BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 5 miesiąc temu #478259 przez MoNiaaa
demoniqe gratuluje pierwszego zakupu :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478343 przez JoannaL
lania ja na ból gardła ssałam Propolki. Możesz też brać Herbitusin. To są leki ziołowe, bezpieczne w ciąży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478391 przez lalka
cześć Dziewczyny!!!!ja dzisiaj na własną rękę zaczęłam brać magnez.....zamierzam brać co drugi dzień...!!!!a zdecydowałam się dlatego,że w nocy bolały mnie nogi...bardzo aż mi się ryczeć chciało.....a mąż zdeklarował się ,że będzie masował mi je...i tak w nocy mąż masował mi stopy!!!!może mi pomoże ten magnez...myślę,że nie zaszkodzi!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478399 przez lalka
ciekawą rzecz słyszałam i czytałam....że jedzenie śledzi dobrze..bardzo dobrze wpływa na inteligencję dziecka!!!
nie bardzo lubię..ale dam radę!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478410 przez aleksiaa88
Witam mój mąż też słyszał, że jedzenie ryb dobrze wypływa więc tak mnie nimi nakarmił, że teraz mam obrzydzenie jak widzę je w sklepie to czuje ich smak w ustach i mnie mdli. Póki co pakuje w siebie nabiał i oczywiście co wieczór kakao bez niego nie pójdę spać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478432 przez MoNiaaa
RYBY MAJA KWAS OMEGA 3 JESLI DOBRZE PAMIETAM I TO DOBRZE WPLYWA AL EPODOBNO JEDZENIE ORZECHOW WLOSKICH TEZ WPLYWA NA INTELIGENCJE:)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478448 przez lalka
włoskie też masz rację!!!!włoskie też mam w swojej diecie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478452 przez Sevilla
Hej dziewczynki, ja już po wizycie. Wszystko wporządku, maleństwo ma 8cm, pracujące nerki i wykształcony pęcherzyk. No i okazała się na tym etapie, że będzie chłopczyk. Lekarz tak obracał głowicą USG, popukał, postukał w brzuszek i maluch tak się ułożył pupą i nóżkami a tam między nimi mały fiutek :) Nawet ja go widziałam. Lekarz kazał co prawda się nie nastawiać, choć jak to on określił raczej nic się nie zmieni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478463 przez lalka
Sevilla gratuluję synka!!!!super!!!!mój gin powiedział,że dopiero będzie widział w 20 tyg....jeszcze raz gratuluję!!!!

kupiłam dzisiaj oliwkę i będę się smarować...tylko nie wiem czy nie jest już za późno:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478517 przez MoNiaaa
gratuluje synka..ale sie chlopow narodzi teraz:) beda dziewczyny mialy w czym wybierac:D

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478580 przez hexia
demoniqe napisał:

Ja w poniedziałek pytałam gina czy mogę zacząć brać witaminy. Powiedział, że nie poleca i jak chcę to owszem ale na własną odpowiedzialność. Sugerował żebym spróbowała jeść więcej warzyw i owoców zamiast tego.


A widzisz,co lekarz to inne zdanie.Mój mi na pierwszej wizycie potwierdzającej ciążę zaraz zapisał dwa rodzaje witamin:jedne z tymi łatwo przyswajalnymi tranem i jakimiś kawasami omega,a drugie podstawowe.Biorę cały czas.Zależy pewno i od ginekologa i od zdrowia pacjentki.

Sevillagratuluję Chłopca;))))))))Super,że już wiesz raczej na bank co Ci pod serduszkiem rośnie...Ja pewnie z miesiąc jeszcze poczekam :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478657 przez Gosia 2712
Sevila gratuluje:) mi lekarz powiedzial ze tak ok 18 tyg bedzie mi juz mogl powiedziec wiec jak teraz pojde 5 grudnia to moze sie juz dowiem co bedzie:) Tak cos czuje ze tez bede miec synka:P

Wiecie co niby burczy mi w brzuchu i cos bym zjadla ale jak lodowke otworze to na nic ochoty nie mam;/ ale sie zmuszam zeby przestalo mi burczec i zeby dzidzia pojadla;p Co do coli to przed ciaza duzo jej pilam a teraz tak mnie odzucilo ze tylko wode niegazowana pije, a jak cole sprobuje to przez pol dnia mi jest niedobrze;/

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478660 przez Sevilla
Dzięki dziewczyny. Co prawda nastawiałam się, że lekarz jeszcze niczego nie wypatrzy, bo to dopiero koniec 14tyg., ale mały pozwolił mu na dojrzenie fiutka. Spotkałam się, gdzieś, że w tym czasie jest wyrostek płciowy u chłopców i dziewcząt i że trudno tu cokolwiek mówić. Lecz szczerze mówiąc nawet na moje niedoświadczone nielekarskie oko, ten wyrostek między nogami był za długi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478696 przez joasia10015
Ha,ha,ha Sevilla no raczej sie mylic nie mogłas(razem z lekarzem;-) Kurcze pomyśl tylko,jak w 13 tygodniu widac mu już siusiaka to jaki będzie w przyszłosci ;-)))))Przyszła żonka będzie szczęściarą;-)))) Mam nadzieję że nikogo tym nie obraziłam-szczególnie przyszłą mamusię,poprostu jakos tak mi sie skojarzyło;-)))))(może dlatego że jestem ,,na głodzie,,;-)
POzdrawiam!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478698 przez tysiiiak
Sevila super ze juz wiesz co tam nosisz ;)) gratuluje chłopczyka :D
ja mam nadzieje ze moze dowiem sie jak prywatnie pojde na poczatku przyszlego msc-a :) zobaczymy czy bedzie sie chcialo pokazac mamusi;p

musze wam sie pochwalic ze i moj M. zoraz smielej dotyka i mowi do brzuszka :) ahh rozplywam sie :) tymbardziej ze jest on raczej skrytym czlowiekiem :D boshhhhh ;DD

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl