BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 11 miesiąc temu #656170 przez joasia10015
Ane szczerze współczuję tego wszystkiego co przeszłas-oby już teraz było lepiej ;-)
Aż serce ściska że tyle się męczyłaś ;-( Trzymaj sie cieplutko ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656179 przez moniaaak
Po pierwsze: dziewczynki gratuluję dzieciaczków:). tysiiiak widzę, że musiałaś się namęczyć, ale na szczęście już po wszystkim:)

Ane88 współczuję. Ale teraz musi być już tylko lepiej, więc głowa do góry Kochana i trzymaj się ciepło:). Może na tą kupkę jakąś herbatkę można kupic? Kompletnie się na tym nie znam...

Joasia teoretycznie możesz jechać do każdego szpitala, ale z tymi skierowaniami to różnie bywa. Słyszałam o sytuacji, gdzie lekarz nie chciał robić cięcia mimo skierowania i kobieta musiała rodzić naturalnie... Więc nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656180 przez moniaaak
Ewela masz rację- już jesteśmy w mniejszości:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656184 przez KarinaM
Ane spróbuj dać Kubusiowi Espumisan w kropelkach dla dzieci. Pewnie nie zadziała od razu ale może Mu pomoże. Espumisan pomaga jelitom więc warto spróbować.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656203 przez Ane88
kupiłam już herbatke z hippa z kopru włoskiego. dopajam go wodą przegotowaną... ale chyba jutro zakupie ten espumisan. a nie wiesz Karina czy takiemu maluszkowi można go podawać?

Przyszedł czas na nową miłość...;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656214 przez KarinaM
Ja Igorowi też podawałam ale od 3 tygodnia życia. Jak się nie mylę to Kiniaczek podaje swojemu maleństwu. Najlepiej zapytać w aptece.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656220 przez ewela86
tysiiiak napisał:

Kubus 3450, 54 cm <3
po 12 godz sn z kroplówka oxy non stop i skurczach partych w końcu przyszedl na świat przez cc :( jak dojde do siebie napisze więcej


GRATULACJE! Toś się namęczyła...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656231 przez KarinaM
Ane czytałam ulotkę na necie i podają że można stosować po 1 miesiącu życia. Możesz skonsultować z pediatrą.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656233 przez ewela86
Ane ojejku, współczuję - nie miałaś lekko! życzę Ci aby wszystko już było tylko lepiej!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656240 przez pauluska
Ane moja Igula ma 3 tyg dzisiaj kupiłam espumisan w aptece powiedzieli że można. Moja Mała też zaczęła się bardzo prężyć niby pruka ale sprawia jej to ból i ma problemy z zaśnięciem przez to ehhh a myślałam że ominą nas te problemy widać cieszyłam się za wcześnie. Jeszcze te upały męczą Malutką no ale musimy dać radę ;) A i oczywiście gratulacje dla wszystkich nowych mamusiek :) Już sporo nas się rozpakowało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656241 przez munnecabrava
Eh Ane Tysiak wiem co przeszlyscie i bardzo współczuję ;( ...Ane mogę cu tylko powiedzieć że z dnia na dzień będzie lepiej . Wietrz krocze i surki często duzo. I głową do góry jesteś świetna matka zobacz ile przeszkod. A ty dajesz radę twoja dzidzia może być dumna z mamy. Mamy to za sobą teraz będzie juz tylko lepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656252 przez munnecabrava
Eh Ane Tysiak wiem co przeszlyscie i bardzo współczuję ;( ...Ane mogę cu tylko powiedzieć że z dnia na dzień będzie lepiej . Wietrz krocze i surki często duzo. I głową do góry jesteś świetna matka zobacz ile przeszkod. A ty dajesz radę twoja dzidzia może być dumna z mamy. Mamy to za sobą teraz będzie juz tylko lepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656326 przez lili91
Witam Was Kochane.

Ja juz mieszkam w nowym mieszkaniu. Nie ma tu internetu narazie, wiec nie mam jak pisac.

Od wczoraj mam bole z krzyza o zgrozo mam chec grysc wszystkn co pod reka. Wczoraj mialam wizyte i niby ok bylo wrocilam do domku i jazda taka z tymi bolami ze masakra. Niestety nieregularne. Nawet teraz pisze z przerwami bo tak napiernicza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656340 przez moniaaak
lili91 napisał:

Witam Was Kochane.

Ja juz mieszkam w nowym mieszkaniu. Nie ma tu internetu narazie, wiec nie mam jak pisac.

Od wczoraj mam bole z krzyza o zgrozo mam chec grysc wszystkn co pod reka. Wczoraj mialam wizyte i niby ok bylo wrocilam do domku i jazda taka z tymi bolami ze masakra. Niestety nieregularne. Nawet teraz pisze z przerwami bo tak napiernicza.


Lili, a ja już myślałam, że Ty urodziłaś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656473 przez Urszula
Ane współczuję przeżyć. Jesteś bardzo dzielna!!! Życzę dalszej wytrwałości :-*

Karola i tysiak serdeczne gratulacje :-) :-)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl