BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 11 miesiąc temu #644871 przez MoNiaaa
lania gratuluje synka!!!sliczny jest jak laleczka :kiss: :kiss:

Anabel widze ze tez juz ma malenstwo przy sobie wiec rowniez gratuluje!!! :kiss:
jesli kogos pominelam to rzepaszam ale zagladam co jakis czas i czytam 2 ostatnie strony ;)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644872 przez lili91
Hej Dziewczyny. GRATULUJE TYM KTORE JUZ URODZILY.

Ja zaraz ide na badania a pozniej musze siedziec w domu bo kurier z materacem ma przyjechac.
Wczoraj bylam z moim na zakupach , musialam dokupic koszule do szpitala. Na inne ubrania sobie nie pozwalam bo juz nie oplaca sie na brzuszek kupowac a nie wiem jaki rozmiar bede miala po porodzie. Tak bym chciala wazyc 50 kg. Przed ciaza wazylam 43 kg. Kupic jakis fajny ciuch to tragedia byla.

Po zakupach bylismy u tesciow a pozniej jeszcze u kuzynki. Wieczorem padlam ze zmeczenia a dzisiaj musial mnie budzik obudzic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644877 przez Daarikaa
Hej dziewczyny!

Ja już na nogach bo przyjechała piguła pobierac krew i mocz, więc zwlekli mnie z łóżka, a taaak dobrze mi się spało, no ale w sumie dłuższy dzien bedzie a i pogoda dopsiuje wiec jest OK.
Mamy troszke załatwiania dzisiaj, musimy pojechac na poczte, zaszczepic psa na wscieklizne, zrobic zakupy... juz sie zmeczylam na sma mysl :lol:

Lili zobaczysz szybciutko wrócisz do wagi sprzed ciąży lub podobnej :) Z maluszkiem na spacerek i znów bedziemy laseczami :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644885 przez KarinaM
Witam w ten piękny dzionek.
Ja jutro idę na badania moczu i krwi a w środę do lekarza.
Mogłam iść dzisiaj ale pewnie po takim długim weekendzie to będzie dużo pań starszych z cukrzycą które nie przepuszczą bo one są ważniejsze.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644888 przez aleksiaa88
Ja po nocy taka wymęczona mały się rozpychał ile miał sił nie wiele co spał, poza tym zaczął mnie sutek boleć dotykam go a tam mokro :cheer: kurczę kiedyś to parę kropel tylko było, a dziś ta taka plama wielka :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644894 przez Daarikaa
Lania ja mam jeszcze pytanko odnośnie lewatywy, sami Ci robili czy poprosiłaś o nią? ( ja już w razie W też zakupiłam :) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644895 przez sisina
Witam :laugh:

Ja wstałąm dziś z jakąś depresją od rana płacze ze sobie przy dziecku nie poradze :( :dry: i boje sie porodu ja nie wiem co mam dziś za głupi dzień choć słonce za oknem
Tak bym chciała zeby mój sebek już zjechał bym sie przytuliła a tak nie mam do kogo :(

Wczoraj po komunii padłąm jak kawka a dziś poprawiny nie chce mi sie isc ale ciotka po mnie osobiscie przyjedzie... bo mówiła ze w domu nie bede siedziec sama

Masakra dziś ze mna sorki ze wam głowe zawracam moimi pierdołami ale tylko tu moge sie wyzalić :dry:

Miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644906 przez Daarikaa
Sisina ja myślę ze kazda z nas martwi się czy poradzi sobie z dzidziusiem i nieraz są takie gorsze dni że czujemy sie do niczego, ja podejrzewam że Ty poprostu już teskinisz i troszke boisz sie byc sama przed porodem...i to ma wppływ na Twój humorek. Juz niedługo przyjedzie Twój luby i odrazu poczujesz sie silniejsza, spokojniejsza :) 3maj się Laska!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644914 przez Domiś91
Ja od wczoraj mam taki humor jak ty Sisina... Zaczynam się bać porodu, martwie się jak sobie dam rade z kruszynką... :( Ale najbardziej dobijające jest to czekanie, już placze nawet... Taką mam depresje.. Wydaje mi się że to moja wina, że to moje ciało nie pomaga Tymkowi :( :( a jeszcze wszyscy wkoło pierdolą Kiedy ty w końcu urodzisz? A ja.. w ogóle nie czuję jakbym była po terminie.. :( :( :( :( :(
Wstawiłam ciuszki do prania i ide chyba jeszcze na drzemke..bo później trzeba sie ogarnąć przed lekarzem i iśc zobaczyć co tam słychać "W środku" :( Nie pamiętam nawet na która godzine mam wizyte.. Jezuu nienawidze takiego humoru :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644929 przez KarinaM
Ja też się boję że nie poradzę sobie chociaż to drugie dziecko.

Wczoraj widziałam się z siąsiadką która jest połażną środowiskową i poprosiłam żeby to Ona przyszła do mnie na wizytę bo mam dużo pytań a obcej nie zapytam się a Jej tak. Powiedziała że postara się.

Wczoraj przyjechał męża brat cioteczny z żoną i 8 m-cznym synkiem. Przywieźli jeszcze trochę ubrań (od nich mam bardzo dużo) i rożki. Muszę dzisiaj uprać a jutro poprasować.

Dzwonił mąż że kolega z pracy przywiózł nam ubranka i jakąś karuzelę. Ale będę miała prania jutro.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644930 przez KarinaM
Domiś pamiętaj napisz nam co Ci powiedział lekarz na wizycie. I nie stresuj się głupim gadaniem ludzi. Oni to potrafią wkurzyć.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644946 przez Karolka85
Hej dziewczyny,

Iania moje gratulacje!!!!

Domiś trzymam kciuki aby dziś gin tak Cię zbadał, że wszystko poruszy i będzie tak jak w przypadku Kiniaczka :) ona też dzień po wizycie urodziła.

Powiem Wam że chyba każda z nas ma obawy co do opieki nad maleństwem, zwłaszcza jeśli jest to pierwsze dziecko. Jakby nie było jest to jedna wielka niewiadoma- poród- nie wiadomo czego tak naprawdę się spodziewać, jak będzie, a później opieka i wychowanie dziecka to mega wyzwanie dla każdego. ja też się boję. i w sumie im bliżej terminu tym bardziej mnie to przeraża. ale mam nadzieje że w momencie kiedy zobaczę swoją córeczkę wszystko minie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644951 przez munnecabrava
Koszmarna noc spalam może 3 godziny... Całą noc mi twwrdnial brzuch co 5 minut nie mogłam zasnąć.... Teraz mnie boli ... Cały czas...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644960 przez KarinaM
munnecabrava napisał:

Koszmarna noc spalam może 3 godziny... Całą noc mi twwrdnial brzuch co 5 minut nie mogłam zasnąć.... Teraz mnie boli ... Cały czas...



No no munnecabrava czyżbyś była następna? :lol: :lol: :lol:

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644978 przez lalka
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ROZPAKOWANYCH MAMUŚIEK!!!!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl