BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 3 miesiąc temu #825910 przez joasia10015
vika dzięki kochana za przepis ...tylko kurde lekarka kazala nam odstawic mm na 2 tyg. zeby zobaczyc czy mu plama na czole zejdzie....i nie moge teraz na mm robic ...hmmm... :unsure:
A może to holle co piszecie ??? hmmmm ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825925 przez tweety
greenmama.pl/197-holle-kaszka-jaglana-z-...ablka-i-gruszki.html

tu sa po 14. wiec jak tam 16 to chyba wole kupic w piotrze i pawle. choc jak hurtowo to lepiej na stronie. kurier to tylko 10 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825937 przez pauluska
tweety jak na teraz to na 9-12 msc będzie ok rozmiarówka hm trochę zaniżona w porównaniu do next tak jak pisałam my niedawno przeszłyśmy na 9-12 a Iga raczej spora dziewczynka chociaż piżamki mam na 1-1,5 aby dłużej posłużyły wywijam rękawki w nogawkach się plącze ale dajemy radę :D w ogóle jestem wkurzona bo mi bluzka z pepco zafarbowała piżamkę i body ehhh

Joasia Iga Holle na wodzie nie chciała jeść :/ są jeszcze kaszki Bobovita Expert tylko z mm ale też niby dobra co do jaglanki moja koleżanka robi ze zwykłej kaszy jaglanej (więcej roboty) Synek jej zjada z wielkim smakiem bo jaglana kasza lepsza od manny. Na kwietniówkach może dziewczyny podpowiedzą Wam co i jak z robotą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825957 przez tysiiiak
Paninka super torciki :) u nas zawsze teściowa robi :)

Kuba zasnął na drugą drzemkę o 17 i śpi do teraz (19:19 :D) ciekawe o której na noc zaśnie :unsure: :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #825969 przez KarinaM
Ja w okularkach.


Igorek

Irina

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825972 przez tysiiiak
Karina no no okularki super a i Ty super wyglądasz :) aż Cię nie poznałam mimo przechylania głowy na bok :P
śliczny uśmiech :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825980 przez Olga60
Dobry wieczór :)

Dzisiaj bliżej przyjrzałam się gotowym kaszkom, odnośnie zawartości cukru. Najmniej w porcji (2-3 łyżeczki cukru) mają te zwykłe mleczno-ryżowe, a niestety bobovita expert 4-5 :cheer: , kupiłam więc manne z mm.

Oczywiście WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA GWIAZDECZEK I RODZYNKA :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #825981 przez Alex_87
Joasia jak karmiłam cyckiem często to robiłam kasze manne na wodzie tylko do tego jakiś owoc lub deserek.

Pauluska jaglana lepsza w sensie smaku czy wartości? ;) bo to że jaglanka zdrowa to prawda, ale w smaku jest dość specyficzna, ale jak się doda deserek to Zuzka wsuwa. Trochę więcej roboty z taką zwykła jaglaną, ale ja sobie gotuje na dwa dni, zresztą już mam tak obcykane, że raz dwa mi to idzie :) a holle troszkę droga jakbym miała zamawiać przez neta ;)

achhh moja córka mnie dzisiaj chciała wykończyć psychicznie, mam takiego nerwa od kilku dni, że najchętniej bym coś rozwaliła :angry: a jej marudzenie i moje nerwy to mieszanka wybuchowa. Mój mąż tylko biedny ma urlop, a w domu taki huragan (w sensie ja :D). tak mi teraz szkoda Zuzki, że tak się wkurzałam dzisiaj na nią, co to biedne dziecko winne, że jej zęby wychodzą :(

karina super te okulary :) ja siebie nie lubię w okularach :/

Edit: odnośnie kaszek, jest jeszcze jakaś Bobovita bez cukru ale ciekawa jestem czym zastąpiono tam cukier, bo jakoś nie wierzę, ze nie jest słodka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825987 przez tysiiiak
Alex też mam dziś nerwa jakiegoś na Kubę. A to masakra z usypianiem a to z jedzeniem no kosmos :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825996 przez Alex_87
tysiiiak napisał:

Alex też mam dziś nerwa jakiegoś na Kubę. A to masakra z usypianiem a to z jedzeniem no kosmos :cheer:


u mnie identyko, a jeszcze zamiast nie dawać jej jedzenia jak zamyka buzię to ja nieee i dawaj ją co kilka minut męczę, bo może jej się zachciało jeść. Już nawet nie chce sobie wyobrażać co będzie przy górnych zębach, teraz raptem drugi ząb idzie. no ale zbliżający okres i ząbkowanie...no comment :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825997 przez KarinaM
Tysiiiak wyglądam okropnie. Ale dzisiejszy dzień i mnie wykończył. Ja po pracy nie mam czasu usiąść i wypić herbatę.
Moja mama ma zapalenie oskrzeli i zapalenie krtani. Ledwo gada. Dzisiaj teściowa posiedziala z Iriną jak mama poszła do lekarza. Aż w szoku byłam. Pozytywnie oczywiście.
Młoda spała dzisiaj raz pół godzinki a drugi raz godzinę i padła o 19:20. Może pospi dzisiaj ładnie.
Po pracy to tylko odrabiam lekcje z Igorem, Irinie daję obiad, potem trochę zabawa i trzeba robić inhalacje Irinie. Dzisiaj musiałam zrobić zupki na jutro i pojutrze bo jak wracam z pracy to wszystko za długo a tak to rozgrzeje i mam szybciutko. No i nie obejrzę się a już 19:00 i trzeba kąpać i spać. Ja też padam o 21 bo rano trzeba wstać.
Lecę pościelić Igorowi łóżko i sama się kładę spać.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826003 przez Alex_87
Oj Karina jak się wygląda okropnie to się nie wstawia swoich zdjęć na forum :P już Ci kiedyś mówiłyśmy, że ładna kobitka z Ciebie, a w tych okularach tym bardziej więc nie pitol już, że tak brzydko wyglądasz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826014 przez Olka!
Karina super wyglądasz :-) No i przy okazji głupoty opowiadasz haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #826018 przez paninka87
Zachwalilam ten dzien... sto razy zmiana pieluchy, przebieranie a wcale tej kupy nieduzo...
Wieczorem wymioty... teraz dopiero zasnela. Trzymam ja na rekach bo strach odłożyć. Ryczec mi się chce z tej bezsilności.
Cieszcie sie ze Wasze maluchy zdrowe... zabkowanie nie takie straszne jak choroba.
Mloda sie pręży, wierci... ewidentnie ja cos boli. Smoka wypluwa, chetnie pije ale co wypije to laduje na podłodze...
Karina mam podobnie... szykowanie jedzenia sprzatanie sprawdzenie lekcji ogarniecie kąpieli... dnia nie starcza:/
O zadbaniu o siebie moge pomarzyc... kapiel, mycie wlosow suszara i tyle... prostowanie wlosow to juz wyczyn zwlaszcza teraz jak mam dlugasne. .. odbije sobie jak dzieci podrosną :laugh:
Nie ma co marudzić, twarzowo Ci bardzo w tych okularkach :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826019 przez pauluska
Bobovita Expert jest niby bez cukru :P co do kaszki jaglanej to chodzi mi że lepsza pod względem wartości a kaszki kupcze to jak niby cukru nie mają to i tak mają pod inną postacią :P jak mi się skończy Holle spróbuje ze zwykłej jaglanki coś zrobić napisz Alex jak robisz swoją :)

Dziewczyny jeżeli dzieciaczki nie chcą jeść spróbujcie dawać letnie jedzonko mleko czy zupkę tak gdzieś wyczytałam spróbowałam i działa :)

Przyszły sanki ale wypas :D jutro wypróbujemy jak pogoda pozwoli ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl