieli i do pozniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644441 przez KarinaM
My też siedzimy na dworzu bo tak pięknie. Igor w piaskownicy a ja na ławeczce przy laptopie. Rozpusta.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644442 przez Karolka85
Kurcze dziewczyny współczuję Wam tych przeżyć z ciążami. Mogę się tylko domyślać jakie to trudne i bolesne. Moja przyjaciółka też straciła 2 ciąże- jedną poroniła samoistnie a drugą musiała mieć usuniętą w 10tc... Minęło 9 miesięcy i nie może zajść w ciąże... Strasznie mi jej szkoda bo wiem jak bardzo pragnie mieć dziecko.

GABI moje gratulacje!!!!!!! nie mogę doczekać się fotki bo na fb nie widzę niestety. Może dałoby się udostępnić fotkę w Naszej grupie Majówki 2013?

Fajnie że podoba Wam się kącik dla naszej córci :) ja namiętnie realizuję w naszym mieszkaniu moją pasję jaką jest projektowanie i dekorowanie wnętrz ;) oczywiście w miarę możliwości finansowych i fizycznych :blink:

Tysiak ja też uważam jak inne dziewczyny że Twój mężulek po prostu nie widzi innej opcji i dlatego "MUSI" być przy porodzie :) więc się nie martw.
Ja też nie wyobrażam sobie żeby mojego Marcina miało nie być choć wiem że jest posrany ze strachu :laugh: ale wierze w niego, że stanie na wysokości zadania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #644447 przez Sevilla
Tysiak jestem tego samego zdania, co dziewczyny. On traktuje to zadaniowo i wie, że musi stanąć na wysokości tego zadania. On nie tylko chce stanąć na wysokości, ale to jest jego jakiś wewnętrzny nakaz :)

Karinka super, szkoda, że ja nie mam takiego długiego przedłużacza, bo napewno też bym sobie na dworze posiedziała z laptopikiem. A tak to albo dom i laptop, albo wieszanie prania w ogródku :) I tak na zmianę, na całe szczęście jest tak cudna pogoda, że pranie chwila moment i suche. Jedno zdążę wyprać, a pierwsze już suchę :) Uwielbiam :)

Karolka też uwielbiam projektować i dobierać dodatki, ale największy problem jest z wykonaniem, bo namówić mojego do jakichkolwiek prac remontowych to istna porażka. Tydzień temu zaczęliśmy robić przedpokój, a na dzień dzisiejszy jedynie dziury zaszpachlowane, a gdzie tu mowa o szlifowaniu, malowaniu i tapetowaniu ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644453 przez KarinaM
Ja podłączyłam dwa przedłużacze i włączyłam w garażu. Super sprawa.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644461 przez Karolka85
Sevilla napisał:

Tysiak jestem tego samego zdania, co dziewczyny. On traktuje to zadaniowo i wie, że musi stanąć na wysokości tego zadania. On nie tylko chce stanąć na wysokości, ale to jest jego jakiś wewnętrzny nakaz :)

Karinka super, szkoda, że ja nie mam takiego długiego przedłużacza, bo napewno też bym sobie na dworze posiedziała z laptopikiem. A tak to albo dom i laptop, albo wieszanie prania w ogródku :) I tak na zmianę, na całe szczęście jest tak cudna pogoda, że pranie chwila moment i suche. Jedno zdążę wyprać, a pierwsze już suchę :) Uwielbiam :)

Karolka też uwielbiam projektować i dobierać dodatki, ale największy problem jest z wykonaniem, bo namówić mojego do jakichkolwiek prac remontowych to istna porażka. Tydzień temu zaczęliśmy robić przedpokój, a na dzień dzisiejszy jedynie dziury zaszpachlowane, a gdzie tu mowa o szlifowaniu, malowaniu i tapetowaniu ...


Ja też niestety mojego laptopa nie wytargam na dworek ani nawet na balkon bo kabla nie styknie a na samej baterii to może 10min pociągnie ;)

A z wprowadzeniem moich pomysłów co do aranżacji na szczęście nie ma problemów, bo mój szanowny małżonek jest budowlańcem- wykończeniowcem z zawodu :) remont naszego mieszkania w większości zrobił sam i na szczęście nie wydziwia na moje projekty :) już oczywiście snuję plan jak będzie wyglądał pokój Julki jak podrośnie i przejmie w całości naszą sypialnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644468 przez Gabi31
Dziewczynki!

Mąż przywiozł mi chwilowo laptopa wiec moge napisac:) Jestesmy jeszcze w szpitalu, Pola urodziła się 3 maja o 12: 18 :) 3440g i 53 cm :)jest przeslodka :) Do szpitala dotarłam o 24:20, ale miałam słabe rozwarcie 1,5 cm przy skurczach co 5 min wiec skierowali mnie na patologie i tam przelezałam bez snu z bolami krzyzowymi do rana ....o 8 :30 byłam juz na porodówce. Porodu nie bede Wam opisywac, bo Wam to uwierzcie nie pomoze. Polecam znieczulenie, jak istnieje mozliwosc :) Moze mnie wypisza jutro,ale w zasadzie to jeszcze nie wiadomo :) Wtedy zdam pelniejsza relacje :) ktos sie jeszcze wypakował? bo nie dam rady tu Was nadrobic :) Buziaki od nas :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644481 przez KarinaM
Gabi jeszcze raz gratulacje.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644482 przez tweety
Gabi31 napisał:

Dziewczynki!

Mąż przywiozł mi chwilowo laptopa wiec moge napisac:) Jestesmy jeszcze w szpitalu, Pola urodziła się 3 maja o 12: 18 :) 3440g i 53 cm :)jest przeslodka :) Do szpitala dotarłam o 24:20, ale miałam słabe rozwarcie 1,5 cm przy skurczach co 5 min wiec skierowali mnie na patologie i tam przelezałam bez snu z bolami krzyzowymi do rana ....o 8 :30 byłam juz na porodówce. Porodu nie bede Wam opisywac, bo Wam to uwierzcie nie pomoze. Polecam znieczulenie, jak istnieje mozliwosc :) Moze mnie wypisza jutro,ale w zasadzie to jeszcze nie wiadomo :) Wtedy zdam pelniejsza relacje :) ktos sie jeszcze wypakował? bo nie dam rady tu Was nadrobic :) Buziaki od nas :*


gratulacje. jak narazie nie mamy wiesci od zadnej innej majoweczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl