BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 5 miesiąc temu #474916 przez Anabelle
Mi też brakuje snu na brzuchu :) Na dodatek lubie ułożyć się na pół leżąco na plecach, szczególnie jak coś oglądamy z M. Jak zostanie mi tylko bok jeden lub drugi to chyba zwariuję :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #474929 przez JoannaL

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #474976 przez aleksiaa88
Witam może spotka mnie tu odpowiedź lub podpowiedź na mój dylemat.
Dziś odebrałam moje zagubione wyniki badań i glukozę na czczo mam 97 na tej karcie pisze, ze norma jest do 99 a od 100 robi się dalsze badania w tym kierunku. Tak więc wydaje mi się, że nie wiele mi brakuje więc odstawiłam słodkie herbatę nie pijam z cukrem tylko z łyżeczką miodu tylko nie wiem co z tym miodem czy on czasem nie podniesie mi glukozy na opakowaniu pisze, że jest to cukier prosty. Wizytę mam dopiero za 3 tyg wiec uważam co jem i czytam dokładnie skład i większość produktów odkładam bo tam same cukry. Czy to moja obsesja?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #474982 przez Anabelle
Miód jest słodszy od cukru, jednak jest zdrowszy - też używam miodu. Na Twoim miejscu zastosowałaym się do zaleceń m.in Kasi tutaj na forum, gdzie dziewczyny pisały o odżywianiu w ciąży, zdrowych produktach itp. Z tego co wiem, najważniejsze, żeby jeść co 2 godziny!

Nie masz możliwości kontaktu z ginekologiem? Większość udostępnia swój numer telefonu lub przyjmuje między pacjentami jeśli coś się dzieje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #474997 przez lalka
aleksiaa88...ja mam podobnie jak Ty...z tą róznicą,że ja na czczo mam 98!!!!w necie za dużo opisów nie było na ten temat...ale w środę idę do gina to się spytam i Ci napiszę!!a dzień wcześniej jak jadłaś aleksiaa???mi położna mówiła,żebym dzień wcześniej nie jadła dużo słodkiego i niczego co by mi podniosło cukier!!!więc ja mogę mieć problem...bo mam 98 na czczo..a dzień wcześniej...uważałam na to co jem!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #474999 przez lalka
Laski...dzisiaj pierwszy raz w życiu...zrobiło mi się słabo w autobusie...masakra...siedziałam w autobusie i po 5 min zrobiłam się mokra...duszno...trzęsły mi się ręce....nogi...no i siedziałam w krótkim rękawie!!!!a do miasta mam 8km.....a w podmiejskim akurat mało osób siedziało...ja prawie na końcu...wystraszyłam się!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475006 przez lalka
a co do skosów...to też tak mam!!!mamy dom ,który ma 4 lata!!!dół,,tylko gościnny...kuchnia,mała łazienka...spiżarnia!!!!a pod skosem na piętrze..mamy pokój syna..sypialnie...łazienkę..gościnny!!!!jest co wywijać!!teraz"przerabiamy"sypialnie,żeby dzidzia była blisko mamusi.....
z umeblowaniem takiego poddasza jest problem...jeszcze jak ktoś niema takie polotu artystycznego jak ja!!!!dobrze,że mąż ma...hi..hi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475011 przez Anabelle
Lalka, nie słyszałam o tym, żeby nie jeść dużo słodyczy na dzień przed badaniem. Wpierniczyłam czekoladę dzień wcześniej, ale na całe szczeście wyszło mi 77. Muszę uważać :D

Co do autobusu, to faktycznie niebezpieczna sprawa. Ale dziwne, że zrobiło Ci się słabo w mało zatłoczonym autobusie, na dodatek siedziałaś. Mi się czasami robiło słabo, ale rano, jak byłam ściśnięta jak sardynka i nie było czym oddychać. Koniecznie zapisz sobie datę i powiedz lekarzowi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #475019 przez lalka
ja o tym słodkim też pierwszy słyszałam..ale jak to u gina słyszałam od położnej..to wiesz...po ponad 10tniej przerwie mogło się przecież dużo zmienić!!!
ale przecież zawsze mogę z wami skonsultować...prawda???
a właśnie...pod wynikami z glukozą mam opisaną glikemię...prawidłową i nie prawidłową...czy to jest podciągnięte pod glukozę????w necie mało było opisane!!!

właśnie doczytałam w książce o glikemii...trochę więcej wiem...ale wiecie co...wg moich wyników norma to 70-99mg/dl...a wg książki to 60-95mg/dl!!!!w necie też ten drugi wynik jest opisany!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475054 przez lidianna
pauluska odpoczywaj teraz i postaraj się nie denerwować, zobaczysz że wszystko będzie dobrze...
lalka dziwne z tym zasłabnięciem w autobusie, a może to wina monotonnej jazdy, czy np. zakrętów na drodze? Na różne rzeczy jesteśmy wrażliwe teraz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475202 przez aleksiaa88
Żebym to ja pamiętała co dzień wcześniej jadłam ale na pewno słodkiego nie bo miałam wstręt do słodyczy jak kiedyś jadłam tak teraz mnie nie kusi. Do lekarza iść ale z czym jak mi nic nie jest znaczy nic mi się nie dzieje z wynikami mam iść jak kazał przynieść przy kolejnej wizycie.
Mi się zdarzyło wczoraj w kościele stoję dobre 10 minut nagle poczułam przypływ ciepła ciało zaczęło mnie swędzieć miałam ochotę ściągnąć kurtkę ale skończyło się na rozpięciu,jak szybko ją rozpięłam tak szybko zrobiło się zimno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475276 przez Olcia_hel
WITAM KOCHANE MAJÓWECZKI:) PO 5LATKACH STARAŃ MOGĘ SIĘ POCHWALIĆ, ŻE TEŻ MAM TERMIN PORODU NA MAJA:) NIGDY NIE BYŁAM ZALOGOWANA NA TAKIM FORUM WIĘC NIE BARDZO JESZCZE SIĘ ORIENTUJĘ CO I JAK:) POZDRAWIAM

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475280 przez Gosia 2712
Witam nowa mamusie:) a napisz cos o sobie ktory to tydzien?? na kiedy masz termin??

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475298 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475308 przez lidianna
Olcia_hel witamy:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl