BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 5 miesiąc temu #802193 przez KarinaM
Ja też dostaję bony do siebie do sklepu ale lepsze to niż nic.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802209 przez joasia10015
moniak jak ja cie dobrze rozumiem...pisałaś że Kacperek mial czas kiedy spal po 4,5 godzin ...haha tez to przeszlismy i to w tym samym czasie (pamietam jak to pisałyśmy-obie zadowolone ze tyle nam dzieci spia ;) ) Teraz nocki to istne cyrki ... B) A z tym spaniem na siedzaco-hmmm nawet wczoraj w dzien mi sie zdarzylo-karmiłam ,Miki zasnął a ja z nim -a była godzina 17;00 :cheer: Ale co sie dziwic moniak -jestesmy wyczerpane,bo przeciez organizm potrzebuje snu ...a tu DU*A :angry:

tysiak ojjj tyyy,ojjj tyyyyy :silly: :side: :S ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ....dlaczego Mikusia wagi nie dopisałaś???? Tydzien temu podawałam ze wazy 7200 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802212 przez vika
Ja paczek też nie dostaje bo moja firma już się rozpadła...więc nawet po macierzyńskim nie mam gdzie wrócić.... :angry:
mąż dostaje dofinansowanie na święta 400 zł i paczki na obie dziewczynki....paczki są naprawdę bogate...same pyszności ale bardziej dla starszych...będę miała czym gości ugaszczać ;) Kinia wybrała co lubi reszta nasze :lol:
hmmmmm Tośka jeszcze śpi....ostatni raz jadła mleczko o 8 rano....a i zapomniałam małej dziś rano pampers pękł :lol: wziełam ją z łóżeczka patrze a coś się sypie...pierwsze co pomyślałam to ,,,,mąż dał jej suchego chleba bo takie okruchy lecą,,,, :lol: :lol: :lol: pampers nie był aż taki pełny ale myślę,że mała wiercąc się przetarła i miarka się przebrała :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802225 przez Sevilla
Odebrałam dziś nowy dowód, i chyba muszę go zgubić, bo zdjęcie jest okropne. Tak to jest, jak się robi coś na ostatnią chwilę, to i zdjęcie musi być do dupy ...

Mały zasnął przed 12 i nadal śpi, więc mam nadzieję, że pośpi jeszcze 45 minut, to będzie jakiś do życia. Po ostatniej ekspresowej drzemce, włączał mi się mord w oczach na zmianę ze współczuciem, bo wszystko oprócz rączek było na NIE :ohmy: :angry:

Odnośnie zostawionego chłopca w Bydgoszczy to nie byłam JA. A tak na serio, a on nie miał 2 miesięcy (bo chyba ktoś pisał, że 6 miesięcy, albo ja źle przeczytałam). Przynajmniej pocieszający jest fakt, że dziecko było zadbane ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802237 przez vika
dziewczyny jak gotujecie kurczaka dzieciom czy skórę też miksujecie??? ja nie podaję bo niby skóra jest niezdrowa ale może się mylę i takim dzieciaczką powinno się podawać??? kurcze STO pytań do...ciągle jest jakieś ALE :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802251 przez gusiek_kom
Cześć dziewczyny! U nas noc masakra! pobudki od 21 do 7 co godzinę a czasami co pół. Już nie wiem co mam robić... własne dziecko zaczyna mi działać na nerwy... mam nadzieję że to te zęby bo jakoś 2 tygodnie temu spał już coraz dłużej od 21 do 8 :)
Kupiłam kombinezon do wózka altabebe 90cmx48 i odkąd jeździmy na spacery i Maksio zasypia w wózku śpi po 3 godziny :) no ale noce tragedia...
Od lutego muszę wrócić do pracy i tu mam pytanko do dziewczyn które karmią piersią i pracują jak tam laktacja? czy wprowadzałyście modyfikowane? czy ściągacie swoje?
MAks ma chyba uczulenie na mleko bo za każdym razem jak podam mu kaszkę mleczno-ryżową to plecy od razu w wysypce ;(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=57950

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802259 przez Olga60
Vika TYLKO NIE SKÓRA KURCZAKA!!!! To sam tłuszcz bez wartości odżywczych!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802271 przez vika
Olga tak myślałam ale chciałam się upewnić :) dzięki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #802274 przez paninka87
Sorry ale mi na samą myśl o skórze od mięsa robi się niedobrze :silly: poprostu nie cierpię...więc dzieciom tez nie podaję :lol:

Mi jakoś laktacja sama się unormowała, ale mamy stałe pory posiłków i to nam dużo ułatwia...raz tylko dostaje mm. Demoniqe ściąga mleczko... ja nie mam możliwości, a może i chęci... :P

W pracy od dziś mamy choinkę :ohmy: :ohmy: i dostajemy kasę w ramach świąt... właśnie 16 idziemy na wigilię biurową na kręgielnie... :blink:

doradzcie mi który płaszczyk mam kupić?
pl.nextdirect.com/pl/g74530s1#868986
pl.nextdirect.com/pl/g493472s3#871547

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802284 przez Sevilla
paninka87 mi się osobiście podoba szary, bo już mam dość różu i czerwieni po ostatnim pomaganiu szwagierce w sortowaniu ubranek dla styczniowej małej Mani ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802292 przez tysiiiak
Joasiu wybacz mi :kiss: :kiss: :kiss: Wiedziałam, ze któraś podawała wagę ale czytałam na tel i nie zarejestrowałam danych :S a potem nie mogłam znaleźć ;)

Paninka Też odstawiam szary! Przede wszystkim ma kaptur i ogólnie jakoś tak bardziej mi podchodzi :)

Kubusiński śpi na bolkonie :) Też mam nadzieję, że wkońcu się wyśpi bo maruderstwo od rana okropne :cheer:

Aaaa i jak któraś podawała wagę dzieciaczka na 6 msc to teraz dopiero na 9 będę zapisywać bo tak co miesiąc to nie będzie żadne porównanie a ja się zgubie w cyferkach :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802294 przez Olga60
paninka śliczne płaszczyki używane next i innych fajnych firm znajdziesz na allegro, a ubrane parę razy. Dziewczyny zaraziły mnie zakupami tam bo zawsze nówki sztuki za kupę forsy. Zrób na allegro szczegółowe wyszukiwanie i zobaczysz jakie cacuszka znajdziesz :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802301 przez joasia10015
paninka olga ma racje -ślicznr te plaszczyki ale po co przeplacac -zobacz tu np.
allegro.pl/next-ocieplana-kurteczka-rozm-74-cm-i3743295428.html
allegro.pl/next-2012-modny-polarkowy-pla...-74-i3751620425.html
Ooooo Boze jakie cudooooo-jaka szkoda ze nie mam córeczki :( zobaczcie to-i w zasadzie za male pieniadze-niech zyje allegro ;) allegro.pl/next-plaszczyk-3-6-mec-i3764181299.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802309 przez joasia10015
tu jeszcze rozmiar 68 i do tego szary allegro.pl/plaszczyk-next-3-6m-i3765190557.html
a ta jaka fajna i z super modnym norweskim motywem :) allegro.pl/next-kurteczka-motyw-norweski...-pl-i3762594406.html No to sie kuzwa nakreciłam -takie cuda dla dziewczynek -szok!!!! :kiss: JA CHCĘĘĘĘĘĘĘ CÓRECZKĘĘĘĘĘĘĘĘ :blink: :lol: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #802315 przez vika
Joasiu dziękuję ja już zamówiłam :) tą czerwoną kurteczkę ....kupiłam małej latem w smyku na wyprzedaży ale nie zakładam bo okazało się że taka napompowana...Tośka drze się w niej :angry: więc nie mamy kurtki same kombinezony :huh:

Tośka po 7 godz niejedzenia zjadła pól obiadku marchew mięsko ziemniaczek dodatkowo 210 ml kaszki i jeszcze obiad z nami jadła tzn ziemniakami ją pasłam bo był WYK...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl