BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 6 miesiąc temu #798308 przez vika
marynarka kupiłam takie rolki tiulu i się bawiłam :) allegro.pl/tiul-tiulowa-wstazka-material...-9m-i3653921855.html mam zamiar zrobić coś lepszego a to była próba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #798313 przez madzia1210
Czesc dziewczyny.
Ja tez z tych co wola pampersy :laugh:
Zdrowka dla polroczniaczkow :kiss:
Szymus juz tez nie zezuje
Ja karmie piersia i daje ok 10 deserek( albo jablko ) i tak ok 15 zupke i narazie nic wiecej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #798314 przez madi
Witam,

Dużo zdrówka dla Mikusia i Kacperka

Dzisiaj meningokoki zaliczone, u nas lekarka nigdy nie waży przy szczepieniu. W piątek idziemy na usg mózgu i później konsultacje więc wtedy dopiero będzie ważona i mierzona.

U nas dzisiaj był strajk z jedzeniem obiadku, po wielu nieudanych próbach musiałam dać butlę.

Sevilla ale masz super z Maksiem chyba czuje że mamusia musi się zregenerować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #798323 przez demoniqe
co do tego że pampki śmierdzą w koszu to się nie zgodzę :) ja mam kosz na pieluchy Angelcare i wynoszę pieluchy co 3 dni z kosza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #798333 przez marynarka
demoniqe napisał:

co do tego że pampki śmierdzą w koszu to się nie zgodzę :) ja mam kosz na pieluchy Angelcare i wynoszę pieluchy co 3 dni z kosza :)


a ja mam zwykły kosz na śmieci i jak mała zrobi rano kupę w pampka, czasami jej się zdarza, to wieczorem wali z niego masakrycznie. A pieluchę wielo zapieram i z głowy :laugh: :laugh: :laugh:

alex87 kupowałam formowanki na tej stronie i są naprawdę w świetnym stanie, jakby nikt nigdy ich nie używał :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #798334 przez vika
dziewczyny która z Was ma linki do kojców/basenów dla dzieci....tych do zabawy nie kojec/łóżeczko kurcze pauluska chyba Ty coś fajnego wklejałaś ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #798407 przez paninka87
vika świetne te pompony...

U nas dziś okropna pogoda.. temp. na plusie i pada.. już wolę wczorajszy mróz :P
po za tym jakaś nieprzytomna jestem :dry: zasypiam na siedząco ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #798408 przez anusias22
My juz wrocilismy z przychodni. Mocz udalo mi sie zlapac za pierwszym razem. Krew pobierali z glowki, wyniki jutro.dam znac jak wyyszly.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #798414 przez demoniqe
masakra! krew z główki??? Kuba miał raz z zewnętrznej strony dłoni a raz ze zgięcia łokcia.

vika dzisiaj Kuba spał jak Tosia :) na żabkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #798419 przez vika
deminiqe moja tak zasypia albo rozklapiona jak żaba na pleckach :) widocznie te żabki przypadły im do gustu :woohoo: wczoraj Tosia padła o 18-stej po 20-stej obudziła się na mleczko wypiła 240 mm z kaszką :ohmy: byłam w szoku i spała do 7 :blink: wypiła 220 mm z kaszką i śpi już od 8.30 na 11-stą idziemy do lekarza sprawdzić wczorajsze wyniki i skonsultować się z inną pediatrą zobaczymy co mi powie....w ogóle wyczytałam,że ta kryształki w moczu mogą również odkładać się w przypadku przedawkowania wit D3 więc od tyg już jej nie podaję i wit C też wyeliminowałam ....no i od tej pory ani razu nie miała zatwardzenia a kropelki dałam tylko dwa dni...może to od wit......
moja krew ma pobieraną z paluszka...szybko i bezboleśnie....kiedyś miała z rączki potem z nóżki ale zrobiłam bure bo wkuwały się po kilka razy i od tamtej pory na moje życzenie pobierają z paluszka a mała nawet nie kwiknie :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #798431 przez tysiiiak
hej :)

nocka super :) o 5 mleczko i trochę pogadał i do 8.30 pospaliśmy :)

u nas dziś wyjątkowo słonecznie i ok 10 stopni ale za to wiatrzycho straszne :dry:

Mam trochę zakwasy po tej Chodakowskiej ale spodziewałam się gorszych :P Mam nadzieję, że przetrwam dzisiejszy trening :)

U nas zawsze z rączki pobierali albo z paluszka ;) pielęgniarki zawsze powtarzały żeby przychodzić pół godziny po jedzeniu wtedy krewka nie krzepnie tak szybko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #798437 przez pauluska
Vika pokazywałam taki basen z piłkami:
www.calydlamamy.pl/zabawki-gry/1615-base...--3550839928350.html

Nas dzisiaj czeka pobieranie krwi na testy już się boję. Zaraz wyjeżdżamy do lekarza i przy okazji zakupy na rozładowanie emocji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #798446 przez Olka!
u nas też pobierali krew z główki :-( Za pierwszym razem, nie zgodziłam powiedziałam żeby brały z ręki oczywiście się pokłóciłam z pigułami no i udowodniły mi, że nie wezmą z rączki tak małą poraniły że i ręce i nogi miała sine i krew niby nie leciała nie wiem czy one zrobiły to specjalnie bo w końcu i tak musiały pobrać z głowy :-(

Jak poszła kolejny raz były inne pielęgniarki i bez problemu pobrały krew Weroni z rączki,

Weronia ma pierwszą drzemkę a potem ruszamy na działkę, mam już jej dość no ale koniec już widać :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #798501 przez paninka87
Olka! zazdroszczę, że już na takim etapie jesteście.. my dopiero myślimy nad projektem.. od kwietnia :P :P :P

Ja muszę iść ze starszą córą do pobrania krwi na badanie TSH, ale ona już mi powiedziała, że się boi :dry:

fajny ten basen z piłeczkami chyba muszę zamówić u Gwiazdora 'babci' :P :P :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #798504 przez tysiiiak
Ja już po skalpelu :) było o wiele lepiej niż wczoraj i zaczynam kontrolować te oddechy i napinanie brzucha ;) Chociaż jest jedno ćwiczenie którego chyba nigdy nie zrobie w całości :P a na koniec czułam trochę niedosyt :S

Ja tam o domu nie marzę nawet ale o własnym mieszkanku ;) Może tak za dwa lata się uda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl