BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 11 miesiąc temu #656804 przez Urszula
Lili 91 radzę Ci odpoczywaj...skurcze wrócą a Ty będziesz potrzebowała siły. Juz niedługo i będziesz mi ała swoje Maleństwo w ramionach:-) też miałam przerwę w skurczach a potem się szybko rozkrecilo...wykorzystaj ten czas na odpoczynek postaraj się też zjeść coś energetycznego.
Trzymam kciuki!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656805 przez Olga60
Domiś położna mówiła, ze z pepka może wyciekac wydzielina, to normalne, u Nataszy też zauważylam dzisiaj na body, kolor brązowy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656808 przez Daarikaa
Domis kolor zolty, lekko brazowy, lekko krwiesty to wszystko jest normalne jesli tylko nie smierdzi i nie jest zaczerwienione. nam już w ósmej dobie kikucik odpadł:)

Lili trzymaj się ! Już niedługo dołączysz do rozpakowanych majowek :) powodzenia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656810 przez Daarikaa
Ja z sutkami nie miałam problemow tyle tylko ze ja karmie na zmiane cyc, kapturek, butla no i hartowalam przed porodem gabka i smarowalam madela (nie wiem czy to to pomogło)

mi w szpitalu to najbardziej smakowala kawa zbozowa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656828 przez Alex_87
Dziewczyny, które urodziły, jak pielęgnowałyście/pielęgnujecie pępek? Bo ja nadal się zastanawiam octenisept czy spirytus?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656830 przez KaRoLiNaaaaa
Ja na początku używałam octaniseptu niestety po tym jeszcze więcej pokazywało się tej żółtej wydzieliny i przeszłam na spirytus salicylowy i w ciągu dwóch dni ładnie się zagoiło.wszytko ładnie się wysuszyło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656834 przez lili91
Wzielam kapiel bylo cudownie. A jak wyszlam z wanny skurcz, teraz nastepny to juz co 7 min. Bola plecy podbrzusze miednica i uda. Dodam ze te skurcze mialam co 7 min. Ciekawe kiedy nastepny. Juz sie boje bo tak boli ze az lzy mi leca chwilami. Caly skurcz trwa jakies 30 seknund moze nawet niecale.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656837 przez Daarikaa
Alex ja z pepuszkiem postepowałam tak, codziennie rano i wieczorem najpierw patyczkiem czyscilam do sucha potem psiakalam octaniseptem i ładnie wszystko sie goilo.

lili rozkrecasz sie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656839 przez lili91
Boje sie tego co bedzie na szpitalu bo w domu to leze zwijam sie z bolu a tam? Jeszcze do tego te bole parte ktorych bolu nie znam i tego tez sie boje. Skurcze mam co 7 min i az plakac mi sie chce na mysl o nastepnym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656841 przez KarinaM
Lili Ty lepiej jedź do szpitala. Jak masz co 7 minut i tak boli to lepiej sprawdzić.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656845 przez lili91
Gorzej jak rozwarcia nie bedzie i bede sie tam mordowala. A z drugiej strony to chcialabym wiedziec co i jak tam.

Juz jestem taka zmeczona, spac mi sie strasznie chce ale ten bol mi nie daje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656854 przez tweety
lili91 napisał:

Gorzej jak rozwarcia nie bedzie i bede sie tam mordowala. A z drugiej strony to chcialabym wiedziec co i jak tam.

Juz jestem taka zmeczona, spac mi sie strasznie chce ale ten bol mi nie daje.


nie czekaj tylko jedz. hahah bedziesz w tym malym procencie matek ktore urodza dokladnie w terminie.

Kupilam dzisiaj Tracy Hogg Zaklinaczke dzieci tak jak polecalyscie. zabieram sie za czytanie bo malo czasu zostalo :)

Lili - POWODZENIA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656879 przez Alex_87
Lili mi ginka mówiła w czwartek, że jak będę miała co 10 min skurcze to mam jechać do szpitala, więc mam nadzieje, że jak to pisze to Ty już jesteś w szpitalu :D
a jak nie, to torba do ręki i jedź ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656887 przez tysiiiak
Ja dziś pierwszy raz zjadłam i też był kleik i suchary. Ten kleik nawet nie był obrzydliwy on po prostu smakowal niczym. Po 3 lyzkach odstawilam.

Lili 3mam kciuki :) i do szpitala raz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656890 przez Sevilla
U nas ok, ja mam pokarm, Maks ciągnie cyca bez problemu, choć karmiłam go tylko 3 razy. Teraz śpi u mnie na brzucholu i czekamy na tatusia. Staram się go wybudzac, by nakarmić, ale twarda z niego sztuka. No i w 100% jest podobny do tatusia, nawet minki podczas snu robi jak on :)

Tysiak coś wspominałas o tym samym dniu porodu :) moje gratulacje dla Ciebie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl