BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 5 miesiąc temu #484443 przez lidianna
u mnie też pogoda do kitu, padało całą noc i nadal leje... w pracy siedzę i wydaje mi się że już wieczór jest - tak szaro na dworze... ehh najchętniej wróciłabym do domu, położyła sie pod kocyk z kubkiem herbaty i jakiś fajny film obejrzała...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484453 przez tweety
No pogoda do kitu chyba wszędzie Tylko spać się chce. Ale w ramach mocnego postanowienia poprawy idę właśnie na zajęcia dla kobiet w ciąży. Trzymajcie kciuki bo nie wiem jak sobie dam rade z tym leniem jakiego mam ostatnio.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484455 przez lalka
a ja dla odmiany poszłabym chętnie do pracy...chociaż na tydzień!!!!!jak mi tego brakuje!!!
miałam bardzo kiepską noc!!!!staram się spać na lewym boku.....i nawet mi się to udaje...ale wtedy tak mi cierpną,bolą nogi,że z bólu mogłabym WYĆ!!!!!!a na prawym boku jest fajnie..milutko!!!ciekawe czy dużą krzywdę zrobiłabym dziecku śpiąc na prawym boku?????
a na dodatek mój mąż najadł się na noc czosnku.....jestem taka niewyspana.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484461 przez pauluska
Oj ze snami to i ja mam dziwne aż nie wiem skąd mi się biorą ludzie z podstawówki nawet mi się śnią historie takie dziwne a takie realne w snach. Co do ruchu dziecka tego się nie da pomylić jak pisały dziewczyny ! Też byłam przekonana że nie poczuję albo pomylę ale to takie specyficzne uczucie jakby ktoś trącał od środka niesamowite teraz będę wyczekiwała każdego ruchu z utęsknieniem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484473 przez tweety
Ja śpię na prawym i lewym boku. Nie wiem co to może być za różnica, dla nas a nawet dla dziecka. Więc się nie przejmuję. unikam leżenia na plecach i brzuchu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484476 przez lidianna
lalka też miałam tak z nogami, że mi cierpły jak tylko się kładłam spać - ale na ostatniej wizycie gin zapisała mi magnez i potesem, biorę go tydzień i już jest lepiej, mam nadzieję że jak jeszcze troche będę brała to wogóle mi to cierpnięcie zniknie - może też zapytaj o takie witaminki lekarza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484539 przez Gosia 2712
Hejka:) tak czytam i czytam hehe;p gratuluje ruchow maluszkow i zazdroszcze Wam:) juz nie moge sie doczekac kiedy poczuje mojego szkraba:) mam nadzieje ze nie pomyle tego z niczym:) Za tydzien mam wizyte moze dowiem sie czy to chlopczyk czy dziewczynka:) Co do snow to dosyc czesto ostatnio mi sie cos sni ale sa to normalne sny i jak zawsze w senniku sprawdzam znaczenie to na cos dobrego to sie sni:)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484560 przez lidianna
też mam różne sny, czasami taki dziwne, ale nigdy na szczęście nie śniło mi się nic złego... i mam kilka tych snów zazwuczaj jednej nocy, no ale tak sobie myślę że to może przez to że nie śpię tak spokojnie jak przed ciażą, bo zazwyczaj budzę się z dwa razy na wizytę w kibelku, a później już coś innego mi sie śni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484617 przez lania
Sevilla, moje sny to właśnie takie coś jak twoje :X , budzę się z płaczem :pinch: , na szcęście nie są zbyt często, za to na długo pozostają w głowie :angry: :angry: :angry: :angry:
Dziś miałam dziwne ale nie koszmarne sny, chodziłam w sukni ślubnej, a właściwie to w samej gigantycznej spódnicy :P w ogóle przewinełó się kilka panien młodych przez mój sen (muszę zajrzeć do sennika) :huh:

Od kilku dni mam problem z zaśnięciem, tłukę się długo, a potem rano nie mogę wstać :side:

Jeszcze jedna rzecz :huh: :ohmy:
-też tak macie, że kręci Wam się w głowie jak wstajecie :unsure: Zawsze tak miałam jak za szybko się podnosiłam, ale teraz to praktycznie za każdym razem po wstaniu z łóżka i przejściu kroku dwóch mam taki zawrót głowy, że muszę kucnąć, żeby nie upaść (i taki ucisk w głowie) :unsure: :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484685 przez lania
demoniqe napisał:


lania mój lekarz mówił, że basen ok. ale żeby kupić sobie do pływania tampony z kwasem mlekowym w aptece i zabezpieczą przed infekcją


A kupowałaś je może, to te tampony ellen? :dry: zastanawiałam się jak to jest ze stosowaniem tamponów kiedy się nie ma okresu, nie mogę w necie nic znaleźć na ten temat :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484726 przez Sysia
Lania dziękuję za odpowiedź :)

Co do snów też mam dziwne sny;/ albo koszmary albo jakaś erotyka :blush: heheh...
kurdeee ja tez czekam na ruchy maluszka :( ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484761 przez KaRoLiNaaaaa
co do pobolewania czy kłucia w lewym boku miałam dziś coś takiego w nocy aż się wystraszyłam i gdy rano dzwoniłam do lekarza powiedział, że nie należy się tym przejmować jeżeli przechodzi samo, ale i tak jadę dziś do niego wieczorem do gabinetu bo pomylił mi się na zwolnieniu to dopytam szczegółów i na pewno napisze co i jak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484822 przez lalka
Karolina ja miałam,do tej pory zresztą tak mam jak ty z tym pobolewaniem!!!!i tez mi gin powiedział,że mam się tym nie przejmować...ma prawo boleć!!a boli lewy bok..bo dzidzia właśnie upatrzyła sobie tą stronę...a jak bardzo przeszkadza to można nospę brać!!!

ale mimo wszystko podziel się informacjami jakie przekazał tobie lekarz..chętnie poczytam!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484861 przez KaRoLiNaaaaa
lalka ja się wystraszyłam, bo nie miałam siły się nawet na drugi bok przekręcić i bolało dość długo.... więc wolałam zadzwonić ale jakoś mnie to wszystko nie uspokoiło jednak i tak się jakoś martwię :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484867 przez Anabelle
Też mam pobolewana w podbrzuszu, głównie lewej strony - szczególnie jak dłużej posiedzę w pracy lub na zajęciach. Chwilkę jest, czasami jak wstaję z krzesła, za chwilę przechodzi - później znowu zacznie pobolewać i tak ciągle od wtorku, kiedy to zaczął mi sie intensywny tydzień zajęcia + praca. Jutro na szczęście mam wolne, więc zamierzam przeleżeć na bokach cały dzień! :D
W sobotę jednak znowu praca... Dobrze, że na niedzielę jedziemy do rodziców w góry, troszkę pospaceruję i pooddycham świeżym powietrzem - w końcu to mój ostatnia wolna niedziela w grudniu :) Bo później wszystkie weekendy aż do świąt jestem w pracy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl