BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 6 miesiąc temu #799295 przez Alex_87
To mój spiworek wygląda identycznie jak Olgi, tylko u góry mam suwak, i jak się zasunie to tworzy się kaptur. Jeszcze go nie próbowałam, bo wczoraj nie byłyśmy na dworze, a dziś mi Zuzka zasnęła przy cycku, więc chyba wyjdę z nią później.
Chyba ubiorę ją jak do tej pory - miśkowy kombinezon, rajstopki, skarpetki, body i bluzeczka.

dzisiaj miałam nocne karmienie, pierwsze od 5 miesięcy :ohmy: dziwne jest to, że Zuzka ma opuchnięte dziąsła ale w miejscu dwójek/trójek, tam gdzie jedynki też trochę, ale już mniej. No i obiadek znowu był beee, cycek pociągnięty dwa razy...Ewidentnie nie ma apetytu :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799302 przez KarinaM
Alex moja przed wyjściem tej pierwszej jedynki też straciła apetyt. Jadła po 100/120ml mleka w więcej nie chciała. Zupki jadła ładnie. A teraz nadrabia i je co 3,5h. Ale zupki średnio wchodzą. Myślę że idzie druga jedynka. A dziąsła twarde i nie rozpulchnione. Pani doktor na szczepieniu powiedziała że idą zęby

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799320 przez Daarikaa
dzisiejsza nocka rowniez z przygodami od polnocy pobudki co chwile i to z żałosnym płaczem :( wzielam ja do siebie ale i tak sie meczyla bidaczka.... napewno ida jej zeby bo nawet nie chce pic mleka, przy dolnych jedynkach bylo tak samo wiec szukam kolejnych perelek w buzi

fajne te spiworki do wozka, dzieciaczki wygladaja w nich jak male eskimoski :D

Joasia to super ze bedziesz miala meza az do stycznia, odciagnij mleczko i zatrudnij jedna nocke meza a Ty sie wyspij kobieto:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799389 przez sisina
dziewczyny mam pytanie odnosnie obiadkow ktore gotujecie czy macie jakies specjalne pojemnik
bo te kupne to sie nie nadaja moja kolezanka miala zamowione z allegro pojemniki plastikowe i byly t
takiej wielkosci co sloiczki ze sklepu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799449 przez Karolka85
Sisina ja gotuję obiadki teraz na 3 dni i przechowuję je w plastikowych pojemniczka Aventu- te które miałam dołączone do laktatora do przechowywania mleka.

Julka przed chwilą zasnęła na drugą drzemkę. Trochę jej się przesunęło bo w południe przyjechała do mnie koleżanka i się mała wyszlała. położyłam ją we wózku, puściłam szum suszarki, chwilę poszlała jeszcze we wózku i sama usnęła :)

na pierwszą poranną drzemkę też w sumie sama zasnęła w łóżeczku. co prawda musiałam ją 3 razy wziąść na ręce i uspokoić ale po tym ostatnim razie jak ją odłożyłam to jeszcze chwilę szamotała się z poduszką aż wreszcie wtuliła się w ochraniacz od łóżeczka i zasnęła :) mam nadzieję że faktycznie za kilka dni już nie będzie wymagała brania na ręce przed drzemką.

Co do śpiworków to ja w sumie nie kupuję. na spacery ubieram Julkę w body, rajstopki ( jak jest zimno to zakładam jej jeszcze pajaca albo spodnie i bluzę) wsadzam w ciepły kombinezon i przykrywam kocem we wózku. do tego przykrywka od wózka i myślę że jej cieplutko bo zawsze rączki ma ciepłe, tylko policzki na dworze ma chłodne no ale to chyba normalne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #799467 przez ewela86
NAJLEPSZEGO DLA JASIA:)

u nas nocka dzisiaj też nie najlepsza... częste pobudki i wiercenie do rana :(

teraz robi drugą drzemkę. chyba odsypia bo pierwsza trwała 2 godziny i teraz też już 2 godzina minęła... obiad przygotowany i czeka na księżniczkę aż się obudzi... ciekawe czy dzisiaj będzie chciała jeść, bo wczoraj trochę słabo jej szło przygotowane przeze mnie danie :P

ja przechowuję ugotowany obiad w plastikowych pojemniczkach z tommee tippee.

joasia no to pozazdrościć:) wreszcie się sobą porządnie nacieszycie. mój mąż jest w domu od piątku do poniedziałku rano co tydzień. dzisiaj właśnie przyjeżdża i przygotowuję lasagne na kolacje (jego ulubione danie).

alex87 u mnie jeszcze się nie zdażyło żeby nocnego karmienia nie było :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799475 przez marynarka
To ja dzisiaj z małą byłam na fizjoterapii i wsadziłam taki śpiwór allegro.pl/super-spiwor-spiworek-110cm-w...5w1-i3725592424.html w fotelik smaochodowy, a mała była ubrana w body na długi rękaw, rajstopy, grube skarpety i bluzę bawełnianą, no i czapkę grubą i wyciągnęłam ją spoconą. Więc ja nie wiem, że jeszcze dzieciaczka w kombinezon i taki gruby śpiwór...? :huh:
U mnie dzisiaj 5 stopni jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799491 przez vika
marynarka może rzeczywiście Twój śpiwór jest bardzo cieplutki...przynajmniej na taki wygląda...ja przykrywam kocykiem i osłonką od wózka ubieram w kombinezon ale taki wiosenno/jesienny...ale nigdy nie zdarzyło mi się by mała była spocona....no chyba że wejdę z nia na zakupy to muszę zdjąć czapkę i odpiąć troszkę kombinezon....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799497 przez Alex_87
Chyba mnie jakieś przeziębienie bierze :/

U mnie dzisiaj strasznie zimny wiatr wieje, jeszcze nie zakładam zimowego kombinezonu, tylko taki misiowy bardziej jesienny. Jak nie miałam śpiworka to przykrywałam ją kocem i jeszcze czasem tym śpiworkiem od wózka, a teraz tylko wkładam ją w ten śpiworek co mam od sanek. Ale też jeszcze nigdy nie była spocona.

Marynarka ale Ty szłaś z nią na dworze tylko że wiozłaś w foteliku czy jechałyście samochodem? ;) Bo ja do samochodu to nawet kocem jej nie przykrywam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799531 przez marynarka
Szłam z nią, a w samochodzie normalne rozpięłam śpiwór i zdjęłam czapkę. Ja nie mogę jej luźno ubierać, nawet jak jedziemy samochodem, bo u mnie strasznie wieje przed chałupą, nim dojdę do samochodu, i boję się, że ją coś złapie :huh: Nie lubię zimy z dzieckiem :P nigdy nie wiem jak ją ubrać... :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799545 przez gusiek_kom
Ja mam taki patent z gotowanie dla Maksia: gotuje np. samego brokuła później idzie w ruch blender i jak ostygnie to wrzucam w pojemnik do robienia lodu, jak zamarznie przerzucam kostki do torebeczki śniadaniowej z suwakiem.
Dzięki temu można fajnie mieszkać smaki, bo biorę kostkę brokułów, kostkę ziemniaka i marchewki i Maksio wcina aż mu się uszy trzęsą :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=57950

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799547 przez demoniqe
ja przechowuję jedzonko w słoiczkach po zupkach.

Tysiiak spoko, Kuba też ma od czasu do czasu takie suche plamki. Smaruję sudocremem i znikają.

wróciłam dziś o 15 wypluta z pracy. Mały akurat wtedy zasnął i jeszcze śpi :) krótki ten czas z małym jak go widze od 16:30 do 19 tylko :)

ale nocki śpi super, budzi się ok 5-6 rano zje i śpi do 7.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799555 przez Olga60
Natasza była tak ubrana: body z długim rękawem na to bawełniana bluzeczka, rajtuzy, kombinezon i do śpiwora. Droga po Kacpra szybkim tempem zajęła nam równą godzinę, potem 15 min na przystanku, 7 min jazdy pks :lol: i 10 min znowu pieszo do domu. Natasza była ciepła ale nie zgrzana tym bardziej przepocona :)
Ten "spacerek" położył mnie z małą na trzecią drzemkę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799561 przez anusias22
U nas nocka super bo spala od 19 30 do 7 z przerwa o 5 na mleczko. Dawno takiej nie mialam. Odebralam dzis wyniki malej i krew i mocz ok ale ma malo zelaza i musze zpodawac w syropie przez 6 tyg i dopiero wtedy szczepienie.
Co do zabawek to mam ta kule hule i jest nawet nawet (szalu nie ma). Mam tez pilke fp i niejestem z niej zadowolona. Nzjlepzza zabawka jest misisczek fp. Fakt jest drogi ale warto. Ola dostala go w spadku po siostrze ciotecznej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799581 przez paninka87
demoniqe wiem jakie to uczucie wyplutej po pracy... :P ;) też tak mam, a dziś nocka z przebojami to już w ogóle marze tylko o tym żeby się położyć :dry: ja wracam o 16 ;)
Blanka się właśnie budziła jak weszłam do domu :) a do nocnych pobudek na karmienie już się przyzwyczaiłam...

Amelia czuje się dobrze.... dzień bez przebojów... apetyt wrócił więc spoczko looz :silly: :lol:

paczuszka Mikołajkowa dotarła, sesja zamówiona na 8 grudnia... już nie mogę się doczekać :laugh: :cheer:

ja też ubieram podobnie jak Wy... kombinezon ze śpiworkiem razem :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl