BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 5 miesiąc temu #802469 przez KarinaM
A u nas pada śnieg.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802490 przez ewela86
ja robię podobnie jak sevilla. podstawowe warzywka mam swoje (tzn od mamy :) ) ale resztę takie jak brokuł, kalafior czy cukinia muszę kupić i zaopatruje się w warzywniaku. Największy problem mam z mięsami, nie wiem gdzie najlepiej się zaopatrywać bo z pierwszej ręki trudno mi dostać :(

mała dzisja padła bardzo szybko ale w nocy znowu pewnie będzie kolorowo :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802492 przez Sevilla
Karinka pogodynko rozbroiłaś mnie tą wiadomością :P :laugh: :laugh: My tu o warzywkach i indyczkach, no ale fakt jak jest śnieg to warzywek nie wyhodujemy, no i żal ptactwa by po mrozie latało :silly: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802493 przez Sevilla
Ewela ja kupuje mięso na hurcie, codziennie jest świeże ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802496 przez ewela86
pauluska super! bardzo sie cieszę że Igunia nie będzie sie męczyć z ta alergią!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802529 przez Olga60
Pauluska w końcu!!!! Igunia w końcu poczuje co to jedzenie :laugh: . Jeżeli jedzonko wyjdzie Ci za gęste wystarczy, że dolejesz wody przegotowanej w takiej ilości jaką lubi Niunia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802532 przez Alex_87
Ja kupuje warzywa normalnie w warzywniaku, miałam lecieć do nas na rynek, ale stwierdziłam, że te warzywa i tak z jednej giełdy nie okłamujmy się, stwierdziłam, że kupie też mrożonki hortexu (np. brokuł, kalafior), bo te co sprzedają w sklepie to i tak to samo pewnie co w mrożonkach :P gdzieś czytałam, że nawet lepsze mrożonki jeśli nie ma akurat sezonu na dane warzywo, bo tak to są sprowadzane niewiadomo skąd. Kurczaka mam od szwagra, jajka też, cielęcinę będę miała od ciotki, indyka kupię w sklepie. W końcu i tak za jakiś czas będzie jadła to co my ;) już na widok naszych talerzy się rwie do jedzenia :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802549 przez KarinaM
Ja się właśnie dowiedziałam od męża że Jego szef kupuje warzywa i owoce ekologiczne. Ma sprawdzone więc może się skusze i też zacznę gotować.

Miałam Wam napisać ale ciągle było coś. Mój szwagier (chrzestny Iriny) ma glistę ludzką. Jak robił dzisiaj kupę to wyszła mu z kalem. Przestraszył się i poleciał do lekarza. Wszyscy muszą się leczyć. Ja zastanawiałam się czy Igora i nas nie przeleczyc bo chodziliśmy do nich kąpać się i na siusiu jak mieliśmy remont. Ale poczytalam i okazało się że można zarazić się tym przez zjedzenie niedomytych warzyw i owoców i w jeziorach i basenach. Ale i tak pójdę jutro do pediatry żeby zrobić Igorowi i Irinie badanie kalu.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802556 przez Olga60
Karina Twoja szczerość mnie rozwala :lol: :laugh: :cheer: :lol: sorry :ohmy: ale prawie spadłam z krzesła na którym nie siedzę :lol: :lol: :lol:
A teraz na poważnie, też bym wszystkich przebadała :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802597 przez KarinaM
U nas noc spokojna. Było już karmienie o 4:30. No i mąż pojechał w Polskę ale dzisiaj wróci.
A mnie czeka wizyta u pediatry. Ale pójdę sama.
Lecę pospać bo mam jeszcze 1,5 godziny.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802622 przez ewela86
dzień dobry :)

my już na nogach od 7 :) w nocy nie było tak źle, zmieniłam taktykę: zgasiłam światło i nie biorę jej na ręcę tylko ewentualnie w razie potrzeby podaję smoczek. Kręciła się dzisiaj ale udawało jej się samej zasypiać więc mały sukces jest :)

karina normalnie musiałam 2 razy przeczytać bo myślałam że źle widzę. glista ludzka? brzmi przerażająco :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802623 przez KarinaM
Ewela niestety tak. Ja jak się dowiedziałam to przeżyłam szok i zaczęłam się bać. Już zarejestrowałam się do pediatry. Pójdę i zapytam co Ona o tym myśli. Czy mamy brać tabletki czy najpierw przebadać się. Takie tabletki robią spustoszenie w organizmie.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802624 przez Olga60
Dzień dobry :)

Nocka standard 19.30-7.00 z marudzeniem od 4.50 ;) , karmienie nocne na dobre pożegnane.

Natasza wczoraj dostała taką zabawkę z Fischer price i muszę napisać, że jest nią bardzo zainteresowana, szczególnie jej uszami :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802625 przez Olga60
Na zdjęciu wydaje się być mała, ale jest naprawdę długa, od ramienia Nataszy do łydki :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802627 przez paninka87
Hej!
U nas nocne pobudki ok 1 i 4 a wstała na dobre 6:30, ale nie chciała mleczka.
Wczoraj zasypianie tak jak 'zwykle' czyli bez pobudki po godzinie... ale w dzień mało spała.

Dziś mnie skręca w żołądku...

Po pracy pędze po moje dziewczyny i ruszamy po odbiór spacerówki i na zakupy... :P a jutro wypłata, więc będzie szaleństwo :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl