BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 5 miesiąc temu #476500 przez lania
DO WIZYTY ZOSTAŁO 10 DNIzaczynam odliczanie :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476508 przez lidianna
Sevilla witaj:-) wszystko będzie dobrze, zobaczysz :)

lalka trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę :)

lania - 10 dni szybko zleci, u mnie do kolejnej wizyty aż 26 dni...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476514 przez aleksiaa88
Wczoraj wieczorem kręciła mi się głowa w nocy jak się obudziłam na szczęście rano przestała nie wiem co to miało być.
Idę spać dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476515 przez KaRoLiNaaaaa
A do mojej wizyty jeszcze 5 dni. Szkoda tylko, że teraz nie będę miala USG chociaż chodzę prywatnie to może namówię lekarza na taki mały podgląd aniołka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476516 przez lania
lidianna napisał:


lania - 10 dni szybko zleci, u mnie do kolejnej wizyty aż 26 dni...

Na tej w dodatku nie będzie USG, ale pamiętam o słuchaniu serduszka :lol: nie wyjdę póki mi nie da posłuchać :silly: Tak sobie liczę, że kolejna wizyta wypadnie chyba między świętami a Sylwestrem i wtedy chyba dowiem się czy Igor czy Marika - szkoda, że nie na święta :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476517 przez KaRoLiNaaaaa
widzę, że nie tylko mi się podoba imię Igor mąż był na początku nie za bardzo zadowolony, ale teraz każdemu się chwali, że będzie miał Igorka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476518 przez Sevilla
U mnie wizyta jutro i to dopiero na 16.20, bo przyszły tatuś chce koniecznie zobaczyć małego "ktosia". Co do piersi, u mnie urosły dwa rozmiary od samego początku, więc z D wskoczyłam na F i jak na razie tak zostało :) Radochę z tego ma wyłącznie tatuś dziecka, a pewnie miałby jeszcze większą, gdybym dała dotknąć hahaha :) Jak na razie jeszcze bolą przy dotyku, no i sutki od pewnego czasu zrobiły się wrażliwe i bolesne, ale na całe szczęście się jeszcze nie powiększyły :)
Co do oczekiwania na wizyty, sama nie wiem, jak wychodzę od lekarza i mam czekać kolejne tygodnie, to odnoszę wrażenie, że dał mi on największą karę w życiu, jaką tylko mogłam kiedykolwiek dostać. Potem jednak sama nie wiem, kiedy ten czas mija tak szybko :)
Jak dołączyć suwaczek??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476520 przez lania
KaRoLiNaaaaa napisał:

A do mojej wizyty jeszcze 5 dni. Szkoda tylko, że teraz nie będę miala USG chociaż chodzę prywatnie to może namówię lekarza na taki mały podgląd aniołka

Też tak myślałam, (USG uzależnia :evil: )ale teraz nie chcę przesadzać z tym podglądaniem (skoro gin nie musi zaglądać, to znaczy że nie ma powodów do niepokoju)niby to nie szkodzi, ale w sumie nie wiadomo na 100%. Tętno mi wystarczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476523 przez lania
Ja mam tak z piersiami, że w ciąży prawie mi nie rosną (na razie przynajmniej nie ma żadnej różnicy), za to po urodzeniu, na trzecią dobę nagle :ohmy: robią się takie giganty (tak przynajmniej było poprzedniej ciązy), że od razu pojawiają rozstępy :ohmy: Pewnie teraz będzie podobnie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476524 przez KaRoLiNaaaaa
Oj masz rację uzależnia i to bardzo wtedy czuje się spokojniejsza i wiem na pewno, że wszystko jest dobrze... Ale zgodzę się z Tobą, że lekarz wie najlepiej co robić i kiedy jest potrzebne USG

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476525 przez lania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476526 przez Sevilla
Ja niestety nie mam aż takiego porównania, ale wiem, że byłam przerażona jak w 6tc, zmieniałam stanik na większy. Teraz czuje, że szykuje się zmiana spodni :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476529 przez lania
KaRoLiNaaaaa Patrzę na Twoje suwaczki i super :lol: , pięknie to zrobiliście, praktycznie poczęcie w miesiącu miodowym :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #476531 przez Sevilla
Dziękuje za podpowiedź, mam nadzieję, że się tym razem uda. Co do USG, ja mam robione co wizytę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476537 przez Sevilla
zgłupiałam, Iania suwaczek znalazłam bez problemu wcześniej, ale nie wiem, gdzie mam wstawić adres http by wyświetlał się pod moimi postami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl