BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 5 dni temu #653356 przez munnecabrava
Domis u mnie na pięć minut przed wizyta poloznej myszce zachcialo się kupy no to ok. Przebieramy ...krzyk jak bym ją di wrzatku wkladala. Sytuacja prawie opanowana a tu nagle druga kupa na mnie dobra jedziem zdarze ale jak juz zrobiła na mnie siku i zadzwonił dzwonek to sobie myślę ehe opiekę na mnie nasle ;p w czwartek kolejna wizyta. To mnie polozna zobaczy narazie nie mam temperatury więc może to jakieś mięśnie albo cos. Zdolna ja dzisiaj oczywiście stwierdzilam że będę się zdrowo odzywiac ;) i unikać alergenow wszystkie ciastka z czekolada pochowalam czekoladę też pi czym usuadlam na kanapie wzięłam mmmmmm maslanke straciatella i wypilam całą;) o tam przecież wcale nie ma czekolady ;p ale mogę winogronaaaaa ;d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #653380 przez tysiiiak
Sevilla lepiej jechać niż się stresowac ;) daj znać co i jak :)

Mnie po wizycie cały czas brzuch pobolewa i twardnieje i oczywiście krocze jakby mi tam słoń nadepnął... Ale nie chce się nastawiac :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #653462 przez ewela86
sevilla pewnie że jedź jak czujesz się niepewnie! może Cię już zostawią?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #653471 przez ewela86
ja uciekam spać... a może jeszcze masaż szyjki z mężem :silly:

dziewczyny szybciutkiego powrotu do formy życzę!!!

dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #653506 przez Alex_87
Witam z rana ;)

Miałam trochę cięzką noc, niby nic nie bolało, ale mąż poszedł dziś do pracy na dzień i podświadomie się bałam, żeby nie zaczęło się jak go nie będzie, trochę to głupie, bo w ciągu godziny może wrócić do domu, ale takie dziwne myśli miałam.
Mała znowu urządziła sobie balety wieczorem, nie wiem czy coś jej się pozmieniało, czy już mnie tak wszystko boli, że każdy jej ruch czuję podwójnie.

Ciekawe jak tam Sevilla czy pojechała na IP.

Joasia a Bio-oil kupowałaś normalnie w sklepie? podobno na allegro są większe butelki i taniej wychodzi. Ja póki co na rozstępy używam czegoś z Eveline, kupiłam jakiś czas temu w Biedronce, ale w innych drogeriach tego nie widziałam, a szkoda, bo wydaje mi się, że rozstępy z tyłka trochę mniej widoczne się robią. Więc może zainwestuje w ten Bio-oil.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #653510 przez moniaaak
Dzień dobry:)

Alex mój Maluszek od dwóch dni tez urządza w brzuchu taką imprezę, że mnie wszystko boli, szczególnie wieczorem. Wczoraj mnie tak pochlastał po żebrach, że się ruszyć nie mogłam:).
Przez dzień mam też wrażenie, że prawie nie śpi tylko dokazuje:)

Właśnie ciekawe jak z Sevillą.. ale chyba da nam znać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #653519 przez Alex_87
No a moja spokojna w dzień, zwłaszcza rano, chyba śpioch z niej, za to wieczorem dokazuje, ale czasem to naprawdę bolesne, zwłaszcza jak poobija mi wszystko gdzieś tam w dole.

Nie mogę spać, chyba przejdę się do sklepu, bo później pewnie upał będzie.

A może u Tysiaka też się coś ruszyło :) ja jeszcze kilka dni temu miałam wrażenie, że coś się ruszy wcześniej, ale teraz coś wątpie, chociaż do terminu jeszcze 8 dni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #653526 przez KarinaM
Witam z rana słonecznego.
Nocka spokojna. Mnie wszystkie skurcze przeszły. Nic już nie odczuwam.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #653541 przez demoniqe
Ja na dzis planuje duzo aktywnosci. Zauwazylam ze jak zrobilam ten dluugi spacer ale w konkretnym tempie i potem seks to skurcze byly pol nocy i jakis postep w rozwarciu.
A wczoraj nic nie robilam. Przelezalam pol dnia i tykko zrobilam obiad i sprzatnelam lazienke to skurczy w nocy zero.

Jutro rocznica slubu wiec dzis bedzie dluuuugi spacer w szybkim tempie i seks koniecznie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #653542 przez demoniqe
Co do rozstepow to nadal polecam mustele. 120 w pasie i zadnego rozstepu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #653559 przez aleksiaa88
Witam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #653574 przez Sevilla
Witam, z ranka ... brzuchol nadal od czasu do czasu boli. Wczoraj już na IP nie pojechaliśmy, bo wyczerpana tymi wrażeniami dnia zasnęłam, a mój jak przyjechał już nie chciał mnie budzić.... stwierdził, że jak coś to jest w gotowości gdybym go obudziła w nocy ...

dziś rano stwierdziłam, że przez całą ciąże nie narzekałam, że coś mnie boli, czy coś strzyka ... tak więc końcówka musi być masakryczna ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #653598 przez tweety
Sevilla napisał:

Witam, z ranka ... brzuchol nadal od czasu do czasu boli. Wczoraj już na IP nie pojechaliśmy, bo wyczerpana tymi wrażeniami dnia zasnęłam, a mój jak przyjechał już nie chciał mnie budzić.... stwierdził, że jak coś to jest w gotowości gdybym go obudziła w nocy ...

dziś rano stwierdziłam, że przez całą ciąże nie narzekałam, że coś mnie boli, czy coś strzyka ... tak więc końcówka musi być masakryczna ...


ale w razie czego nie czekaj i jedz od razu tym razem.

Ja dzisiaj w nocy zostalam obudzona przez skurcz. Pierwszy raz troche bolalo, brzuch i lekko plecy. nic strasznego bo sie tylko usmiechalam czekajac jak przejdzie. ale tyle tego bylo ze skonczylo sie na tym jednym, niestety. Kacper jeszcze nie gotowy do wyjscia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #653632 przez Sevilla
Czekać napewno nie będę :) Samopoczucie dziś znów do dupy ... mam wrażenie jakby jakaś depresja mnie dopadała ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #653657 przez tysiiiak
Witam sie i ja w dwupaku :dry:
w nocy było kilka skurczy ale bez szału :(:( mam wrażenie że będę chodzić w tej ciąży do końca życia :( dziś chyba kupie sobie jakiś napar z liści malin i będę namiętnie pić.

Żeby chcoiaż jakieś niereguarne skurcz były to gdybym pojechała na IP to chyba by już mi pomogli żeby się rozkręciło przy takim rozwarciu a tak to pozostaje mi nadal czekać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl