BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 4 miesiąc temu #821784 przez tysiiiak
Zuzanka boska jest :) Ale mi się synowa szykuje no no :blush: :)
Tosieńka daje czadu mamusi :P Kuba na szczęście jeszcze w miarę samowystarczalny jeżeli chodzi o zabawę :)

Moniak Współczuję i napewno będzie wszystko dobrze tylko ja Cię proszę nie czytaj w necie za dużo bo dr google tylko Ci stresa zaserwuje ;)

JoannaL Dobrze, że kryzys zarzegnany a z długów wkońcu wyjdziecie. Najważniejsze, że razem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821791 przez moniaaak

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821794 przez pauluska
Ale naskrobałyście !

Alex zamówiłam otulacze łowickie kwiatki, bajeczne sówki, tajemnicze sowy, wkłady z coolmax i zwykłe L i S nie wiem właśnie czy będzie potrzeba stosowania L i S tak jak w zaleceniach producenta ? Jak dziewczyny stosujecie ? Zuzanka boska :)

munnecabrava wyrabiamy paszport bo lecimy do Norwegii i wybieramy się nad Świteź latem robią u nas co roku przejście pontonowe więc za granicą mamy od razu Świteź a to śliczne jezioro :)

U nas super dzień załatwiliśmy paszport Iga zaczepiała wszystkie panie urzędniczki one ją :lol: później spotkaliśmy się z koleżanką i jej synkiem pojechaliśmy do sali zabaw ahh jak Iguli się podobało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821808 przez Alex_87
Pauluska ja kupiłam tylko wkłady L, nawet nie doczytałam że powinno się stosować L i S razem ;) to pewnie żeby zwiększyć chłonność. a zamawiałaś ze strony producenta czy w tym sklepie co Ci wysłałam?

Moniaaak wiem, że łatwo powiedzieć, ale poczekajcie co w szpitalu powiedzą...przecież to, że wyniki są złe wcale nie oznacza czegoś najgorszego. Daj znać jak będzie coś wiadomo.


tak mi się nasunęło a propo Norwegii, podobno mają tyle kasy, że nie wiedzą co z nią robić :D a 2% zysków, które mają z gazu i ropy zapisali na rzecz emerytur dla społeczeństwa...to dopiero kraj ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821809 przez vika
pauluska ja pod otulacze używam formowanek i to tylko na noc albo na spacer.....wkłady stosuję tylko do kieszonek zdecydowanie wole kieszonki otulacze mniej powietrza przepuszczają ale to moja opinia :woohoo:
moniak trzymam kciuki i też myślę,że będzie dobrze jak zwykle te wyniki tylko straszą :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821818 przez Alex_87
Vika ale dlaczego tak myślisz, że otulacze przepuszczają mniej powietrza? :) przecież warstwa zewnętrzna i w kieszonkach i w otulaczach to PUL :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821826 przez pauluska
A co to formowanki ? Z Milovi też są ? Bo jakoś nie doczytałam ... i zamówiłam wkłady heh :)

Norwegia to zaje... kraj. Mamy tam przyjaciół z synkiem (2,5 tyg młodszym od Iguni ;)). Koleżanka dostała 30 tys zł 3 miesiące przed porodem ! becikowego teraz co miesiąc do ukończenia 18 roku przez synka dostaje 1000 zł. Fakt że życie tam jest drogie ale zarobki są bardzo wysokie nawet dla przeciętnego pracownika co prawda ona ma własną firmę dlatego tak wysokie becikowe ale przeciętny Kowalski pracujący na umowę otrzymuje 14 tys :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821835 przez Alex_87
Pauluska mój sąsiad tam pracuje, ma jakieś wykształcenie związane z automatyką, więc tam zarabia bardzo dużo, w ogóle też warunki super, tutaj z dzieckiem czekali, a jak tam się wyprowadzili to od razu żona zaszła w ciąże.

Z Milovii nie ma formowanek, formowanki to są takie pieluszki coś jak kieszonki tylko bez warstwy nieprzemakalnej, na nie musisz jeszcze założyć otulacz, są bardzo chłonne, polecane na noc albo na spacery :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #821837 przez vika
alex może się mylę ale czytałam niejednokrotnie,że pul w otulaczach jest grubszy przez co mniej powietrza przepuszcza ,są osoby które w ogóle nie używają pieluszek z tą warstwą ....w końcu ma za zadanie całkowicie zatrzymać wycieki z pieluszek...no ale to moje zdanie ja tylko piszę dlaczego nie stosuję otulaczy+wkładów na cały dzień wolę kieszonki z warstwą mikropolar która utrzymuje sucho przy pupie :lol: ....
ale może marynarka mogła by w tej sprawie się wypowiedzieć,ja jestem początkująca a Ona już jakiś czas testuje te wszystkie pieluchy :lol:
pauluska www.zielonadziupla.pl/pieluchuj-ekologicznie-porady/ tu sobie poczytaj choc tak jak mówię ja się kieruje swoimi spostrzeżeniami

no i właśnie niektórzy urzywają tylko formowanek które przepuszczają najwięcej powietrza :) ale to jest dobre na jeden sik a jak już więcej to przesikuje ubranko więc trzeba pilnować cały czas...ja stosuje taką metodę jak mi się mała odparzy choć troszkę ....zakładam tylko formowankę i co jakiś czas sprawdzam czy się nie powikała :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821841 przez pauluska
no już wiem ja szczerze brałam pod uwagę Milovia i Close Pop-in dlatego nie doczytałam o tych formowankach myślę że z Milovi będę zadowolona nie widziałam żadnej negatywnej opinii o otulaczach a szczerze nie chce mi się kupować kilku firm i sprawdzać bo znając mnie trwałoby to długo :D Czekam na paczkę i będę próbowała na noc będę zakładała wkład L z S i do tego wkładka "sucha pielucha" myślę że dadzą radę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #821871 przez tysiiiak
Mój tata wyjeżdża do Norwegii pracować i rzeczywiście zarobki są spore do tego zwroty podatków itp. Ale np. słyszał też o parze polakow którzy uciekali z tamtad z dzieckiem do pl bo tam fakt pomoga finansowo jeżeli chodzi o dziecko ale odrazu Cię zlustruja.Czy twoje dziecko jest szczęśliwe itp brzmi dobrze ale wystarczy ze dziecko się poplacze ktoś im zgłosi i się nie cackaja potrafią bez żadnej gadki zabrać dziecko od rodziców. Dużo w necie można też o tym poczytac. Na jaką to jest skalę niewiem.
Jakby któraś się nudziła:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821889 przez Olga60
tysiiiak niedawno o tym mówili w ddtvn, nie wolno nawet przytulać w miejscu publicznym dziecka bo zaraz posądzają o pedofilię :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821898 przez Alex_87
wiecie co, co się na tym świecie dzieje, niedługo karmienie piersią będzie pedofilią, a wycieranie dziecku tyłka molestowaniem :huh: ja czasami się cieszę, że Polska jest jednak taka trochę "zacofana", bo w tej Europie to już czasem tak wymyślają...

Pauluska trochę racji masz ;) bo zanim byśmy przetestowały wszystkie pieluchy to w końcu dziecko zacznie sikać na nocnik i będzie koniec pieluchowania ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821907 przez pauluska
u nas w Polsce nie lepiej chcą zabrać dziecko bo dziadkowie tuczą albo zabierają od matki która nie radzi sobie finansowo z czwórką dzieci i oddają do rodziny zastępczej gdzie ta rodzina na dziecko dostaje 600-800 zł niech dadzą matce do ręki 2400 zł to wyżyje a nie jakieś marne grosze ... akurat Polska jest strasznie zacofanym kraje Ci co mają kasę będą ją mieć reszta staje się coraz biedniejsza taka prawda :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821910 przez ewela86
też oglądałam. masakra jakaś. we wszystkim trzeba zachować umiar i zdrowe podejście a oni zbzikowali na tym punkcie. Ja bym cały czas w stresie chodziła.

Diana zaczyna kaszleć przez sen :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl