BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 6 miesiąc temu #799071 przez paninka87
ależ noc... za szybko się skończyła :angry:

Amelia przyszła do nas po północy... zwymiotowała nam na pościel... potem spała ze mną, a do szkoły jej nie puściłam ;) Nie wiem co mogę jej podać, po pracy chyba pójdziemy do lekarza:/ zobaczymy czy dziś będzie powtórka czy to jednodniowe zatrucie

Blanka też śmieje się całymi dniami, takie pogodne dzieciaczki mamy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799084 przez Olga60
Dzień dobry :)

Nocki 20.00-7.30, karmienie 4.30
Ja byłam wczoraj u alergologa z Kacprem i ze sobą :laugh: . Kacper dostał antybiotyk bo tak załatwił sobie skórę podjadając nutelle :angry: a w "nagrodę" zażyczył sobie łazanki to i przy okazji w drugim garze poleciałam z bigosem :silly: i tak zleciał dzień.
Dzisiaj postanowiłam nie jechać autem po Kacpra do szkoły tylko wybrać się pieszo, ok 10km. Przyszedł śpiworek do wózka, więc Nataszce będzie cieplutko, no i mi idąc szybkim tempem na pewno też :lol:

Jutro z okazji andrzejek idziemy ze znajomymi do klubu. Oj, nie specjalnie mi się chce, ale trzeba w końcu wyjść do ludzi :huh:

Wszystkiego najlepszego dla WSZYSTKICH PÓŁROCZMIAKÓW :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799096 przez KarinaM
Olga masz linka do tego śpiworka? Chyba też powinnam kupić.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799103 przez Olga60
Karina ja mam czarny, jestem na razie bardzo zadowolona bo jest porządnie wykonany i fajne jest to, że przy główce można sznurkiem ścisnąć co tworzy dodatkowy kaptur

allegro.pl/edisa-spiworek-welna-naturaln...-cm-i3715321665.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799104 przez tysiiiak
Hej :) nocka taka sobie ale ujdzie. Kubie włączyła się zabawa o 2.30 i ok 3.30 zasnał po mleczku i dalszych brojach w łóżeczku ;) i pospaliśmy o 7.30 co dla mnie ostatnio to mega szybko :P

Kuffffa dziś w dziennym świetle zauważyłam więcej plamek :( ok 5 napiczyłam tylko tamte bledsze są. Będę smarować przez weekend i niewiem czy nie wrócę narazie do samych słoiczków tylko tych bez kukurydzy, selera itp alergenów i zobaczymy a w poniedziałek umówie się na wizytę. Niby moja boska pediatra jest również alergologiem ;)

Olga my też mamy iść do znajomych i mam zostawić Kubę u mojej mamy na całą noc :ohmy: Nie uśmiecha mi sie to troszke. Z jednej strony fajnie wyjść a zdrugiej nie jestem pewna :dry:

Zdrówka dla Amelki :)

Joasiu ulala super będziesz miała mężulka tak długo :D :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799113 przez sisina
Hejka kochaniutkie podczytuje was regularnie ale nie mam czasu napisac
Najlepszego dla solenizanow i dla tych spoznionych rowniez...
Joasiu to super ze bedziesz miala meza tak dlugo moj tez zmienil prace dla nas i teraz jesr co tydzien w domu
My andrzejki spedzamy w domu bo moj tata ma 50 tke kamy impre
jutro do fryca i kosmetyczki ide musze fos ze soba zrobic...
Tysiak na obiad proponuje warzywa na patelni z kasza kuskus pyyycha tez mam to dzis na obiad

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799122 przez Karolka85
Wszystkiego najlepszego dla półroczniaków!!!

Joasia super że mąż zostaje tak długo- nacieszycie się sobą :)

U nas ostatnio nocki okropne- co chwila pobudka z płaczem :( czyżby ząbkowanie nadciągało wielkimi krokami???

Co do sanek to stwierdziliśmy z mężem że w tym roku sobie darujemy. Julka i tak jeszcze nie siedzi samodzielnie, a na leżąco to nie bardzo chcę ją na sanki brać. Kupimy dopiero na przyszłą zimę- będzie już miała 1,5 roku to i frajdy będzie więcej.

A co do prezentów mikołajkowo-gwiazdowych to Julka dostała od jednych dziadków, chrzestnego i prababci kasę i kupiliśmy jej takie zabawki i łóżeczko turystyczne:
allegro.pl/smily-uciekajaca-biedronka-na...210-i3718521217.html
allegro.pl/e-edu-edukacyjna-pszczolka-to...-pl-i3734565269.html
allegro.pl/tanczacy-garnuszek-na-klocusz...iek-i3688813353.html
allegro.pl/interaktywna-zrecznosciowe-ku...bka-i3731663010.html
allegro.pl/lozeczko-turystyczne-kojec-ma...ory-i3721863884.html

co do kuli-huli plastikowej z V-tech czy tym podobne to słyszałam opinię od koleżanki która ją ma że generalnie właśnie strasznie dużo hałasu robi gdy toczy się po podłodze albo nie daj Boże jak dziecko nią rzuci ;) więc z racji tego że mieszkamy w bloku i nie chcieliśmy doprowadzać do szału sąsiadów którzy mieszkają pod nami zrezygnowaliśmy z tej kuli na rzecz właśnie tej uciekającej biedronki. wszystko powinno przyjść kurierem na początku przyszłego tygodnia więc podzielę się z Wami wrażeniami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799193 przez KarinaM
Olga a jak ubierasz Nataszę kiedy pakujesz Ją w ten śpiwór? Zakladasz jeszcze kombinezon czy kurtkę?

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799228 przez Olga60
Karinadzisiaj pierwszy raz w nim będzie i raczej w kombinezon też ją włożę, u nas dziś strasznie wieje :angry: . Kurcze, sama nie wiem, a jak Ty uważasz??????????????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799231 przez Olga60
kurtka czy kombinezon to chyba ta sama grubość :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799245 przez KarinaM
Ja chyba wlozylabym w kombinezon. Najwyżej założyć tylko rajstopki i bez spodenek lub cienkie leginsy.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799247 przez vika
Ja swoją wkładam w kombinezon tylko welurowy taki gruby i przykrywam kocem też takim grubym który daje naprawdę dużo ciepła dodatkowo zakładam ochraniacz na wózek....myślę,że przy takiej temperaturze dziecko się nie przegrzeje w wózku...przecież ono siedzi i się nie rusza musi być ciepło ubrane....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #799253 przez vika
Tysiak Kubie dużo ząbków już widać...bo u Tosi to ledwo ledwo...bardzo wolno jej wychodzą :huh: a dziś w nocy to był meksyk..trzy godz płakała nie mogłam jej uśpić....co usneła to za chwilę znów płacz i tylko rączki i rączki :huh: z nią nie było takich problemów....widzę,że ma bardzo rozpulchnione dziąsło przy dwójkach dolnych..przy jedynkach tego nie było :huh: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799257 przez moniaaak
Ja też po śpiworek wkładam kombinezon, pod spód ewentualnie tylko rajstopki body i jakąś bluzeczkę.
Też się nie obawiam, żeby było mu za ciepło.

tysiiiak obserwuj uważnie Kubusia. Przy takich plamkach najważniejsze jest ich nawilżanie. Mam nadzieję, że się nie powiększą i szybko znikną:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #799267 przez tysiiiak
Ja wożę Kubusia w śpiwroku polarowym i ubieram mu kombinezon a pod niego body z długim rękawkiem, rajstopy i skarpetki no i zakładam mu ten kołnierzyk golfiasty :P ;) ja jest chłopdniej to jeszcze bluzeczkę z długim ;)

Dzisiaj za to prawie płakałam podczas ćwiczen :cheer:

Vika wydaje mi się, że dolne dwójki będą szły ale idą, idą i wyjść nie mogą :P

Moja mama da mi Elo bazę miała któraś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl