BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 6 miesiąc temu #478934 przez lania
Spanie na lewym boku :cheer: ja z boków to też prawy preferuję (będzie trzeba nad tym popracować :huh: )najgorzej, że nadal zdarza mi się na brzuchu obudzić :( chociaż brzusio się zaokrągla (miałam się pochwalić nim :blush: )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #478945 przez Anabelle
Lalka, mam ten sam problem z lewym bokiem :) Kładę się na lewym boku, a przebudzam ZAWSZE na plecach lub prawym boku. No nie da się!

Demonique - śliczny maluszek! :)

Tweety - ja na razie też się stresuję ciążą. Martwię się jak nie czuję maluszka, zastanawiam się czy wszystko z nim dobrze, nie mogę doczekać się kolejnego USG, żeby znowu go zobaczyć. Ludzie mi gratulują ciąży a do mnie nie za bardzo to dociera. Cieszę się, mówię do maluszka, piszę w dzienniczku o swoich przemyśleniach oraz coś do szkraba, ale jednocześnie od pełnego szczęścia troszkę mi brakuje przez pewną niepewność. Może jak maluszek będzie już tak duży, że jego ruchy będzie można wyczuć przez dłoń, to się uspokoję. Oby, bo naprawdę chcieliśmy dzidziusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #478955 przez demoniqe
Jest jeszcze jeden sposób na zdjęcia.

Klikasz prawym przyciskiem myszy na foto, wybierasz: Otwórz za pomocą

Dalej wybierasz Microsoft Office Picture Manager albo Microsoft Office 2010.

Klikasz edytuj obraz na górze paska.

Po prawej wyskoczy menu. Wybiera się opcję zmień rozmiar.

Wybieramy Wstepnie zdefiniowana wysokość i szerokość i z listy wybieramy Sieć web duża.

Robimy zapisz i można wklejac foto.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #478960 przez Gosia 2712
Anabell i Tweety ja mam to samo wszystcy mi gratuluja a ja ciagle mysle ze jest cos nie tak... Anabell masz racje moze jak dzidzia bedzie juz kopac tak porzadnie to wtedy mniej sie bedziemy martwic bo jednak bedziemy juz go czuc:)

Dziewczyny mam pytanie jak wylaczyc wysylanie powiadomien na email?? Dzisiaj weszlam tam to mialam 560 wiadomosci i wszystkie z tego forum;/

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #478974 przez tweety
Gosia 2712 napisał:

Dziewczyny mam pytanie jak wylaczyc wysylanie powiadomien na email?? Dzisiaj weszlam tam to mialam 560 wiadomosci i wszystkie z tego forum;/


w ustawieniach twojego profilu na forum masz opcje Moje Subskrypcje, musisz ją zaznaczyć i kliknąć usuń. Uważaj jednak, bo przy pisaniu każdego nowego posta (dzisiaj się na to nacięłam) na dole masz zaznaczony box Subskrybuj ten temat. za każdym razem trzeba go odznaczyć inaczej zapiszesz się ponownie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #478978 przez lania
wczorajszy
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #478989 przez tweety
lania - super. Idealny brzuszek.
Ja chyba mam podobny ale postanowiłam się fotografować co miesiąc, co za dużo to nie zdrowo.

Dziewczyny, ale super ze jest piątek. Nie mogę się doczekać powrotu do domu i odpoczynku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #478995 przez lania
tweety napisał:

lania - super. Idealny brzuszek.
Ja chyba mam podobny ale postanowiłam się fotografować co miesiąc, co za dużo to nie zdrowo.

Coś w tym jest, ale to moje pierwsze zdjęcie brzuszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #479000 przez lalka
lania jak ty pięknie wyglądasz!!!!!chudziutka taka....normalnie nie widać nic po Tobie!!!!ja wczoraj jak się oliwkowałam po kąpieli i zerkałam w lustrze to mi się wyć chciało :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: !!!!!niby człowiek dba o siebie...a wygląda....kuźwa...przestanę z domu wychodzić!!!!niby w rzeczy te sprzed 2m-cy wchodzę i noszę kurtkę sprzed roku(chociaż już mnie ciśnie)ale nie moge patrzeć na siebie!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
zła moge być tylko na siebie!!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #479013 przez lania
lalka napisał:

lania jak ty pięknie wyglądasz!!!!!chudziutka taka....normalnie nie widać nic po Tobie!!!!ja wczoraj jak się oliwkowałam po kąpieli i zerkałam w lustrze to mi się wyć chciało :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: !!!!!niby człowiek dba o siebie...a wygląda....kuźwa...przestanę z domu wychodzić!!!!niby w rzeczy te sprzed 2m-cy wchodzę i noszę kurtkę sprzed roku(chociaż już mnie ciśnie)ale nie moge patrzeć na siebie!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
zła moge być tylko na siebie!!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Chyba przesadzasz, widziałyśmy Twój brzuszek, bardzo ładnie się prezentuje. Każdy ma swoje :P :P :P :P :P :P ja nie lubię słuchać, że nic nie widać :pinch: :pinch: :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #479022 przez lania

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #479025 przez lalka
I jak tu kobiecie dogodzić!!!!z boku to może być,ale przód??????no,ale dam radę!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #479031 przez Gosia 2712
Tweety dziekuje:)

Lania śliczny brzuszek:) hehe ja mam troche wiekszy:P
Lalka nie przejmuj sie tym po ciazy zgubisz wszystko:) ja tez patrzec nie moge na siebie bo boczki mi tak urosly ze szok;p wogole ja to mam wysoko pas i dziwna figure a szczególnie to widac jak przytyje...;/ przez rok w niemczech przytylam ok 10 kg a teraz nastepne kilka kg ale mam nadzieje ze zrzuce je po ciazy:) wiadomo czego nie robi sie dla dzidziusia:)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #479033 przez sisina
Sevilla gratuluje synka :laugh: LANiA śliczny brzuszek mi też dopiero zaczyna sie zaokrąglać dopiero a jestem w 14 tygodniu, LALKA mi też strasznie dretwieje noga a boli jak diabli moze ja tez zaczne brac magnez no bo ból nie do wytrzymania nie spałam całej nocy tak mnie napiepszało :angry: dobrze ze maż w trasie ale niestety dzis wraca i nie wiem co to bedzie w nocy ale bynajmiej bedzie mi masował noge bo tragedia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #479046 przez Anabelle
Oj, ja też tylko z boku wyglądam ciążowo. Z przodu mi widać boczki, z tyłu boczki, taka kluseczka się zrobiłam :D No, ale mąż jakby mi słowo powiedział, to by dostał chyba patelnią między oczy. Mam nadzieję, że maluszkowi się dobrze mieszka, bo ja zbyt ładnie nie wyglądam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl