BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 5 miesiąc temu #475948 przez demoniqe
witaj Sevilla!

Jesteśmy w tym samym tyg. ciąży

Myślę, że to forum bardzo ci pomoże :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475964 przez lalka
witaj Sevilla!!rozgość się wklejaj suwaczek.no i trzymaj się nas..a się uzależnisz...zobaczysz!!!

właśnie wstałam..po prawie 2godz..gorąco mi jakoś..lecę po mandarynkę!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475980 przez Sevilla
Dziękuje za ciepłe przywitanie :) Zerknęłam, że gdzieś przewinął się temat leków podtrzymujących. Moja wiedza ogranicza się również do tych dwóch wymienionych przez Gosie. Z czego luteiny jestem fanką od 5 tygodnia ciąży :P Choć mam już zmniejszoną dawkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476001 przez Olcia_hel
No to może zacznę od tego, że jestem w 14tyg a termin mam na 24maja:) już się doczekać nie mogę na świecie tej wyczekanej kruszynki:) no i chciałabym żeby powiedzieli mi już płeć ale to jeszcze troszkę mam nadzieję, że może uda się na wizycie w 18tyg:) w ogóle ta stronka jest mega przydatna:) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476011 przez Sevilla
Olcia, ja mam taki sam termin porodu jak ty :) I powiem szczerze, że zastanawiałam się, czy nie zacząć naciskać mojego lekarza w czwartek, by sprawdził płeć, albo przynajmniej postarał się cokolwiek dojrzeć między nóżkami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476015 przez tweety
Same wizyty przewidziane na jutro. Ja mam kontrolną, lekarz ma przejrzeć wyniki badań, niestety nie będzie USG. Ale poczytałam was dzisiaj i wydaje mi się że mogę liczyć na połówkowe przed Wigilią, myślałam że będę musiała czekać do 20-22 tygodnia, byłoby super już znać płeć i mieć to badanie za sobą przed świętami :)

Witam nowe Mamusie, mamy podobny wiek ciąży, ja mam termin na 21 maja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476041 przez pauluska
Odpoczywam chociaż to leżenie jest męczące. Ale już trochę ochłonęłam, lekarz mnie nie straszył tylko kazał dbać o siebie, nie przemęczać się. To że maleństwo tak ułożone o niczym nie świadczy dopiero koło 30 tyg jak nadal łożysko jest przodujące jest czym się martwić więc już mi lepiej. A ty lalka za telefon i dzwoń do lekarza jak pisałam omdlenia są bardzo niebezpieczne i każde lekarz kazał mi zgłaszać gdyż to niedotlenienie dziecka, które jest niebezpieczne ! Mi zdarzyło się raz za drugim od razu kładzie mnie do szpitala robić badania, więc proszę nie lekceważ tego bo to u Ciebie nie pierwszy raz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476055 przez Anabelle
Witaj Sevila, teraz na pewno będzie dobrze :)
Myślę, że każda z nas szuka wsparcia i zrozumienia, to daje siłę :)

Co do lalki, to zgadzam się z pauluską. Mi lekarka też mówiła, że omdlenia należy zgłaszać natychmiast.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476073 przez lalka
Laski rano mm wizytę...wszystko się wyjaśni!!!!!teraz cały czas lezę...odpoczywam!!!!mam nadzieję,że wszystko będzie ok!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476077 przez Sevilla
Omdlenia to nie przelewki, lepiej to skonsultować, ja nawet krwotoki z nosa konsultowałam, bo mogło być to wynikiem zwiększonego ciśnienia, które jak wiadomo jest nie korzystne. I w 100% zgadzam się z przedmówczyniami, nie ma co czekać, tylko dzwonić do gina.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476080 przez Anabelle
Lalka, to napisz jutro co Ci gin powiedział. Ja mam jutro endokrynologa o 7:50! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476209 przez lalka
Anabelle!!!!a gin Cię wysłał???masz problemy czy to było w twoim pakiecie???

bardzo kiepski wieczór mam dzisiaj!!!mogłabym go przeryczeć...cały..tak bez powodu!!!!dawno tak się nie czułam!!! :( :( :( :( :( :( :( :( !!!!
jestem już wykąpana..ogolona :) :) :) dobrze mi!!!!
Laski sutki zrobiły mi się tak wielkie jakbym miała zaraz karmić....takie wypukłe!!!!w pierwszej ciąży taaaakich nie miałam....chociaż też były większe.....i tak mnie czasem bolą!!!

jak będzie jutro wszystko ok to idę po wizycie do przyjaciółki...odreagować..wcisnę nawet chyba kawałek ciasta!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476325 przez Anabelle
Lalka, wynika TSH mam jeszcze w normie, ale bliżej górnej granicy normy, więc ginekolożka kazała mi iść na konsultację do endokrynologa dla pewności. Ona generalnie jest taka, że mam mnóstwo badań zrobionych i wszystkie muszą być perfekt ;)

Ja wczoraj taki wieczór miałam :( Przeryczałam 2 godziny w ciemnym pokoju na poddaszu. Wszystko sprawiało mi przykrość, wszystko mnie denerwowało.

Co do sutków to moje też się rozlały, na szczeście mam rozmiar E więc jeszcze troszkę cycka bez sutka zostało haha. Też zauważyłam, że zaczyna mi sterczeć nie sam środek ale cały sutek, tworzy się takie wieczko od butelki. Nigdy tak nie miałam.

Ja sie wybieram w czwartek na lody z koleżanką i do kina :) Trzeba się odstresować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476489 przez lania
Hejka, nie zaglądałam tu zaledwie jeden dzień, a już musiałam pół godziny nadrabiać czytając Was.

Witam nowe majóweczki...mnożymy się :laugh: i dobrze ;)

Anabelle- ja mam niedoczynność tarczycy i też biegam do endokrynolog, ale ja już przed ciążą miałam...

Lalka, czekamy na relację z wizyty, koniecznie wyjaśnij sprawę tych słabnięć :dry:

Był temat pozycji leżących, :ohmy: ja mam jeszcze gorzej, bo preferuję spanie na brzuchu :angry: , niestety mój mały brzuszek mi w tym nie przeszkadza i zdarza mi się obudzić w nocy w tej pozycji (zaraz oczywiście się przekręcam :side: )mam nadzieję, że nie gniotę maluszka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476498 przez lania
Lalka

sutki zrobiły mi się tak wielkie jakbym miała zaraz karmić....takie wypukłe!!!!w pierwszej ciąży taaaakich nie miałam....chociaż też były większe.....i tak mnie czasem bolą!!!

Ja też to mam, i dopiero teraz...dziś jak się myłam ledwo mogłam ich dotknąć :P bolesne i jak kamyki :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl