BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 4 miesiąc temu #810322 przez Anabelle
rany jeszcze 4 dni i wigilia - kompletnie tego nie czuje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810328 przez vika
ja też nie czuje świąt.....nie wiem gdzie postawić choinkę....przecież Tosia nie da jej spokoju.....już się boję co to będzie.... :ohmy:
mój mąż dziś kleił pierogi i uszka a ja w tym czasie skoczyłam z koleżanką na zakupy do marketu... :laugh: ale się cieszę,że mnie wyręczył :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810344 przez KarinaM
Najlepszego dla Lenki i Karolinki. Dużo buziaków i przytulasków od nas.


A ja nie mogę spać i głowa mi pęka. To już druga noc kiedy ten głupi łeb boli.

Irinka śpi narazie w miarę spokojnie. Trochę posteka i pojęczy ale śpi.

Ja też idę spać to może usnę. A jak nie to trzeba będzie ruszyć zupę po tabletkę/i.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810351 przez KarinaM
Mleczko o 4:10 zjedzone i Irinka śpi a mamusia jak zwykle nie może spać. No cóż: pomęczymy się i zasniemy.

Ja też nie czuję świąt. Mało tego chodzę zła i nabuzowana. Nawet nie wiem dlaczego. Nic nie cieszą mnie te święta.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810369 przez demoniqe
Dzięki dziewczyny za rady. Olga masz rację, długo już o tych zębach mówię.. może to i nie zęby... ale właśnie najgorsze, że nie wiadomo co innego.

Wczoraj było już lepiej, mniej marudził, ale to dzięki masowaniu dziąseł szczoteczka umoczoną w żelu na ząbkowanie. Tysiiiak Kuba wybudza się też zazwyczaj do 2 godzin po zaśnięciu a potem ładnie śpi. Wczoraj poszedł spać o 19:30, obudził się o 21 z płaczem, dałam smoka i zasnął. Spał do 5:30 i gugał :)

Może to minie, brzuszek to na pewno nie jest bo nie podkurcza nóżek i widać że zapomina o tym bólu jak się czymś zabawi.

Piękne macie te kreacje na święta :) ja nie mam czasu nawet poszukać czegoś małemu więc jak zwykle założę mu spodnie na szelkach, białe polo i kamizelkę sweterkową :)

dobra, trzeba popracować... do 16:30 dzisiaj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810372 przez munnecabrava
A ja dzisiaj po świątecznej imprezie firmowej, alllleee się natańczyłam faaajnie było, aż dziw że ja wytrzymałam do 2 ;P Pozbierałam koleżanki i dopilnowałam żeby wróciły do domu. Przyjechałam chciałam się z mężulem poprzytulać aleee stwierdził że jestem wariatka o 3 w nocy mi się zachciewa :P

I uwaga od 7 45 jestem już w pracy. Zrobiłam sobie kwadrans na kawkę bo jeszcze nikogo nie ma a wszystkie mówiły że przyjda pewno przedemną. Ehhh takiego powera dała mi ta impreza.


Młoda jest przeokropnie marudna jak lepiej zaczęła w nocy spać tak w ciągu dnia no masakra.
A z takich śmiesznych rzeczy co robi to przeraczkowała ostatnio do przodu kawałek oczywiście po łóżku żeby aby przypadkiem sobie kolanek nie obić :P
Robi papa ale jak jej sie spodoba najczęściej jak wygląda przez okno i widzi zwierzęta i dzieci.
Wyciąga oczywiście rączki jak chce na ręce :D I gryzie nas ale tak śmiesznie w nos :P Myślę że to zęby paskudne. Gada przy zamknietych ustach :P:P MMMMM i MMMMM
Ew otwiera jape i udaje ze kaszle i jest chora.

Moje dziecko nie lubi książek nie daj Boże jej ktoś coś zacznie czytać :P:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810377 przez Olga60
Dzień dobry :)

Anabelle niektórzy pracują 8h i muszą zapewnić swojemu dziecku opiekę, a ja wolę wysłać dziecko do żłobka niż oddać opiekunce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810408 przez pauluska
Witam,

Teraz to i mnie chyba coś bierze nie dałam rady rano zwlec się z łóżka ale dziecię nie bardzo dało pospać bo to się wspinała po mnie albo drapała hehe ale jakoś do 8.20 poleżakowałyśmy. U Iguni ok z tym kaszlem to od śliny bądź suchego powietrza musimy częściej nawilżać. Kreacja gotowa (udało się dostać rajstopki :D) czekamy na opaski jeszcze (ściągnęłam od Was bo bardzo mi wpadły w oko) - może dojdą do Świąt.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810413 przez Olga60
Pauluska zadzwoń do tej babki i poproś, żeby w południe wysłała to pon będą. Ja tak zrobiłam i na drugi dzień były :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810415 przez tysiiiak
Sto latek dla dziewczynek :) Buziaczki Lenko i Karolinko :kiss: :kiss:

Nocka spoczko :) Kuba zasnął o 21.30 i obudził się o 6 na mleczko potem pospał do 9 :)

Dziś zaliczymy spacerek chyba wkońcu :) i czas zabrać się za pakowanie ... :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810424 przez KarinaM
A moja glizda wstała o 7:10 i chciała spać o 9 ale mąż był jeszcze w domu i zaczął kichać a Irina prawie spała. Wiadomo że zaczęła płakać i o spaniu nie było mowy. Usnęła teraz o 10:20 z wielkimi bólami i płaczem. Mąż oczywiście obraził się na mnie że zwróciłam Mu uwagę.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810425 przez Olga60
Ostatnie kreacje ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810426 przez Olga60
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #810432 przez Kasia87
Czesc dziewczyny:)

My walczymy z katarem, takze lacze sie z wami;) Jas ciezko spi, wczoraj w nocy tylko na rekach, wiec przyszlo mi spac na siedzaco... katastrofa, dzis jest juz lepiej:)

Piekne kreacje, moj ma koszule na wigilie i sweterek z reniferkiem na swieta:) marza mi sie sukieneczki i opaski, ale nie bede taka, poczekam na core;)

U nas od 2 dni ciagle baba i baba, czasem wyjdzie mu maba no ale do perfekcji daleko;) i ciagle przesowa sie do tylu, za to chyba juz wie jak to dziala, wiec odwraca sie tylem fo zabawek i przesowa ram gdzie chce;) nie chce Robic kosi kosi, ani papa ale bardzo go to smieszy;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810444 przez paninka87
Pierwsza sukienka Nataszki boska... super te opaski;) ja mam czerwona z kokardka z hm a drugą oraz buciki w parterkę...

wczoraj kuzynka M urodzila synka... 4230 i 55 cm :ohmy: :ohmy: a ona taka drobna i niska :)

Blanka czasem woła heeej! takie powitanie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl