BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 5 miesiąc temu #475525 przez lalka
demoniqe...super...ciesz się ciążą!!!ale wklej zdjęcia!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475552 przez gosia28
MoNiaa robiłam kiedyś coś podobnego, tylko do ciasta dawałam jeszcze łyżkę majonezu. A ciasto jest przecież gęste więc parę dodatków wrzucisz i zamieszasz a potem łyżką na patelnię, na patelni z kolei jak się zetnie i upiecze z jednej strony to nie powinno być problemu z przerzuceniem na drugą.

Ja też powinnam mieć sporo rzeczy od bratowej, też lubi mieć sporo różności, ale mimo wszystko dokupuję bo wydaje mi się, że przy dwójce to jednak potrzeby będą większe :)

demoniqe fajnie, że wszystko jest w porządku, napewno jesteś spokojniejsza po tak ważnym badaniu. Może jakąś fotkę uda Ci się zamieścić? Chętnie zobaczymy :) :) :)



Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475560 przez MoNiaaa
demoniqe ciesze sie ze badania pozytywnie i wizyta udana :) wszystko jest w porzadku to tylko sie cieszyc:):) buziole dla brzuszka:)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475628 przez lidianna
demoniqe super, że wszystko w porządku i wyzyta się udała:-) to teraz zgodnie z zaleceniami lekarza - ciesz się ciążą :)

dla mojego dzidziusia jeszcze nic nie kupiłam, jakoś tak nie mogę sie przemóc, bo nie chcę zapeszać... jakoś się wewnętrznie boję jeszcze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #475632 przez Anabelle
Demonique, rewelacyjne wieści. Jak lekarz każe odstawić luteinę to znaczy że jest super :)

Lalka, dużo odpoczywaj i jedz regularnie. A na wizycie u lekarza koniecznie powiedz o tym, że odpływasz. Szwagierka mówiła mi, że trzeba niezwłocznie zgłaszać takie rzeczy lekarzowi, bo Twoje niedotlenienie może też świadczyć o niedotlenianiu maleństwa. Tak samo z bólami głowy - dlatego jak powiedziałam o swoich to od razu magnez dostałam. Mam brać 3 tabletki dziennie, a jak boli to 6! Lekarz wie co robić, tylko musisz mu powiedzieć :)

Wy już o obiadkach a ja śniadanie męczę od godziny :D

Lidiana, ja tez nie kupuje. Czekam do połówkowego:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475641 przez MoNiaaa
a ja z innej beczki dziewczyny jak wyglada @ po zabiegu?jest jakis bardziej obfity i bolacy??

a i jesli chodzi o leki na podczymanie ciazy to tylko luteina czy cos jesczez??drogie sa takie tabletki?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475649 przez lidianna
Anabelle i działa na Ciebie ten magnez? Też od wczoraj biorę właśnie przez bóle głowy i jestem ciekawe czy pomoże...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475663 przez gosia28
Z leków na podtrzymanie to luteina podjęzykowa lub dopochwowa i duphaston (ten ostatni najdroższy ok. 30-36 zł/20 szt.) innych nie znam

ja magnezu łykam od soboty 6 tabletek dziennie- od wizyty z powodów bólów brzuszka, no i chyba pomogło bo bóle ustąpiły. Oczywiście do tego luteina w końskiej dawce.


Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475668 przez Anabelle
Monia, ja miałam miesiączkę bez zabiegu, sama się oczyściłam, krwawiłam blisko 2 tygodnie. A po zabiegu to niestety Ci nie pomogę.

W kwestii tabletek na podtrzymanie to zgadzam się w 100% z Gosią.

Lidianna, magnez mi pomaga. Miałam ciągnięcie brzucha i dość częste migrenowe bóle głowy. Odkąd biorę magnez 3x1 tabletka, ból głowy miałam wyłącznie przez 2 dni i to taki, że mogłam funkcjonować.

Podobno spokojnie można brać 6 tabletek dziennie czyli 3x2.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475799 przez hexia
Gosia 2712 napisał:

Witam nowa mamusie:) a napisz cos o sobie ktory to tydzien?? na kiedy masz termin??


GRATULACJE!!!!!!Witamy w majóweczkach :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Napisz coś o sobie,bo my tu jak najlepsze psiapsiółki sobie rozmawiamy,baaa....po kilku postach życzę Ci uzależnienia od tego forum (90% obecnych tu Ciężarówek przyznaje się do uzależnienia od tego forum,w ty ja) także zrób sobie suwaczek i pisz,co tylko będziesz chciała napisać :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475813 przez hexia
Anabelle napisał:

Monia, ja miałam miesiączkę bez zabiegu, sama się oczyściłam, krwawiłam blisko 2 tygodnie. A po zabiegu to niestety Ci nie pomogę.

W kwestii tabletek na podtrzymanie to zgadzam się w 100% z Gosią.

Lidianna, magnez mi pomaga. Miałam ciągnięcie brzucha i dość częste migrenowe bóle głowy. Odkąd biorę magnez 3x1 tabletka, ból głowy miałam wyłącznie przez 2 dni i to taki, że mogłam funkcjonować.

Podobno spokojnie można brać 6 tabletek dziennie czyli 3x2.


Cieszę się Dziewczyny,że wam magnez pomaga.Mój M też jest zadowolony,bo od kiedy tylko go bierze ani razu nie miał ataku migreny,a miał bardzo silne,masakra :( Dlatego jak tak pisałyście o tych bólach głowy,to mi od razu przyszło do głowy.I dobrze,że ginekolodzy też się poznali i zapisali.
Ja dziś byłam u rodzinnego na ten mój paluch u nogi_dostałam kwas borny do moczenia i maść do smarowania ale cholera na tej maści piszę,że kobiety w ciąży po konsultacji z lekarzem itd...Rodzinny wie,że jestem w ciąży bo mu mówiłam więc chyba wiedział co zapisuje,ale jakoś mam obawy....Nie wiem cholera :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475838 przez lalka
mi gin ostatnio na bóle głowy kazał brać apap!!!ale ja musiałabym brać go codziennie!!!spytam się o ten magnez jutro!!!może na brzuch też mi pomoże!!!
teraz leżę...głowa delikatnie mnie boli...ciekawe jak długo tak wytrzymam...tzn leżąc!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475894 przez Sevilla
Witam, troszkę późno znalazłam ten wątek i mimo tego mam ogromną nadzieję, że mnie jeszcze przyjmiecie. Napiszę troszkę o sobie. Mam na imię Sewila, jestem w 14tc. To moja trzecia ciąża, dwie poprzednie niestety straciłam :( Ale nie ma co rozpamiętywać złych momentów, najważniejsze, że obecna rozwija się prawidłowo, a badania prenatalne wyszły pomyślnie.
Zainteresowałam się forum, gdyż tak naprawdę, wśród moich znajomych i bliskich nie ma nikogo z kim mogłabym się dzielić spostrzeżeniami, czy obawami. Nie chodzi o to, że nie mam z ich strony wsparcia, ale większość już rodziła dawno czyt. moja mama, moje kuzynki, a większość moich koleżanek jeszcze nie rodziło, pomijając, że w głowie moją swoją karierę.
Pozdrawiam, wszystkie mamusie majowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475936 przez Gosia 2712
Witaj:) lepiej pozno niz wcale:) Wspolczuje straty az dwoch ciaz ale mam nadzieje ze teraz bedzie wszystko dobrze:) trzymam kciuki:)

Monia ja mialam zabieg robiony i powiem Ci ze moj okres wygladal tak samo jak przed:) z tym ze przed zabiegiem zawsze mialam bardzo bolesne okresy zawsze zwijalam sie z bolu;/ a po zabiegu tak co drugi okres hehe sama sie smialam ze co drugi mam bolacy a reszty nawet nie czulam:)Co do lekow na podtrzymanie to tez tylko slyszalam o luteinie i duphaston

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475940 przez gosia28
Sevilla, trzymaj się tego forum, mamy tutaj taką prywatną grupę wsparcia :) napewno Ci się spodoba :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl