BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 5 miesiąc temu #485842 przez lalka
lania to jest w kształcie litery C

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485860 przez lania
lalka napisał:

lania to jest w kształcie litery C

a widzisz, a ja sobie wyobraziłam, że to jest takie plastyczne, tzn że się samemu kształt układa w zależności do czego (spanie z brzuszkiem czy karmienie) :P tak sobie myślałam nawet, że do karmienia to kształt c, ale do spania to tak pod brzuch i między kolana-wtedy musiałaby być wyprostowana :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485893 przez tweety
Faktycznie to długie i plastyczne
more4kids.pl/produkt/62085-kojec-motherh...df16d326de90772ad574

Ale powiedzcie mi, jak to ma pomóc nam w spaniu? nie do końca rozumiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485895 przez tweety
Haha no to już rozumiem. Tu się wyświetla zdjęcie. Ale bajer, chyba sobie kupię :)
motherhood.pl/produkt/kojec-motherhood.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485928 przez tweety
Właśnie zrobiłam listę życzeń na gwiazdkę i wysłałam do męża :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485964 przez lania
tweety napisał:

Haha no to już rozumiem. Tu się wyświetla zdjęcie. Ale bajer, chyba sobie kupię :)
motherhood.pl/produkt/kojec-motherhood.html

no super się wydaje :ohmy: :ohmy: :ohmy: można jakiemuś niezdecydowanemu mikołajowi podpowiedzieć :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485970 przez tweety
lania napisał:

tweety napisał:

Haha no to już rozumiem. Tu się wyświetla zdjęcie. Ale bajer, chyba sobie kupię :)
motherhood.pl/produkt/kojec-motherhood.html

no super się wydaje :ohmy: :ohmy: :ohmy: można jakiemuś niezdecydowanemu mikołajowi podpowiedzieć :silly:


ale temu który podkłada prezenty 6-stego pod poduszkę, bo dłużej czekać to szkoda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #485986 przez lalka
lania nie musisz być wyprostowana...wtedy jak śpisz!!!!wejdzcie na allegro tam jest pokazane jak się z tym śpi...potem jak się karmi dziecko...nawet jako kojec dla noworodka!!!super sprawa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486054 przez pauluska
Ja mam poduszkę o której piszecie i polecam bardzo jest super wygodna no i dla mnie strzał w dziesiątkę bo budziłam się ciągle na brzuchu a tak śpię bok lewy bok prawy wtulona w poduchę :D no i odkąd na niej śpię nie mam problemu z bólem kręgosłupa jak spałam na zwykłej poduszce i starałam się spać na bokach to jakaś obolała wstawałam więc poduszka godna polecenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486215 przez lalka
Dziewczyny mam ochotę na coś bardzo nie zdrowego i bardzo świńskiego....zupę z paczki..pomidorową albo gorący kubek...ale pomidorowa!!!!dobrze,że nie mam tego w domu!!!!!!RATUNKU!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486282 przez joasia10015
Hej dziewczyneczki!!!
CO do poduszeczki w ksztalcie C to miałam w pierwszej ciąży ale taka małą ,,fasolkę,,do karmienia :) i szczerze polecam!! Karmiłam syna nie całe 1,5 roku i cały czas jej używałam-synek leżał na niej -ja nie musiałam kombinowac ,dzwigac itp.Baardzo fajna sprawa.Teraz tez zamierzam kupic ,bo w sumie tamta jest ok.ale teraz mój mąż jej używa-poprostu kocha na niej spac-jest dosc twarda i jakos mu zawsze pasuje do pozycji spania-i już powiedzial że kupi mi nową bo tej mi nie odda ;) :laugh:

Wracając do tematu bólu w podbrzuszu itp.to również mam,takie jak na okres albo nawet mocniej ,ale sa chwilowe i mijają :) Wczoraj miałam śmieszna sytuacje-poniewaz podczas igraszek z mężem jakos tak wyszło że w pewnej chwili tak mnie zabolało że skamieniałam...Ból był okropny,ale przez pare sekund(poprostu jakbym naciagnęła za mocno podbrzusze :( )A mój mąż tak sie przestraszył że powiedział ,,KONIEC,połóż sie odpocznij,, ;) Ha,ha,ha nie chciał więcej igraszek bo sie bał :P A mi po chwili przeszlo i wrecz musiałam go prosic o ,,ciąg dalszy,, :blush: :blink: :woohoo: :lol:

Dziewczyny ,teraz temat troszke nie pokojący (szczegolnie dzis dla mnie :( ) Czuję od południa że wychodzi mi cos na ustach -najprawdopodobniej opryszczka(juz nie pierwszy raz w zyciu-wiem juz że mam w sobie wirus opryszczki ) i zaczynam sie martwic bo czytałam że to może nawet prowadzic do poronienia.Nie wiem kurcze co moge wziac na to ,,gówno,, :( Pojade jutro do apteki i spytam,a moze dzwonic do swojego lekarza????Poradzcie co robic?CO wy byscie zrobily?A moze ktoras miala opryszczke w ciazy???Czytałam że niby grozna jest opryszczka miejsc intymnych i w szczegolnisci jak sie ja dostanie pierwszy raz w zyciu wlasnie w czasie ciązy ,do tego w pierwszym trymestrze...Dziewczyny mam panikowac?????Poczytam jeszcze bo mnie to zaczęło dołowac-jesli ktoras miala z tym czyms doczynienia ,albo slyszala cokolwiek to piszcie :)

BUZIAKI!!!! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486371 przez pauluska
Joasia jeżeli jeszcze nie wyskoczyła polecam wziąć kostki lodu do woreczka i zamrozić jeżeli nie masz lodu coś innego co masz w zamrażalce dla mnie patent sprawdzony jak tylko coś czuje zamrażam i nigdy nic nie mam tylko tak porządnie trzeba zmrozić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486471 przez lalka
ja mam przez to,że wcinam kwaśne rzeczy typu mandarynki..pomarańcze i kiwi...obszczypane usta....które smaruję pomadką ochronną,robią mi się zajady...nic więcej na buzi mi nie wychodzi!!!


raz(chyba z dwa tygodnie temu)zaczęła mi wychodzić febra..ale po dwóch dniach sama zniknęła!!!!
laski ja w życiu nie miałam opryszczki!!!!jak to się objawia?????


a czy febra też jest groźna tak jak opryszczka??????bo ja nerwowo się wykańczam!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486529 przez hexia
lalka ja się nie znam i całe szczęście nigdy nie miałam jeszcze tego czegoś na ustach,ale dla mnie febra=opryszczka (tak sie u mnie w domu mówi,mama jak ma to mówi,że "jej febra wyszła") także dla mnie to to samo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486539 przez lalka
no to mnie załamałaś!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl