BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 11 miesiąc temu #644484 przez Sevilla
Tweety a Ciebie przypadkiem lekarka nie nastraszyła, że dobrze by było gdybyś skończyła 37tc. Ja tu widzę, że zaraz wejdziesz w 38tc, ładnie żeś zacisnęła nogi :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #644487 przez lania
Witajcie, nie nadrabiam bo by mi czasu brakło, a pewnie powinnam gratulować co niektórym, najpierw się pochwalę

IGOREK urodził się 1 maja o godzinie 21 55. Ważył 3190g a mierzył 56cm i jest najpiękniejszym bobaskiem na Ziemi ;) :kiss: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644488 przez Sevilla
lania napisał:

Witajcie, nie nadrabiam bo by mi czasu brakło, a pewnie powinnam gratulować co niektórym, najpierw się pochwalę

IGOREK urodził się 1 maja o godzinie 21 55. Ważył 3190g a mierzył 56cm i jest najpiękniejszym bobaskiem na Ziemi ;) :kiss: :blink:


GRATULACJE!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #644489 przez lania
dowody
pierwsze zaraz po porodzie(wcześniej mąż był tak zaaferowany, że nie cykał)

a to wczoraj
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644493 przez KarinaM
lania gratulacje.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644494 przez tweety
Lania, GRATULACJE! opisz nam cos wiecej jak bedziesz miec czas. tymczasem piekny bobas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644495 przez tweety
Sevilla napisał:

Tweety a Ciebie przypadkiem lekarka nie nastraszyła, że dobrze by było gdybyś skończyła 37tc. Ja tu widzę, że zaraz wejdziesz w 38tc, ładnie żeś zacisnęła nogi :laugh: :laugh:


no chyba za mocno bo moj maz sie nastawil i teraz nie moze sie juz doczekac. wiec zaczelam juz spacerowac a po wizycie we wtorek zamierzam chodzic po schodach. bo mimo przepowiedni Pani doktor wiedze ze jedntak jest dalej niz blizej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644501 przez Olga60
Lania GRATULACJE!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644504 przez KarinaM
dziewczyny m-brava też się chyba dzisiaj nie odzywała?

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644506 przez lania
Po pierwszomajowym spacerku z rodzinką (na którym rozmawiałam z setką znajomych, że spokojnie, ja do terminu doczekam, a w majówkę, to na pewno nie urodzę :dry: )O 19 wróciliśmy do domku, położyłam się trochę zmęczona i nagle czuję, jakbym sikała i nie miała nad tym kontroli :silly: :silly: :silly: a więc to tak odchodzą wody - pomyślałam :blush: . Poderwałam męża do pionu - wpadł w panikę- o dziwo ja byłam spokojna. Pojechaliśmy na porodówkę, nie miałam skurczy, a rozwarcie na 3/4cm, więc lekarz zlecił oksytocynę ale zanim ją dostałam to po ;lewatywce zaczęłam odczuwać skurcze - mimo to podali mi kroplówę, więc to jeszcze przyspieszyło akcję(lekarz stawiał że do północy się wyrobię, a ja o 22 miałam Igora na rekach)
Reszty nie będę opisywać, bo i po co...mąż na porodówce się sprawdził :lol: polecam :lol: , słuchajcie położnych- one pomagają :ohmy: , trzeba dużo siły i samozaparcia :P ale wszystko jest do przeżycia :) a jak się ma taką kruszynę już na rękach, to :) :) :) bezcenne :) , też polecam :lol: :lol: :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644511 przez KarinaM
lania Igorek śliczny i ile włosków ma. Córa chyba wniebowzięta. Nie mówiąc o Tobie i mężu.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644514 przez lania
aha, dziś wyszłam ze szpitala i to też pierwszy dzień w którym tfu tfu nie płakałam, chyba baby blus czy jakiś tam...mój wygląd(trochę popękały mi naczynka na twarzy i dekoldzie podczas parcia)żółtaczka małego, chocki z mlekiem, chocki z wagą, komentarze niefajnych lekarzy, przedłużony pobyt w szpitalu, znajdowałam preteksty...albo one mnie znajdowały...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644518 przez munnecabrava
Gabi Gratulacje ;)i przykro mi, że się tak meczyłaś :( Nie mogłaś znieczulenia wziąść?


lania no piękne maleństwo :)



ja byłam właśnie na porodówce dopytać czy aby na pewno wszystko mam i chwile pogadałam z położną. Pierwsze wrażenie jak na mnie spojrzała miałam ochotę uciec, ale okazała się baaaardzo miła i chciałabym żeby była przy moim porodzie dużo rad mi dała.

Np łykać wiesiołka ponoś wpływwa na poród, oczywiście stymulacja brodawek, seksik. Płyn do higieny intymnej z korą z dębu. Dla dzidziora F18 do pupci bo nie ma cynku i w pierwszych dniach taki jest lepszy.

Nie stresowac się że nic się nie dzieje, bo może być tak że nie będę miała żadnych objawów i w jednej chwil bęc się zacznie.

Jeśli się nie zacznie to pokazać się jakieś 8 dni po terminie bo jak przyjade wczesniej to mnie zatrzymają bezsensownie + będą mnie oksy faszerować.


Później poszliśmy na lody heh mam wyrzuty że jestem taka okropna dla mężulka ostatnio :(


Karina jestem jestem :) bachorzątko też w brzusiu :)ale przejęła się wizytą w szpitalu bo co chwilkę mnie później coś łapało ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644521 przez KarinaM
lania napisał:

aha, dziś wyszłam ze szpitala i to też pierwszy dzień w którym tfu tfu nie płakałam, chyba baby blus czy jakiś tam...mój wygląd(trochę popękały mi naczynka na twarzy i dekoldzie podczas parcia)żółtaczka małego, chocki z mlekiem, chocki z wagą, komentarze niefajnych lekarzy, przedłużony pobyt w szpitalu, znajdowałam preteksty...albo one mnie znajdowały...


Ale karmisz czy nie dało rady?

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644522 przez KarinaM
munnecabrava dobrze że jesteś chociaż pewnie wolałabyś już być po porodzie?

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl