BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 5 miesiąc temu #483163 przez lalka
kurcze..weszłam w 17 t.c jak dla mnie to już robi wrażenie!!!!tylko Boże mam nadzieję,że jest wszystko ok!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483190 przez pauluska
www.fitness.shop.pl/cwiczenia-na-dvd/cia...lm-instruktazowy-d8/
www.fitness.shop.pl/cwiczenia-na-dvd/cia...lm-instruktazowy-d7/
te dwie płytki jak dotrą powiem czy warto :)
Postanowiłam ćwiczyć ze względu na siebie i dziecko na pewno wpłynie to na nas dobrze i dochodzenie do siebie po porodzie będzie łatwiejsze :) No i mięśnie Kegla aby nie było problemu z nietrzymaniem moczu no i jak się zdecyduję na poród naturalny mała szansa na nacięcie krocza. Zauważyłam zresztą że jak zaczęłam o siebie dbać ( a mam teraz dużo więcej czasu na to) samopoczucie bardzo mi się poprawiło więc kolejny plus bo ostatnio miałam mega doła czułam się aseksualna przez ciąże ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483253 przez tweety
Ja jutro idę na sprawdzenie na zajęcia dla kobiet w ciąży. Zobaczymy co maja do zaoferowania i czy faktycznie poczuje się lepiej. Ale fakt, trzeba o siebie dbać bo potem będzie problem przy porodzie. Przed ciąża regularnie chodziłam na basen, teraz mi się jakoś niewygodnie pływa więc mimowolnie unikam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483254 przez tweety
lalka napisał:

kurcze..weszłam w 17 t.c jak dla mnie to już robi wrażenie!!!!tylko Boże mam nadzieję,że jest wszystko ok!!!!


No jest to imponujące. Ale na pewno wszystko jest w porządku. :):):):):) Gratuluję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483280 przez lalka
tak tweety trzeba być dobrej myśli.....a wizyta 13 grudnia!!!!
nawet jakbym miała wizytę raz w tyg.to i tak bym się bała i tak by mi się dłużyło!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483566 przez lania
Czy dręczą Was koszmary :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:
Ja już kilka razy śniłam...nie będę pisać o czym, bo wolę nie B) W każdym razie to chyba obawy, bo przed ostatnią wizytą też miałam ze dwa razy zły sen i po wizycie się uspokoiło. A teraz znowu :angry: :angry: :angry: :angry: , a wizyta 1 grudnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483577 przez lalka
mi zupełnie niedawno śnił się szatan...ale to przez relację mojego męża po pracy...odwozili do Kościana(szpital psychiatryczny niedaleko nas)delikwenta,który leżał krzyżem w kościele przed ołtarzem i bełkotał coś właśnie o nim!!!!potem śniło mi się,że mi syna porwali....jak się obudziłam w nocy to poszłam spać do niego!!!
ale ogólnie nie działają na mnie sny!!!!to pewnie fakt lania,że o czymś intensywnie myślałaś!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483581 przez pauluska
Przyszły płytki, fitness fajny choć trochę intensywny ale joga super, polecam ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483587 przez lalka
jak cisza dzisiaj tutaj :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: !!!!!!
trochę przewrotna ze mnie gospodyni,ale to ze względu na moje apetyty!!!!więc dzisiaj na obiad mam śledzie ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) pycha ...hmmmm!!!
a jak znam zycie to w piątek będzie mięch..hi..hi :P :P :P :P :P :P
mam wyrzuty,bo wzięłam dzisiaj tabletkę :blush: :blush: ale ból głowy był nie do wytrzymania!!!!
idę się połzyć..trochę odpocznę!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483590 przez Anabelle
lalka napisał:

kurcze..weszłam w 17 t.c jak dla mnie to już robi wrażenie!!!!tylko Boże mam nadzieję,że jest wszystko ok!!!!

w 18 :)
17 tydzien i 1 dzien, to 1 dzień 18 tygodnia.
Kilka osób mi to tłumaczyło, że najpierw jest 0 tydzień 1...2...3.. dni, później 1 tydz i 1 dzień - ale to już zakończony pierwszy tydzień i początek drugiego.

Termin porodu z miesiączki to koniec 40 tygodnia, a nie jego początek.

Ale nagmatwałam!! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483599 przez lalka
troszkę tak!!!nigdy nie byłam dobra z matematyki!!!!
i tak ważne,żeby wszystko było ok!!!

ale wiesz Anabelle to miło mieć kogoś kto odpowiedni Ci to wytłumaczy!!!!zawsze to 18 t.c

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483604 przez Gosia 2712
Witam wszystkie kobitki:) ale dzisiaj pospalam hehe prawie do 11;p
Anabell ja tez ostatnio czytalam w necie jak to sie liczy hehe bo wkoncu nie bylam pewna ale tak jak Ty mowisz:) Lalka zaczela 18 tydz:)
Ehh nie wiem co zrobic... zastanawiam sie czy nie zmienic lekarza...? Niby jest fajny ale z tego co wiem to on wysyla do porodu do szpitala oddalonego ok 60-80 km od mojego domu a tu w poblizu nigdzie nie przyjmuje a wiadomo ze jakbym nie zdazyla dojechac to w okolicy bede musiec rodzic a nasza sluzba zdrowia jest jaka jest i boje sie ze pozniej powiedza mi ze nie chodzilam do zadnego z lekarzy tam pracujacych to mamy cie w nosie...;/ a gdyby tam przyjmowal lekarz prowadzacy to jakos zawsze lepiej patrza na to... A tym bardziej ze on bierze za wizyte 150zl;/

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483630 przez MoNiaaa
ale sie rozpisalaycie znowu :)
z tymi zaleceniami i zakazami w ciazy to jest dziwna sprawa wogole..ja nigdy od lekarza nie uslyszalam co moge jesc a czego nie wiec jak bylam w ciazy jadlam wszystko co przed ciaza.watrobki nie lubie wiec nie jesm serow plesniowych i owocow morza tez wiec najgorsze mam z glowy a reszte jadlam wszystko ale z umiarem jak mialam ochote to czemu nie jakby mnie tak gryzlo i chodzilo jakies jedzenie to bym sie nerwicy nabawila :side:

a moja Julka ma zapelenie oskrzeli;/ jeszcze nie mialam aktualnego ubezpieczenia bo nie zdarzyli nam w pracy doslac i mnie lekarka wqrzyla bo sie wydarla na mnie i mi powiedziala ze mi nie wypisze na nfz antybiotyku :ohmy: :ohmy: ale na szczescie nie byla az tak chamska..ale na leki i tak 50zl poszlo...ale test ciazowy kupilam bo byl za 5 zl:P

no i wyczekiwana @ w koncu przyszla:):)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483646 przez lidianna
pauluska to chyba się skusze na tą jogę:-)
też planuje się zapisać na jakieś zajęcia dla kobiet w ciąży, ale to dopiero od stycznia jak już pójdę na zwolnienie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483652 przez pauluska
Warto zakupić płytkę z jogą jest bardzo relaksacyjna dużego zmęczenia przy tym nie ma, a całe ciało rozciągnięte, uczy jak oddychać no ogólnie fajna, u mnie niestety nie ma żadnych zajęć dla kobiet w ciąży więc zostają płytki ehhh uroki małych mieścin :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl