BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 5 miesiąc temu #487285 przez pauluska
a ja jutro na wizytę kontrolną i może maluszek pokaże co ma między nóżkami a we wtorek jedziemy z M na pierwsze małe zakupy dla maleństwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487313 przez juliaa
:) Hej, jestem tu nowa. mozna dolaczyc??
termin na 30 kwietnia / 1 maja ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487342 przez lalka
witaj juliaa...pewnie,że można dołączyć a nawet trzeba!!!!napisz coś więcej o sobie...rozgość się i zaglądaj jak najczęściej!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487343 przez juliaa
A dziekuje i Witam serdecznie..
mam 20 lat i pochodze z Piotrkowa Tryb kolo lodzi...
jes to moja 2 ciaza niestety pierwsza stracilam w 11 tygodniu..
niestety ta tez jest wysokiego ryzyka. niedawno wyszlam ze szpitala po ponad miesiecznym pobycie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487345 przez lalka
no dużo musisz odpoczywać.a jak coś cię nurtuje to dawaj temat a my postaramy się pomóc!!!!a może ty nawet pomożesz nam!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487353 przez lalka
ja to się ostatnio tak nudzę,że chyba jutro ubiorę choinkę!!!!

robię kawkę no i coś słodkiego....obowiązkowo!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487354 przez lania
juliaa napisał:

:) Hej, jestem tu nowa. mozna dolaczyc??
termin na 30 kwietnia / 1 maja ;)

Witamy witamy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dobrze trafiłaś, czerp z forum jak najwięcej pozytywnej energii :kiss:

:ohmy: Lalka :ohmy: zazdroszczę takich Andrzejek, u mnie nadal spokój :huh: ale czekam i nasłuchuję ;) :) ;) :) ;) :)

Niestety znowu coś mnie bierze :X , może uda się stłumić w zarodku :pinch: (syrop z buraka i herbata z imbirem już zaaplikowane :whistle: :P )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487360 przez lalka
lania mi zawsze pomagał sok z czarnej porzeczki(mojego wyrobu)i owoce z tego soku..do herbatki...hmmm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487373 przez juliaa
tez bym chciala juz ubierac choinke.. ale nic nie moge robic..;(
a wy juz kompletujecie wyprawke??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487376 przez sisina
Witaj juliaa :laugh: i odpoczywaj dużo wiem co to znaczy stracic dzidzie.. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487378 przez sisina
pauluska ty już kompletujesz po malutku dla dzidzi ;) ja poczekam na meża jak zjedzie z trasy to też sie wybieramy ale kompletnie nie wiem co mam kupic za ubranka wiec poprosiłam moja dobrą kumpele mame z doświadczeniem zeby mi pomogła :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487389 przez hexia
juliaa napisał:

tez bym chciala juz ubierac choinke.. ale nic nie moge robic..;(
a wy juz kompletujecie wyprawke??


Witaj juliaa :) :) :) :)
U nas kochana możesz pisać i pytać o wszystkim!!!!!
Też chciałabym ubierać już choinkę,ale cholera ten remonta:wszystko wszędzie stoi,ruszyć się nie idzie-masakra!!!Ale mój kochany M zapowiedział,że do niedzieli uwinie się z kuchnią więc go trzymam za słowo tym bardziej,że widzę ile roboty zrobił od piątku do dzisiaj :lol: :lol:
I póki nie usunę ostatniego pyłka kurzu (z tej góry kurzu jak Everest :dry: ) to choinki nie ubierzemy,tym bardziej,że musimy kupić nową bo stara już "kłaki" gubi.

Wyprawkę ja akurat kompletuję już od początku-co miesiąc coś (bo wszystko drogie i trzeba wydatki w czasie rozkładać). Akurat z moim M mamy takie podejście,że jak ma coś (nie daj Bożę być) to będzie bez względu na to,czy kupimy to łóżeczko czy te śpiochy czy też nie...

Czytałam ostatnio wypowiedź dziewczyny,która całą wyprawkę z Mężęm:pokój,ciuchy itd skompletowali w kolorze różowym,bo miała być córcia a w dniu porodu szok:bo wyszedł chłopak :ohmy: :lol: :lol: :lol:

W piątek byłam u gina-nie wiem nawet czy pisałam do Was,ale chyba nie.Otóż poprosiłam,żeby zobaczył czy mi ta infekcja się skończyła i się okazało,że jeszcze małe resztki mam i mam Clotlimazol w tabletkach "dowcipnych" na tydzień jeszcze-ale gin zapewnił,że po tej dawce powinnam mieć spokój i mam się nie stresować,bo bardzo dużo takich przypadków w ciąży jest takich infekcji grzybicznych.Dzidzi nie oglądał,pomacał tylko brzuszek i powiedział,że wszystko ok za to oglądał mi na usg nerki (celem profilaktyki odnośnie zalegania moczu u ciężarnych,co jest bardzo niebezpieczne) ale całe wszystko ok :laugh: Zwolnienie dostałam ,cholera,do 21 grudnia czyli jeszcze w piatek przed świętami muszę zakszaniać do niego po następne...Wrrrr....

A wiecie co?Wczoraj po południu napiął mi się brzuszek i zaczęło mnie ciągnąć przy pępku po lewej stronie.Przyłożyłam rękę (ciut mocniej nacisnęłam) i wydawało mi się,że poczułam jakiś kształcik,nie wiem cio to :laugh: Pokazałam mojemu M i też coś "wymacał" a po chwili Dzidzia odpłynęła i ciągnięcie przeszło :) Nie macie pojęcia jaki mój M był szczęśliwy ,że niby coś wyczuł (nie wiem czy faktycznie coś tam wymacaliśmy-ale radocha była :silly: )

Buziaki dziewczynki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487390 przez juliaa
ja tez bym chciala isc na malutkie zakupy ale nie moge sie nigdzie ruszyc..;/;/
i nie wiem czy do konca nie bede uwiazana do lozka..
ale jak moj S sie dowiedzial ze dziewczynka jak bylam w szpitalu w 16 tygodniu to poszedl na zakupy i kupil spiochy , body i spodenki i bluzeczke (komplecik zapinany)
wiec chyba on bedzie robil zakupy albo przez neta ale to nie ta sama radosc co isc samemu i moc wybierac w sklepie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487394 przez juliaa
hexia napisał:

juliaa napisał:

tez bym chciala juz ubierac choinke.. ale nic nie moge robic..;(
a wy juz kompletujecie wyprawke??


Witaj juliaa :) :) :) :)
U nas kochana możesz pisać i pytać o wszystkim!!!!!
Też chciałabym ubierać już choinkę,ale cholera ten remonta:wszystko wszędzie stoi,ruszyć się nie idzie-masakra!!!Ale mój kochany M zapowiedział,że do niedzieli uwinie się z kuchnią więc go trzymam za słowo tym bardziej,że widzę ile roboty zrobił od piątku do dzisiaj :lol: :lol:
I póki nie usunę ostatniego pyłka kurzu (z tej góry kurzu jak Everest :dry: ) to choinki nie ubierzemy,tym bardziej,że musimy kupić nową bo stara już "kłaki" gubi.

Wyprawkę ja akurat kompletuję już od początku-co miesiąc coś (bo wszystko drogie i trzeba wydatki w czasie rozkładać). Akurat z moim M mamy takie podejście,że jak ma coś (nie daj Bożę być) to będzie bez względu na to,czy kupimy to łóżeczko czy te śpiochy czy też nie...

Czytałam ostatnio wypowiedź dziewczyny,która całą wyprawkę z Mężęm:pokój,ciuchy itd skompletowali w kolorze różowym,bo miała być córcia a w dniu porodu szok:bo wyszedł chłopak :ohmy: :lol: :lol: :lol:

W piątek byłam u gina-nie wiem nawet czy pisałam do Was,ale chyba nie.Otóż poprosiłam,żeby zobaczył czy mi ta infekcja się skończyła i się okazało,że jeszcze małe resztki mam i mam Clotlimazol w tabletkach "dowcipnych" na tydzień jeszcze-ale gin zapewnił,że po tej dawce powinnam mieć spokój i mam się nie stresować,bo bardzo dużo takich przypadków w ciąży jest takich infekcji grzybicznych.Dzidzi nie oglądał,pomacał tylko brzuszek i powiedział,że wszystko ok za to oglądał mi na usg nerki (celem profilaktyki odnośnie zalegania moczu u ciężarnych,co jest bardzo niebezpieczne) ale całe wszystko ok :laugh: Zwolnienie dostałam ,cholera,do 21 grudnia czyli jeszcze w piatek przed świętami muszę zakszaniać do niego po następne...Wrrrr....

A wiecie co?Wczoraj po południu napiął mi się brzuszek i zaczęło mnie ciągnąć przy pępku po lewej stronie.Przyłożyłam rękę (ciut mocniej nacisnęłam) i wydawało mi się,że poczułam jakiś kształcik,nie wiem cio to :laugh: Pokazałam mojemu M i też coś "wymacał" a po chwili Dzidzia odpłynęła i ciągnięcie przeszło :) Nie macie pojęcia jaki mój M był szczęśliwy ,że niby coś wyczuł (nie wiem czy faktycznie coś tam wymacaliśmy-ale radocha była :silly: )

Buziaki dziewczynki :kiss:



zazdroszcze.. ja dzis poczulam 3 razy musniecie ale nie wiem czy to to... i zaczynam sie martwic czy juz nie powinnam czuc ruchow..
za to ciagle burczy w brzuszku...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487448 przez MoNiaaa
julia spkojnie nie ma reguly kiedy sie czuje ruchy a przy 1 dziecku to jest w znacznie pozniejszym czasie :) na wszystko przyjdzie pora:)

a co do zakupow to tez nie wierze w takie przesady jak cos ma sie stac to nie bedzie napewno mialo wplywu czy sie cs kupilo czy nie...bardziej bym sie wlasnie bawialo ze sie mze okazac ze jest inna plec niz poczatkwo stwerdzono :side: a ostatnio czesto slysze o takich przypadkach :silly:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl