BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 4 miesiąc temu #821914 przez Alex_87
niewiadomo co gorsze....będzie jak w Rosji albo klasa superbogaczy albo biedota...ale co zrobić, jakoś trzeba żyć, może nasze dzieci będa miały lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821920 przez Olga60
Tu by można długo dyskutować. Ilu z tych bidoków nie idzie do pracy, bo się nie opłaca za kilkaset złotych, lepiej siedzieć w domu i narzekać jak to im źle, bo państwo nie pomaga :angry: . Młody mężczyzna zrobił doświadczenie i postanowił wyjść na ulicę i doświadczyć jak żyją bezdomni, tak od środka. Okazało się że większość z nich jest bezdomnym z wyboru, gdyż mając możliwość wyjścia z tego rezygnują. Powiedział, że nigdy złotówki już im nie da, ponieważ oni to wydają na wódę i fajki, a jedzenie zawsze potrafią zorganizować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821924 przez Alex_87
nie od dziś wiadomo, że żebranie niezły biznes :D ten chłopak mówił, że zbierał przez godzinę ok. 20zł dziennie, wystarczy policzyć, ile za takie nic nierobienie można zarobić miesięcznie hehe a jak chce się kanapę dać to zazwyczaj nie chcą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821927 przez joasia10015
moniak nie czytaj nic w google - nie denerwuj sie -wierzę że wszystko bedzie dobrze :kiss:
Vika Tosia to taki sam pełzak jak Miki ;) Normalnie identycznie-ani na chwile go nie moge z oka spuscic bo właśnie najgorsze są te podnoszenia...bo juz usiąsc nie potrafi i zazwyczaj traci równowagę i buch na głowe :ohmy:
Hihi a przed chwilą tak oglądał Tosie i gadał do niej że aż to uwieczniłam -cały czas jak hipnoza ;)
Jeśli chodzi o Norwegię to kraj bardzo bogaty i daleko nam do takich warunków (mój mąż tam pracuje i faktycznie są spore pieniądze na dzieci aleee załatwiania z tym że szok!!! Ja od maja czekam wogóle na ubezpieczenie Mikusia :huh: DO dziś nie mam potwierdzenia że jest ubezpieczony ...ale z naszym ubez.było to samo -ok.8 msc.czekalismy -ale oni mają zawsze czas-szkoda tylko ze w POLSCE sie tak czepiają .) I tak jak chyba tysiak pisała ten ,,URZĄD,,Barneverne to dziadostwo jakich nikt nie widział -to żadne żarty że dzieci odbierają o byle co -tak jest na prawde.Znajomym męża przyjechali do domu ,zapukali do drzwi i wzięli na siłe dzieci-a wiecie dleczego???? Bo dzieci nie umiały jesc sztućcami w przedszkolu i sie nie umiały ubrac same -czaicie to???? SZOKKKKK!!!!! I najlepsze jest to że nikt i nic nie moze zrobic z tym urzedem porządku -wiec ja już podziekuje baaardzo bogatej Norwegi skoro dziecko by mi zabrali ...bo Miłosza całuje w przedszkolu na przywitanie :ohmy: Szkoda słów :S

Hihi pauluska nie słyszałaś co powiedział Tusk ostatnio? że za kilka lat POLSKA będzie jednym z najbogatszych państw :ohmy: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821930 przez Olga60
Taaaa :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821935 przez Olga60
Natasza od dobrych paru dni, jak zaśnie już na noc, to budzi się po godzinie, robi q..pę, jest przebieranie, rozbudza się i problem potem z zaśnięciem :huh: . Skąd te q...py o tej porze? ?? Przestanę chyba jej dawać owocki po godz np 15.00 :huh: .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821938 przez pauluska
Oj tak każdy kraj ma plusy i minusy ale u nas akurat pomoc tym naprawdę potrzebującym jest zerowa co to jest 68 zasiłku na dziecko ? Kpina. Oczywiście jest mnóstwo nierobów z wyboru. W Anglii to samo jest z dziećmi co w Norwegii zadzwoni sąsiad że dziecko bijecie przyjeżdżają i zabierają u nas za to mają to w d.... nie wiem co gorsze :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #821949 przez Alex_87
Ojjj tak z ta pomoca u nas to lipa, u mnie na studiach stypendium socjalne było przyznawane tym którzy i tak mieli dużo, bo np. mieszkali na wsi, mieli status rolnika, a co z tego, ze mieli wielką gospodarę, która przynosiła korzyści i podjeżdżali nowymi samochodami...ja się cieszyłam jak dostałam 100 zł stypendium to chociaż na bilet było...

a na dodatek Zuzka dostała jakiejś wysypki na całym ciele, takie drobne czerwone krostki i czuć je pod palcami :dry: nic nowego nie jadła, zobaczymy czy jutro będzie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821999 przez ewela86
alex może od jakiegoś proszku albo innego detergentu?

dzisiejsza kąpiel:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822000 przez vika
OBEJRZAŁAM straszne przeżycia,aż się popłakałam...chyba bym ich brrrr brrrr

Joasiu hehee zdjęcie dobre :) ciekawe co tam Miki mówił do Tośki :woohoo:
Olga60 moja robi między6-7 rano i siedzi z tym kupskiem do puki mama się nie wyśpi albo jak się tatko zlituje, złą porę sobie wybrała :blink:
zgadzam się,że u nas dużo ludzi biednych z wyboru ale zobaczcie ile jest birdnych rodzin bo nie ma dla rodziców pracy albo zarabiają marne grosze które nie wystarczają na same opłaty a co dopiero na inne rzeczy....nasze państwo to kpina liczą się tylko Ci na stołkach..ci ważni...a gówno robią dla rodzin...to są kpiny...nasze państwo nie pomaga nikomu...patrzą tylko jak zabrać,gdzie przyciąć,komu zabrać łatają dziury kosztem biednych ludzi a bogatych nie ruszają....porażka niby taka cywilizacja a takie GÓWNO.....
SORY jeśli kogoś uraziłam ale aż mnie nosi...przed oczami mam tylko tych je.... polityków którzy kłócą się o stołki i dofinansowania dla siebie ....sami poszerzają patologie ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822002 przez ewela86
vika dokładnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822031 przez KarinaM
Najlepszego dla Lilianki.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822064 przez Alex_87
Ewela jaką Dianka ma uroczą fryzurę :)

Hmm a wysypka może być od mleka? Bo do tej pory dawałam Bebilon, a wczoraj dostała Bebiko :unsure: teraz już jej znikła ale ciekawa jestem

Vika masz rację. Gdyby Ci na górze chcieli dobra dla państwa to by obcięli swoje wysokie pensyjki :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822071 przez Olga60
Dzień dobry :)

Dianka słodka, włoski fajowskie :laugh: ale jak ładnie siedzi w wanience. Natasza nadal zalicza kąpiel w pozycji pół leżącej :dry:

Lilianko Wszystkiego najlepszego, rośnij zdrowo :kiss:

A ja zamówiłam suszarkę do butelek (podpatrzyłam u Kwietniówek) przestaną w końcu się przewracać :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822078 przez Alex_87
MAMY ZĄBKA!!!! :)

Widziałam tą suszarkę :) i też myślę żeby zamówić, bo pamiętam te stosy butelek i laktator zaraz po urodzeniu Zuzki, a wydaje mi się, że to pomocny gadżet :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl