BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 6 miesiąc temu #798907 przez ewela86
tysiaak jak ja cię podziwiam za tą chodakowską :cheer: ja robiłam 2 podejścia i 2 nieudane niestety :( brak mi samozaparcia i konsekwencji a bardzo bym chciała mieć jej tyle co Ty... (chyba wiem o które ćwiczenie ci chodzi - bo też było takie które omijałam :blink: )

joasia my kupujemy sanki, ale też się zastanawiałam nad tą hulą-kulą.

moja mała terrorystka też nie chciała za bardzo jeść, a taie pyszne jedzonko jej ugotowałam (mam nadzieję że się przekona do moich obiadków i będzie je zajadać równie smacznie jak słoiczki :( ) poza tym dzisiaj cały dzień marudera jej się włączyła...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #798913 przez Alex_87
Tysiak a Kuba dużo lezy na brzuchu? Może sobie poobcierał łokcie, dzieciaki teraz takie ruchliwe, zobacz czy zejdą do jutra.

Zuzka opanowała do perfekcji przemieszczanie się do tyłu, w ogóle lubi leżeć na brzuchu :D tylko gorzej jak się przekręci na plecy, bo nie umie sama się spowrotem na brzuch przekręcić.

Ewela moi rodzice też kupili dla Zuzki sanki, są super :D aż mi się zachciało śniegu :D i jeszcze śpiworek jest do tego, ale już zarekwirowałam do wózka bo wygodniejszy od kocyka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #798922 przez moniaaak
My już kupiliśmy hulę- kulę i sanki, a od mojej mamy szczeniaczka uczniaczka. Jeszcze mam od teściowej coś zamówić, to wymyśliłam te kąpielowe bongosy( któraś już o nich pisała) i do tego taki aparat allegro.pl/fisher-price-gadajacy-aparat-...zny-i3730204603.html

albo coś takiego allegro.pl/muzyczny-chodzik-rosnij-ze-mn...lay-i3729739452.html

znajomi to mieli dla synka i fajnie się sprawdzało.

Joasia aż jestem ciekawa jak tam Twój Mikuś, czy znów podobnie z Kacperkiem z wagą? Daj znać:)

tysiiiak mam nadzieję, że to nie to samo co u nas, ale u Kacperka też się zaczęło od małych plamkach- ale w zgięciach łokciów.
Chociaż dziś byłam u pani doktor i powiedziała mi:" w dzisiejszych czasach się dzieci bez wysypki nie wychowa niestety" i jak karmię piersią to nie jestem w stanie dojść do tego co go uczula.
Mam wprowadzać pokarmy normalnie: co drugi dzień ma być mięsko, a w kolejne pół żółtka i raz w tygodniu ryba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #798941 przez tysiiiak
Alex no leży duuuuzo w zasadzie tylko po jedzeniu leży chwilke na plecach a potem na brzuchu cały czas ale to nie wygląda na obtarte :(
Wczoraj dostał sloiczek w którym był seler a podobno jest mocno uczulajacy więc.może od tego :unsure:

Ewela ja nie mam wyjścia muszę zrzucić miliard kilogramów po ciąży :p szkoda czasu na patrzenie w lustro i narzekanie ;) Mam nadzieję, ze się uda bo to dopiero początki ;)
A to ćwiczenie to takie co się pupe podnosi do góry leżąc na.plecach i jeszcze jedną nogę do góry podnosi :O

Moniak te plamki są może cm nad łokciem. Co polecasz do smarowania na nie? Narazie został mi krem s.o.s z nivei więc posmarowalam a jutro do apteki skocze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #798942 przez ewela86
alex wiem że podawałaś link do sanek, ale czy mogłabyś podać jeszcze raz? też chcemy takie ze śpiworkiem.

moniaak z tego co pamiętam Kacper ważył 7640? Dianka 7630 :) a szczeniaczka uczniaczka w wersji dla dziewczynek obiecał chrzestny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #798947 przez ewela86
tysiak dokładnie to ćwiczenie :) powodzenia - może Tobie się uda :blink: trzymam kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #798973 przez Alex_87
Ewela
allegro.pl/sanki-drewniane-spiworek-weln...ent-i3739629325.html

Są też tańsze, ale mi zależało na całych drewnianych a te wyglądały najporządniej, naprawdę solidnie wykonane

Jak byłam u teściów to oglądałam siostrę szczeniaczka (tą co Zuzka dostanie) i wydaje się całkiem fajna, ale znając moje dziecko to za długo się tym nie pobawi. Ona zostanie chyba krawcową :D Bo interesują ją najbardziej wstążki, kokardy, guziki, nitki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #798981 przez paninka87
Ja kupiłam kulę do raczkowania niby na gwiazdkę ale juz otworzyłam:P jedyne co to robi dużo hałasu na panelach :laugh: jest spoko ale Blanka jeszcze jej nie 'goni' :P :P
też myślałam o tym chodziku-pchaczu tak już na przyszłość by miała, bo zwykłego chodzika nie będziemy używać. Siostrzyczka szczeniaczka będzie od siory, a chrzestny nie wiem co planuje ;)
Sanki mamy po Amelii, śpiworek też w wóżku na razie. gorzej z prezentem do Amelii im starsza tym trudniej cos utrafić. Od babci dostanie Furby'ego bo on nim ciagle tylko wspomina ze chce dostac. Od nas może klocki jakieś... pewnie LEGO.

heh właśnie odeszłam od deski do prasowania... uff ile tego się mnoży, a kosz pełen znów do prania :angry: :angry:

Amelia padła o 20:30. Zobaczymy jak jutro rano będzie się czuła... mam nadzieję że to chwilowe. Zapodałam jej apap, syrop i olejek eukaliptusowy na piżamkę żeby lepiej jej się oddychało :blink:

Alex mamy podobne sanki i służą nam już 5 zimę... tylko oparcie musmimy teraz przymocować. Też daliśmy chyba ok 80 zł ale bez śpiworka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #798984 przez ewela86
dzięki alex :) fajnie wyglądają i śpiworek by się przydał bo w wózku mam taki lichy bez ocieplenia...

Dianka też raczej długo się nie zabawi tą siostrzyczką szczeniaczka ale co tam :lol: na pierwszym miejscu jest laptop, pilot i komórka :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799006 przez Daarikaa
Ja dzisiaj w tesco kupilam Klaudii wesoly domek szczeniaczka bo byl przeceniony ze 150 na 75zl nawet jest spoko, ale dupy nie urywa ;) hehe

Dzisiaj opuscilam fitness bo bylismy u projektanta i mam wyrzuty sumienia ze nie cwiczylam :D:D to juz mania :silly:

ciekawe jaka noc nas dzis czeka, oby nie taka sama jak wczoraj...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799008 przez moniaaak
ewela to nam się dzieciaczki zbiegły z wagą:)

tysiiiak nam lekarz suche miejsca kazał smarować Diprobase- na te mniejsze plamki działa- cuchną po niej ręce, ale idzie przywyknąć:). Z tego co wiem jest bez recepty. Ja na początku używałam Alantanu, ale to nic nie pomagało.
Możesz też spróbować jakiegoś emolientu.
PS. podziwiam z ćwiczeniami i trzymam kciuki :)

u nas nie wiem jak będzie z tymi zabawkami( jeszcze nie dostał- Mikołaj to Mikołaj :) ).Na razie nr jeden jest opakowanie z mokrymi chusteczkami :).

Powiem Wam, że z tymi zębami to czadowo wygląda, postaram się zrobić jutro jakieś ujęcie i Wam wrzucić.

Czy Wasze dzieciaki też się tak ciągle śmieją? Kacper( oczywiście pod warunkiem, że ktoś jest blisko i na niego patrzy), to chichra się cały dzień. No może oprócz momentów kiedy chcę go położyć spać, bo wtedy się drze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799009 przez moniaaak
a i nie pochwaliłam się- mamy w końcu zmywarkę :D. Mężuś dziś zamontował i pierwsze mycie zrobione- wreszcie będę mogła na dłużej pomalować paznokcie :laugh: :laugh: :laugh: ( ech...próżna kobieto ;) :P :P )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799022 przez tysiiiak
Kuba też się śmieje.ciągle wystarczy na.niego spojrzeć.:) oczywiście to dotyczy mnie i eMka nie dla wszystkich jest takim smieszkiem :S
Moniak super ze zmywarka stoi :) fakt lakier do paznokci i zmywanie naczyń nie idzie w parze :(
Zapytam mamy czy nie ma tego kremu bo ona ma.cały asortyment tego wszystkiego na alergie i Azs.

Macie jakiś fajny dietetyczny pomysł na obiad? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799046 przez joasia10015
Hihihihiii moniak wogóle mnie nie zaskoczyłaś-Miki też sie śmieje od ucha do ucha :lol: ...no i jak by to było jak by jego brat blizniak był inny ;) Miki najwiecej sieśmieje do Miłosza-aż sie cały trzesie na jego widok :laugh: No i wiadomo jak widzi mame i jej mleczarnie to aż oczy mu sie smieja :lol: I sie rozumie na tate reaguje smiechem -a jak jest ktos ,,nowy,,to wtedy duzo powagi :dry:
Apropo taty - jest juz nami prawie 2 tyg.i UWAGA ZOSTAJE W DOMKU CAAAAAŁŁŁYYYY GRUDZIEN...do 5 stycznia :kiss: Wciąż nie moge uwierzyc :kiss:

moniak ja ez jestem ciekawa ile Miki waży -jutro dam znac ;)
Acha ta piżamka o którą pytałas to OCZYWISTA-OCZYWISTOSC z NEXT-a -tak jak Kacperka piżamka :cheer: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799062 przez KarinaM
Kasia najlepszego dla Jasia.

Joasiu wspaniale że mąż zostaje na cały grudzień.

U nas nocki ostatnio straszne. Pobudki do 0:00 co około pół godziny od zaśnięcia (usypianie na moim brzuchu). Później trochę odpoczynku bo co dwie godziny. A jak zje mleczko o 5:00 to już tylko spanie na mnie. W łóżeczku płacz.
Zabawki są niefajne. Najfajniejsze jest pudło od chusteczek nawilzajacych.
W dzień Irina śpi trzy razy po pół godziny. Nie wiem czy to idzie ta druga jedynka na dole czy może coś innego.
Igor trochę lepiej. Dzisiaj jedziemy do alergologa to zbada go.
Mnie boli gardło i mam katar. Boję się żeby Irina nie dostała.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl