BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 4 miesiąc temu #810004 przez Daarikaa
Hej

Nocka tragiczna... Klaudia zasnela o 23:30 i obudzila sie o 1 w nocy z tak wielkim placzem ze az zwymiotowala i sie krztusila, myslalam ze osiwieje, te sekundy trwaly jak godziny jak nie mogla zlapac tchu....:( maskara Pozniej o 5 znowu wieeelki placz, czulam goraca glowe wiec dalam ibum i polulalam ja ale trudno bylo jej zasnac bo byla glodna a przy goraczce nie chce jej dawac mleka :dry: teraz odsypia... ciekawe jak dlugo... i nadal nic sie nie dzieje procz gryzienia wszystkiego i wszystkich.... daje jej dzisiaj ostatni dzien goraczkowania i jutro jak cos lece do lekarza.

Moniak wysoka mial Kacperek goraczke? podejrzewasz zeby czy infekcje jakas? Powiedz co lekarz powiedzial na temat goraczki tej kupki ze sluzem 3majcie sie!!!

Kurcze ale mamy modelowe forum same slicznosci: Nataszka, Dianka, Irinka cud miod i orzeszki :)

Tez kupilam Klaudii sukieneczke na swieta, po Wigilii sie zaprezentujemy hehe

Demoniqe wlasnie najgorsze w tym macierzynstiwe jest to ze wszystkeigo trzeba sie domyslic i zgadywac co moze byc dziecku... Ale jeszcze "troche" i dzieci nam powiedza co im dolega

Alexa moze jakąś zabawką sie skaleczyla?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810007 przez KarinaM
Ja nie kupowałam specjalnie. Albo dostałam a nr 3 kupiłam z zestawem ubrań. Ja nie jestem zwolennikiem sukienek. Najlepiej body i rajstopki. Robiąc dzisiaj porządki wygrzebałam te sukieneczki.
Byłyśmy na spacerku i nawet słonko świeci ale chłodno.
Lece robić mleczko Irince.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810034 przez moniaaak
Darika u nas to jakiś wirus, bo nie dość, że gorączka- ponad 38 stopni, to jeszcze na biegunka. No i znów mi zwymiotował jak go do lekarza szykowałam :(.

Dostaliśmy Nifuroksazyd, Nurofen na gorączkę i Dicoflor oslonowo.
A i mamy dietę stosować. Powiedziała, że może to potrwać około 4 dni- mam nadzieję, że do świąt przejdzie.
Na zęby do tej pory nie gorączkował, chociaż teraz pediatra mówi, że wygląda jakby mu dolna dwójka wychodziła.
I mam się do niej zgłosić jak wyzdrowieje, bo nie przekręca się z brzucha na plecy. Wstawać próbuje, a to mu nie wychodzi...
Najgorzej, że maluszek nie chce mi spać, ale widać, że biedny jest osowiały i taki leniwy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810038 przez Olga60
Natasza też nie robi obrotu z brzucha na plecy, a jak już to przypadkiem :huh: , jakoś to skomentowała ta lekarka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810039 przez Anabelle
Dużo zdrowia dla chorowitych maleństw i dużo zdrowia dla jubilatów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810041 przez pauluska
Oj biedne dzieciaczki. My dzisiaj też wybieramy się do lekarza bo coś Iga kaszle myślałam że od nadmiaru śliny ale w nocy też kaszlała a niech lepiej zobaczy niż na Święta coś ma się wykluć no i badania moczu musimy pokazać.

Daaarika
może 3 dniówka ? Lepiej pójdź do lekarza.

Moja Niunia leży sobie w przedpokoju i "krzyczy" na wszystkie drzwi bo jej pozamykałam :D
Kupiłam kaszkę pszenną Holle żeby ten gluten wprowadzić a ten Brzdąc nie chce pić mleka z tą kaszką rano jaglaną też pluła. Daaarika jaką podajesz do mleka na noc glutenową ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810043 przez paninka87
U nas obroty tez rzadkie, ale jakoś specjalnie się nie przejmuje...

Współczuje wirusa... u nas trzymał tez ok 4 doby.. wymioty jedna nocka, potem biegunka... grunt to poić dużo (lekarz zalecił zwykłą herbatę) a diety specjalnie nie stosowałam, choć po obiadkach była biegunka. Z tym że Blanka nie miała temperatury i była wesoła jakby jej nic nie było. Tez miałyśmy dicoflor... pół szaszetki 2 razy dziennie i ORSALIT to taka nowość nawadniająca... po każdych wymiotach lub biegunce miała to wypić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #810044 przez tysiiiak
Kuba też robi je przypadkowo a w dodatku ani razu nie zrobił z pleców na brzuch a moja pediatra twierdzi że jest wszystko okej :unsure:
Jak się przeprowadzimy to przepisze Kubę do innej pediatry bliżej i podobno dobra.

Alexa kurcze masakra z tą ranką ale skoro Jula nie płacze to nie jest źle a nie jesteśmy w stanie 24/h patrzeć na nasze dziecko. Przemyj Octaniseptem tylko to mogę polecić.

Boziu biedne chorowitki :( Zdrówka :kiss: Ja się modlę żeby Kuba się nie zaraził ode mnie!
Kubuś nauczył się robić papa :D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810050 przez KarinaM
Moja też przekręca się rzadko z brzucha na plecy. Raczej przypadkiem. Za to pełzanie do tyłu wychodzi super.

Mówiłam dzisiaj pani doktor że Irina przez 3 tygodnie nie przybrała na wadze. Powiedziała że mam nie panikować i tak może być.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810058 przez Olga60
Dziewczyny, a może zrezygnujcie na parę dni z podawania kaszki na noc. Może brzuszek się męczy bardziej nasycony :huh: . Ja daję po pierwszej drzemce między 11a 12. Jak w nocy karmiłam to spróbowałam kaszką nakarmić i sprawdzić czy dłużej pośpi ... eeee nic z tego. Natasza już od prawie miesiąca w nocy nie je :silly:

Pełzanie do tyłu też jej wychodzi najlepiej i wiecznie albo pod choinką albo pod fotelem :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810059 przez sisina
Witam u nas nocka standart ale musze sie pochwalic mamy zabka pierwszego dolnego
i mój malz musi mi kupić kieckę bo znalazlam ja zeba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810062 przez sisina
Kurde poeta mi urwalo w polowie
dzis byl pogrzeb mlodego chlopaka21 lat
zginal w wypadku za szybko jechal i walna w drzewo
nie mial pasów zapiętych i jego cialo
bylo na tylnym siedzeniu masakra
mieszkal pietro wyżej w bloku u mnie
wspolczuje jego rodzicom stracic syna...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810068 przez vika
kurczę dziewczyny współczuje tych chorób.....u Nas też coś jest na rzecz Tośka płaczliwa bardzo...aż się zanosi....biedna ma katarek taki ropny...nic nie mogę jej wyciągnąć.....może to jej tak przeszkadza :unsure: :unsure: :unsure:
właśnie wróciliśmy z rynku..rajstopki kupione i nie tylko :lol: ..Tośka leżała spokojnie w wózku potem zasnęła....na szczęście nie musiałam jej wyciągać bo zimno jak cholera....
uciekam robić uszka i pierogi,puki mąż w domu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810075 przez moniaaak
Ja się tymi obrotami specjalnie nie przejmowałam, ale jak juz byłam to zapytałam. Powiedziała, że go obejrzy, ale jak mu minie infekcja, bo teraz nie ma sensu.

Dla świętego spokoju się przejdę jak wyzdrowieje, mam do przychodni niecałe 10 minut spacerkiem.

Na wadze ładnie przybiera, bo dziś w pampersie i skarpetkach ważył około 8 kg.

Paninka a dużo Blanka wymiotowała i często miała biegunkę? U nas wymioty 3 razy, a biegunka dwa. Odpukać od rana nic nie było. Teraz po lekach gorączka spadła to się ładnie bawi.
A i cieszę się, że zmieniłam pediatrę.Spotkałam koleżankę z córką dwa miesiące starszą i też z tym samym była u mojej poprzedniej to kazała jej zbijać gorączkę i obserwować.
Nie kazała brac nam nic nawadniającego, tylko dużo cycusia. Bo pić to on nic nie chce. Woda jest bee, herbatki też. Najchętniej piłby sok bananowy, ale to znów nie bardzo może.
Ten Orsalit znam, bo jak kilka lat temu sama brałam.
Pierwsze danie dietowe- kleik ryżowy ze startym jabłkiem był be... a mnie wyjątkowo smakował ;).

A i gotuję mu marchewkową z ryżem dziś( wczorajsze zapasy chyba przyjdzie mi wywalić :( )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810081 przez paninka87
Moniaak całkiem podobnie najpierw 3 razy wymioty zupą buraczkową i w nocy mlekiem, później biegunka... w kolejnych dniach 2-3 razy biegunka. Nam lekarz z pogotowia kazał ograniczyć picie mleka w tym pierwszym dniu wirusa a znów pediatra kazał jak najbardziej karmić...

sisina gratuluję ząbka...

a ja dziś nie wyjęłam wózka z auta... myślałam o tym rano, ale przypomniało mi się potem w połowie trasy... hihi zamotana jakaś jestem ostatnio...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl