BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 11 miesiąc temu #655988 przez tweety
Sevilla napisał:

A ja czekam na lekarza i skacze na piłce, bo położna kazała. Właśnie przyszła z oksytocyna.


trzymaj sie. mam nadzieje ze mnie to czeka niedlugo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655992 przez munnecabrava
dziewczyny trzymam kciuki ;)

Ja właśnie wróciam z usg bioderek małej wszystko ok. Bylam na chwile w pracy i się ze mnie nabijali że moja forma nie jest normalna ... a ja narzekam. iii teraz jestem flak..... mąż mnie zmusza do łykania buraka .... fuuuuj tabletki...musze poprasować pieluszki ale taaaaak mi sie nie chce. W ogole dzisiaj wyszła histeryczna matka ze mnie... jestem tak przewrażliwiona że chyba ciężko ze mną wytrzymać....


Domiś moja tak śpi :) tylko taaaaaki żarłok i często zwraca później część....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656010 przez ewela86
moniaak teraz to już chyba powinnyśmy liczyć te które zostały a nie te które się rozpakowały :laugh:

sevilla widać że jeszcze w dobrej formie jesteś skoro skaczesz na piłce i jeszcze piszesz:) oby tak dalej! trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656043 przez Gabi31
Sevilla powodzenia, trzymam kciuki!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656049 przez demoniqe
kurcze wracam z pracy a tu tyle się dzieje :) powodzenia dziewczyny!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #656052 przez marynarka
Sevilla trzymam kciuki za szybki i mało bolesny poród. Dasz radę :laugh:

tysiak urodziła Kubusia :lol: właśnie widziałam, że znajoma wrzuciła na fejsa gratulację z narodzin Kubusia :)

Byłam dziś na ktg. Wyszło w porządku. Skurcze po 50-60, mała tętno ok. Jak się ruszała to jej skakało pod 170 :) Szkoda tylko, że rozwarcia nie ma :angry: a szyjka w ogóle gdzieś ię "chowa" bo gin tak długo i mocno musiał grzebać żeby ją w ogóle wymacać :dry: bolało bardzo :dry: By łam zisiaj na długim spacerku nad morzem i jak wróciliśmy musiałam na kibelek lecieć... Może się oczyszczam trochę. Jak sytuacja się powtórzy to chyba stwierdzę, że spacery i sex działają :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656059 przez Alex_87
Też widziałam na fb, że Tysiak urodziła. Tysiak gratulacje dla Ciebie i dla Kubusia :kiss: :kiss:
Czekamy na więcej informacji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656070 przez KarinaM
Tysiiiak oczywiście gratulacje i czekamy na informacje.

Ja zjadłam fryteczki z synkiem bo może to już ostatnie? Znowu są lekkie skurcze ale narazie co 30minut a niektóre co 15 minut. Są nieregularne. Znając życie przejdą.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #656090 przez maja001
Darikaa mój synek jak miał 3 tyg tez miał takie krosteczki, które mu ciagle nawracały. A czy przypadkiem mala nie ma pleśniawek na języku. jeśli ma to jest to grzybica, tak było u nas i długo na to nie wpadłam, ani nieszczęśni lekarze do których chodziłam. A jeśli nie ma to moze być uczulenie albo mała ma taka delikatna skórkę. U nas nie sprawdziły sie rzadne maści a przerobiłam ich kilka linomag, Ninea baby, alantan, bebanthen,baneocin a nawet clotrimazolum}dopiero sudocrem, maka ziemniaczana i goły tyłek nawet po 3 godz dziennie, oczywiście przemywanie tylko wodą i maść na receptę mycosolon który działa cuda na odparzenia z krostkami i kosztuje z 5 zł. mam nadzieję, że choć trochę pomogłam. :) Ach tormentiol tez nie pomógł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656092 przez tysiiiak
Kubus 3450, 54 cm <3
po 12 godz sn z kroplówka oxy non stop i skurczach partych w końcu przyszedl na świat przez cc :( jak dojde do siebie napisze więcej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656094 przez maja001
A zapomniałam dodać, że ta maść na recepte stosuje sie tylko max 2 razy dziennie a nie przy każdej zmianie pieluszki.Ale 3 dni i po nawet największych odparzeniach nie ma śladu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656098 przez Daarikaa
maja dziekuje za odpowiedz. Malutka ma jezyczek czysty, wiec chyba to nie plesniawki... Własnie zaczełam stosowac make ziemniaczana i wietrzenie, dzis caly dzien lezy z gola pupką i smaruje co drugie sikanie tormentiolem, zaczerwienieie zeszlo ale te krostki nadal sa, mam nadzieje ze jutro juz bedzie lepiej. Zamowilam dzis na allegro pieluchy wielorazowe i mam zamiar wyprobowac zeby nie meczyc pupci naszej ksiezniczki...

tysiak gratulacje! w koncu masz swojego Kubusia! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656112 przez joasia10015
Kurcze nie ma mnie pół dnia a tu aż dwa babaski :blush:
Gratulacje dziewczynki...ja dziś biorę małża w obroty i zobaczymy co będzie ;)

Ha,ha dziś dostałam fajna wiadomosc-ja rodze lada dzien (tydzien ;) ) a moja przyjaciółka zrobiła test i zobaczyła dwie kreseczki :kiss: Taka mała wymianka ;) ;)

Dziewczyny pytanie z innej beczki -jeśli dostałabym skierowanie od GINA na cc to muszę jechac do niego do szpitala ???? Chyba już nie ma ,,rekonizacji,,i wybrac mogę jaki chce co nie? Wiecie coś na ten temat ?


Buziaki moje rybenki ;-) Padam bo dzis poszalałam po mieście :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656143 przez demoniqe
ależ fajnie że mamy nowe bobaski. Sevilla kochana dajesz dajesz!!! :)

ja właśnie zaparzyłam sobie liście malin, mam nadzieję, że seks w niedzielę pomoże i spacery weekendowe i ruszy się to rozwarcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656146 przez Ane88
cześć dziewczynki:*

nic nie nadrobiłam z czytaniem Waszych postów.
przepraszam, że tak długo nie pisałam... ale miałam troche problemów...
już jest lepiej.

Opisze wszystko w bardzo wielkim skrócie bo mały już się wierci...

Poród miałam masakre... 11 godzin się męczyłam.. to było okropne. nie wyobrażam sobie tego w ogóle jakby nie było ze mną Marcina... nie miałam już siły pod koniec nawet trzymać się rurki w prysznicu.
bardzo powoli robiło mi się rozwarcie i w końcu Kubuś pchał się przy niecałych 7 cm...:((
nie dało się tego zatrzymać .. i jestem strasznie porozrywana...
już teraz troche lepiej. wczoraj byłam na ściągnięciu szwów...i znowu ból. 2 sie rozeszły, a 3 wrosły i mnie szarpali :(((

następny problem to taki, że już nie karmie od 2óch dni piersią bo myślałam, że się załamie. miałam strasnie pogryzione brodawki... przez kapturki Kubuś nie chcial jeść.. robiłam wszystko.. wietrzyłam, smarowałam swoim mlekiem, różnymi maściami... ale strupki się porobiły i mleko nie chciało lecieć...
piersi mi kamieniały, robiły się guzki. ciągle masaże i gorące okłady...
nie wytrzymałam... chodziłam po domu i ryczałam non stop i przy karmieniu płakaliśmy razem z Kubusiem.

Wczoraj jak bylam u lekarza poprosiłam o tabletki na zatrzymanie laktacji...
dzisiaj była położna troche mnie podbudowała... powiedziała że mam się nie obwiniać bo piersi mam zmasakrowane... i że dobrze sobie radze...

mam teraz anemie... jestem blada jak śmierć... i do tego już się bardzo denerwuje bo Kubuś od wczoraj nie może zrobić kupy... pręży się i ciśnie... i nic. to przez zmiane z piersi na buteke. położna kazała dopajać wodą... ale narazie nic nie pomaga. nie może zasnąć nawet bo napewno go boli brzuszek..:(((

robie mu masaż brzuszka, i biore nóżki do góry. ale nic nie pomaga:((

Przyszedł czas na nową miłość...;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl