BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 11 miesiąc temu #644528 przez sisina
Ja tylko na moment bo na komunii siedze nuuudy jak diabli :S :side:

Lania gratulacje Igorek cudaśny :laugh:

kurcze ja już bym też chciała małego miec przy sobie kurde zeby mi udało urodzić w terminie :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644530 przez maja001
Witajcie dziewczyny.
jestem mama styczniowego bobaska 2013. Chciałam POGRATULOWAĆ tym , które już urodziły i życzyć lekkich porodów większości z was, bo jesteście jeszcze przed nimi.Jak czytam wasze relacje z porodów to łza się w oku kreci i przypominam sobie swój. Dziewczyny mimo ze poród jest bardzo wyczerpujący to powiem wam tylko tyle, ze z drugiej strony jest to najwspanialsze przeżycie jakiego kobieta może doświadczyć. Jak tylko weźmiecie w ramiona swoje dzieci i usłyszycie ich pierwszy płacz i je przytulice, to będziecie pewne ze było warto znieść wszystkie te niedogodności zw. z porodem.I jeszcze jedno, szybko się zapomina ból porodowy, już kilka tygodni po się ich nie potrafi opisać. Tak więc, życzę wam SZCZĘŚLIWYCH ROZWIĄZAŃ a póżniej pociechy z maleństw. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644532 przez munnecabrava
Chciałabym chciała, chociaż w szpitalu to az zbladłam :P taka histeryczka ze mnie ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644544 przez moniaaak
Cześć Laseczki,

widzę, że grono Mamusiek się powiększa :D.

Gabi- gratuluję jeszcze raz :)

Lania- synek cudeńko:). Fajnie, że już po.

Trzymajcie się Kochane.

Ja dziś kolejny dzień z rzędu walczę z chorobą... :/. Mam nadzieję, że szybko przejdzie. W zasadzie cały dzień dziś spędzam przed telewizorem i w łóżku. Mężuś zrobił obiadek, a teraz sobie na mecz pojechał to postanowiłam skrobnąć.

Zachodzenie w ciąże? Zabawnie u nas było... zaraz po ślubie(23 czerwca) odstawiłam tabletki, w pierwszym cyklu się nie udało( zresztą ciężko się było spodziewać).
Potem była jeszcze jedna próba, ale się chyba w dni płodne nie wstrzeliliśmy. Udało się za radami pani ginekolog.
test zrobiłam w drugim dniu spodziewanej miesiączi... popatrzyłam... jedna krecha, więc wywaliłam do kosza i tyle...
Kilka godzin później tak pomyślałam, że to może trzeba trochę poczekać... więc wywlekłam go z kosza...a tam była druga kreseczka- bladziutka bardzo, ale była:)
Do dziś się ze mnie mąż śmieje, że gapa byłam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644545 przez moniaaak
wracam do łóżka dalej się kurować...miłego popołudnia i wieczoru :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644549 przez demoniqe
lania, Gabi super!!! gratulacje!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644568 przez lania
KarinaM napisał:


Ale karmisz czy nie dało rady?

Tak, karmię, mam wrazenie, że bez przerwy :blink: :blink: :blink: Igor od razu złapał za pierś, ale cały czas był głodny i pielęgniarki sugerowały, że mam słaby pokarm. Później jeszcze spadek masy i jedna lekarka kazała pielęgniarom dopoić butlą, co mnie wpędziło w poczucie winy, że się nie sprawdzam i takie tam... Jest dobrze, więcej nie dopajały, a teraz już mam więcej pokarmu i coraz dłuższe przerwy między karmieniami (bo już wogóle są :silly: :silly: :silly: )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644572 przez ewela86
hej dziewczyny!!!

no to zacżęło się dziać i to od początku maja!!!

GABI gratulacje!!!!!!! ucałowania dla Poli:)

lania gratuluję ślicznego synusia:) (widzę na zdjęciu biedronkową koszulę :lol: mam identyczną i czeka w torbie :lol: )

napiszcie jak znajdziecie chwilkę jak Wam idzie z karmieniem...

munnecabrava ja zażywam wiesiołka - ciekawe czy coś pomoże??? :ohmy:

moniaak ale Cię dopadło!!! szybkiego powrotu do zdrowia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644615 przez moniaaak
Dzięki Ewela muszę się szybko wyleczyć, bo jak Małemu zachce się wyjść wcześniej to jak?

Spróbuje jeszcze jutro pokurować się sama, jak się nie poprawi, to we wtorek pójdę do lekarza :/

Zła jestem na siebie, bo prawie całą ciąże się trzymałam a tu na koniec taki klops.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644633 przez sisina
Ewela napisz mi nazwe tych tabletek z wiesiołka bo jutro mam zamiar kupić byłabym wdzieczna;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644649 przez Karolka85
ewela86 napisał:

hej dziewczyny!!!

no to zacżęło się dziać i to od początku maja!!!

GABI gratulacje!!!!!!! ucałowania dla Poli:)

lania gratuluję ślicznego synusia:) (widzę na zdjęciu biedronkową koszulę :lol: mam identyczną i czeka w torbie :lol: )

napiszcie jak znajdziecie chwilkę jak Wam idzie z karmieniem...

munnecabrava ja zażywam wiesiołka - ciekawe czy coś pomoże??? :ohmy:

moniaak ale Cię dopadło!!! szybkiego powrotu do zdrowia!


Ewela mam pytanie odnośnie tego wiesiołka? Łykasz kapsułki? ile dziennie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644707 przez tysiiiak
lania gratuluje ślicznego synka :*:* też odrazu zauważyłam koszule biedronkową :D
moniaaak zdrówka życzę :*
Gabi jeszcze raz gratuluję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644712 przez joasia10015
Ha,ha,ha czułam że lania już przytula synusia ;) Zaczynam sie siebie bac ;)
Najgorsze że nie mam wogóle przeczucia co do swojego porodu,mam wrażenie że urodzę za rok ;) Wogóle i tak myślę że będe ostatnia...która sie założy :S :blink: :silly:
lania oczywiście najszczersze gratulacje!!!!!!!Gabi też jeszcze raz gratuluje! Ja dziś połaziłam troszkę ,i znowu usłyszałam że mi brzusio opadł ;)

Jutro urodzinki mojego małża-zrobiłam torcika ,kupiłam winko...chyba coś po północy ,,rozkręce,, :silly: to może jakaś akcja sie zacznie?? Może konkretne przytulanko i synuś wyjdzie w urodzinki tatusia ;) Achhhh w co ja wierzę...pewnie czerwiec mnie zastanie :angry: ;)

Kurcze lalka ,Kiniaczek ,Anabelle,Gabi ,lania,pauluska juz po i jakoś tu pusto na forum :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644715 przez aleksiaa88
Gratulacje :ohmy:
Jak ten czas szybko leci jutro już 6 parę dni i połowa miesiąca będzie, jeszcze chwila i wszystkie majówki się rozpakują i przyjdzie na nas pora, chwila stop za trzymajcie czas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644722 przez joasia10015
Hmmmm czy ja dobrze zauważyłam że Domiś dzis rano napisała że coś ją konkretnie zabolało,zapisała to i miała obserwowac dalej?...i od tamtej pory nie zaglądała na forum...czyżby na 5 maja wukluł sie Tymuś ????????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl