BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #810088 przez alexa_
No i my zrobiłyśmy zdjęcia w kieckach:)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810092 przez tysiiiak
prześliczna Juleczka :kiss: jaka cudna sukienusia :) modeleczka :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810096 przez KarinaM
A oczy Juleczka ma jak dwa małe węgielki. Przecudne i Cała Jula cudna.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810102 przez pauluska
Oj tak, tak same laseczki :)

Karina mi Irinka przypomina Igę te same pucki hihi :)

U nas odpukać tfu tfu unormowały się drzemki tzn mamy dwie jedna o 19.30 drugą po obiadku. Na spacerze nie chce spać a jak Wasze dzieciaki ? Z jakiego mięsa gotujecie zupki ? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810105 przez paninka87
U nas na zmianę kurczak, indyk, rybka (miruna, sola lub łosoś). Nie mam dostępu do innego mięska ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810136 przez Sevilla
Wkońcu trochę wolnego - Maksior śpi :)

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych i wczorajszych naszym 7 miesięcznych maluchów :)


Kurcze te nasze forumowe małe laseczki :) Cudne. Kurcze wy wybieracie stroje na Święta ... a ja kompletnie o tym zapomniałam :blush: :blush: Tak mnie ogarnęły mimo wszystko porządki, dziecko, że już nawet sama o sobie nie pamiętam ... normalnie, jak w ciąży - latam w spodniach od piżamy, dziecko w ramach spacerku wystawiam na dwór na godzinną drzemkę i haruje, jak wół ... aż wstyd ... na szczęście niedługo weekend i kierunek Gdynia :) :laugh: :laugh:

Paninka
ja jeszcze polędwiczkę wieprzową gotuje ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810145 przez moniaaak
Sevi TY chyba mroziłaś cukinię? Pytanie z serii głupich- wycinałaś środki z tymi pesteczkami? Bo ja w sumie wycinam, bo nie wiem czy można dać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810156 przez Daarikaa
Moniak ja mroze cukinie i wykrajam pesteczki, reszte kroje w kostke i porcjuje.

Klaudia ma teraz 37,8 wiec chyba idzie w dobra strone...

Alexa sliczna masz pannice! Piekna ma sukieneczke.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810175 przez moniaaak
Darika, a oprócz gorączki to ma Klaudusia jakieś inne objawy?
u nas na razie w porządku. W poludnie dałam Nurofen Forte i do tej pory spokój. Tylko apetytu brak niestety:(. Jest marudny i osowialy, ale przynajmniej nie taki rozpalony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810184 przez Sevilla
Moniak [/i]a ja daje z pesteczkami, one są tak miękkie po ugotowaniu i tak samo mrożę ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810187 przez paninka87
Ja nawet nie pomyslalam aby wydrazyc pestki z cukinii... kroilam tylko w kosteczke;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810231 przez Daarikaa
Moniiak no właśnie u nas nie ma innych objawów a dzis jest 3 dzien wiec jesli bylaby to trzydniowka to cdzis mielibysmy wysypke a ja nic nie iwdze... Niunia zasnela, zobaczymy ile pospi i mam nadzieje ze dzisiaj nie bedzie sie krztusic. eh az sie nocy boje... :dry:

Przyszly dzisiaj do nas zamawiane na swieta opaski wiec Klaudia juz ma kreacje kompletne na swieta,.

Wyslalam meza na ostatnie przedswiateczne zakupy bo ja nie mma jak sie ruszyc a brakuje kilku rzeczy na ciastaa i salatke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810261 przez sisina
Tysiak jak zrobilas tego suwaczka na zabki???
Fabis usnal zrobil big kupe i zasnal
w sobotę ruszam na ostanie zakupy i musze sobie kieckę wybrać bo w sylwka mam zamiar zaszalec
Seviilla widze ze ruszasz w moje strony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810264 przez Alex_87
Oj widzę że gorączkowo się zrobiło, oby to nie były żadne poważniejsze choróbska, zdrówka dla wszystkich gorączkujących.

A u nas jakoś brak świątecznych przygotować, kupiliśmy choinkę, ale jeszcze stoi na podwórku :D a jak Zuzka się cieszyła, aż biła brawo :D poza tym trochę sprzątam, ale za bardzo się nie wysilam, generalnie mamy mały metraż i raczej sprzątam regularnie nawet jakieś zakamarki, więc przed świętami nie czuje przymusu, żeby latać od rana ze szmatą ;)
poza tym wolę spędzić czas z małą.
Od kilku dni zrobił się z niej niejadek :( zupek jeść nie chce..mam nadzieję, że to chwilowe, bo tak pięknie wszystko jadła..

Zauważyłam też, że od kilku dni łapie się obiema rączkami za głowę i głaszcze, myślałam, ze może coś ją boli, może uszy...a okazało się, że moja mama nauczyła ją ostatnio, że jak mówi "Moja moja Zuzia" to Zuzka obejmuje się za głowę. I teraz albo klaszcze albo głaszcze się po głowie :D achh i jeszcze rozumie co to znaczy NIE WOLNO :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810268 przez Anabelle
Nie przejmujcie się obrotami, problem jest jeśli dziecko ma 8 msc i się nie obraca.
Mój Antek długo leniuchował, wolał stanąc na głowie lub podciągnąć brodę do klatki piersiowej niż się obracać, a teraz fika brzuch/plecy, staje na kolanach, robi koci grzbiet stając na rękach i palcach od stóp z wyprostowanymi nogami, siada też samodzielnie z raczkującej pozycji.

Każde dziecko w swoim czasie. Naprawdę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl