BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 5 miesiąc temu #484230 przez joasia10015
joasia10015 napisał:

Dziekuje ci ślicznie kochana za podpowiedz-to dla mnie bardzo wazne.Zawsze to jakis plus na korzysc szpitala...będe dalej badac sprawe ;-)Oczywista sprawa że o wszystkim sie dowiecie ;-)


Oczywiscie to było do lalki ;-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484253 przez lania
:side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: ale Wam zazdroszczę tych ruchów, cały czas czekam na swoje :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484255 przez lania
Sysia napisał:

gratuluje kopniaczków :)

Dziewczynki kuje mnie w lewym boku coś jak kolka ;/ boli ! czy to moze być coś groźnego ??:>

jutro ide do gin . i nie wiem czy pytać go o to bo niechce zeby pomyslal ze jakas panikara ;/

wszystkie jesteśmy panikarami :silly: , pytaj!! groźne czy nie :ohmy: !!on ma Cię uspokoić albo pomóc :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484256 przez tysiiiak
gratuluje kopniaczkow :) :* :*

ja pewnie jakos na swieta dopiero sie doczekam takich prawdziwych kopów :(

wiecie coo ... bylam u fryzjera dzis i z dlugich ciemnych wlosow zrobilam sobie krociutkie i jestem w trakcie dochodzenia do blondu :D ale szaał :P jak patrze w lustro to nie wierze ze to ja ;DDD

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #484260 przez hexia
tysiiiak napisał:

gratuluje kopniaczkow :) :* :*

ja pewnie jakos na swieta dopiero sie doczekam takich prawdziwych kopów :(

wiecie coo ... bylam u fryzjera dzis i z dlugich ciemnych wlosow zrobilam sobie krociutkie i jestem w trakcie dochodzenia do blondu :D ale szaał :P jak patrze w lustro to nie wierze ze to ja ;DDD


Super :lol: To koniecznie awatara musisz zmienić,skoro taaakie zmiany na Twojej głowie!!!!Czekamy :laugh: :laugh:
Przed ciążą miałam najdłuższe włosy od chyba 12 lat!!!!A w ciąży takie suche się zrobiły i fatalnie wyglądające,że też je ściełam,mam taką "bombkę" :blink: Był żal ale trudno-teraz lepiej się prezentują!!!Choć póki co łażę w dresach i taka na pół-uczesana,bo w tym oku cyklonu (remoncie) trudno stać przed lustrem i się "pindrować"...Ale ale...mój M skończył dziś łazienkę :ohmy: :ohmy: :ohmy: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Wyszła mu na 6+ !!!!! Jestem z Niego dumna,że ho ho :ohmy: :ohmy: :ohmy:
W sobotę zaczyna rewoltę w kuchni...I tak do świąt pewno :S :S :S

Swoją drogą może i dobrze...Tak czekam na moment,kiedy będe mieć wreszcie posprzątane,że te tygodnie ciąży tylko mi uciekają niepostrzeżenie...Lepsze to,niż patrzenie codziennie na swój obwód w pasie hihi...A tak...Brzusio rośnie i pewno nim się obejrzę,to i mnie kopnie ( tym,które już mają kopy od swoich Bobasków-zazdroszczę i gratuluję serdecznie :lol: Musi być piękne uczucie!!!!)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484262 przez tysiiiak
obiecuje zmienic avatar jak tylko moja metamorfoza dojdzie do finishu :D narazie moje wlosy sa blond-rude wiec jak juz beda blond to pykne jakas fotke :D

hexia super ze juz chociaz lazienka za wami :) pewnie normalna kapiel czy tez prysznic we wlasnym domku to jest teraz spelnienie Twoich marzen :D
no jeszcze kuchnia przed wami a to tez jest uciazliwe zreszta jak kazdy remont :( ale niedlugo bedziecie mieli piekne mieszkanko :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484309 przez lidianna
kurcze dziewczyny wy już czujecie ruchy Waszych skarbów, a ja jeszcze póko co niczego nie czuję... ehh już się doczekać tego nie mogę....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484330 przez tweety
Naczytałam się i znowu dziewczyny jakbym to ja sama pisała wasze posty. Jesteśmy tak podobne...

Też mam koszmary, a raczej takie dziwne sny. Czasami w nich ktoś umiera, czasami są jakieś duchy i wiedźmy (hihihi) a czasami są zwyczajnie poschizowane. Ostatnio np. śniły mi się koleżanki z podstawówki, których nawet nie lubiłam ale wychodziło na to że jestem w nimi w klasie maturalne. A to trochę bez sensu. A co najśmieszniejsze, to w każdym śnie jestem w ciąży i doskonale sobie z tego zdaję sprawę. Śnie i pamiętam sny każdego ranka, nigdy wcześniej tak nie miałam więc wnioskuję że to ciąża tak robi. :)

Rodzić będę w szpitalu, skąd będą położne na szkole rodzenia. Mam prywatne ubezpieczenie i chodzę do Medicoveru, ale najtańszy poród tam kosztuje 6000 zł (!!!!) więc się z tego wypisuję. Wybrałam sobie fajny szpital w Warszawie, mam do niego chyba jakieś 12 kilometrów więc jeśli nie zacznę rodzić w godzinach szczytu (ah ta stolica) to będę na miejscu w 20 min. Na szkole rodzenia dowiem się czy może powinnam iść na jakąś wizytę kontrolną do lekarza z tego szpitala, a może spełnić inne warunki. Na razie się tym nie martwię.

SUPER że czujecie już swoje pociechy. Ja zaczynam 16 tydzień (według naszych cudownych obliczeń) albo jak kto woli skończyłam 15 tygodni, więc mam jeszcze czas. Też nie mogę się doczekać. Mam nadzieję że pierwszego ruchu z niczym innym nie pomylę. No i fajnie jakby był przy tym M. :):):)

Pozdrowienia i miłego dnia dziewczyny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484351 przez Sevilla
Hehe nie ma mnie tu jeden dzień, a do nadrabiania mam tyle, że hoho :)

Co do koszmarów ja też je miewam, a zwłaszcza jak zbliża się pełnia, jak jest pełnia lub tuż po. Dziś mi się śniło, że miałam robione USG, wszystko było w porządku do momentu liczenia paluszków u stóp przez ginekologa i mówi, że coś jest nie tak. Potem już kolejna scena, moje dziecko w worku płodowym pełnym wody, leży na stole, ma może jakieś 20cm, jest całkowicie zdeformowane, wygląda jak te śmieszne robaczki z długimi nogami, rękami, krótkim tułowiem i twarzą konika polnego i w tym wszystkim lekarz mówi mi do mnie ono jest chore, musi pani zdecydować, czy zabijamy, czy wkładamy do środka i się rozpłakałam, ale tak, że się obudziłam płacząc :( Okropieństwo i co najgorsze te sny są takie realne. Chyba od początku ciąży nie śniło mi się nic przyjemnego, wesołego, same koszmary.

Anabelle jeżeli chodzi o liczenie tygodni, to jeżeli jest np. 14t3d to jest 15tc. Wyłącznie przy porodzie sprawdza się skończone tygodnie. Ja za każdym razem jak chodzę do ginekologa wpisuje mi aktualny tydzień, a nie skończony.

Poza tym wczoraj włączyło mi się, czy ja podołam roli mamy. I panicznie zaczęłam się bać porodu ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484374 przez lidianna
Sevilla jesli o poród chodzi to wolę o tym póki co wogóle nie myśleć:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484410 przez lalka
Sevilla,ale ty masz sny..ja p******e!!!!!!!skąd się tobie to bierze???????ja już mam schizę jak mi się duchy śnią..a gdzie to?????mi jak do tej pory zarówno w pierwszej jak i teraz śnią się miłe rzeczy odnośnie dzieci!!!!tak jak niedawno....wózek..we wózku dzidzia w białych ciuszkach...pod białą kołderką..śliczne...uśmiechnięte...i widać,że takie spokojne!!!!a najgorsze w tym śnie to to,że nigdy nie dowiaduję się czy to syn czy córka...bo się budzę w najważniejszym momencie!!!

ciężka dzisiaj u nas pogoda...a co za tym idzie okropne samopoczucie!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484412 przez lalka
u mnie tez położna wpisuje skończony tydzień..a nie zaczęty..więc interpretacje są różne!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #484419 przez JoannaL
Witajcie moje drogie, zajrzałam się tylko przywitać i zmykam. Miłego dnia życzę

U mnie już 16 tygodni, ale ten czas leci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484420 przez Sevilla
Ja mam p*****lone sny, może we snach moja podświadomość daje o sobie znać i lęki, sama nie wiem...
Pogoda jest masakryczna, u mnie za oknem leje deszcz, aż rolet mi się nie chce odsłaniać, ogólnie to leże jeszcze w łóżku i dupska mi się nie chce podnieść. Wczoraj byliśmy ze znajomymi w kinie na Atlasie Chmur i sama nie wiem, czy bym go poleciała, bo jest dziwny, choć należy do tego typu filmów, gdzie trzeba w trakcie dużo myśleć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484421 przez lalka
ot co znalazłam na FB!!!!ciekawe,której się to spełni...ja mam to w połowie....hi.hihttp://www.facebook.com/photo.php?fbid=536455196384209&set=a.399240883438975.105394.399124093450654&type=1&theater

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl