BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 3 miesiąc temu #832852 przez tysiiiak
Ehhh Karina łącze się w bólu. Kuba dopiero zasnął bidulek tak go dziasla górne bolą,ze nie mógł smoka w buzce utrzymać tylko wyciągał i gryzl bokiem. Już praktycznie udało mu się zasnąc w lozeczku i chyba odruch moro go obudził i wtedy już wrzask. Po. 20 minutach zasnął u mnie na brzuchu. Na szczęście udało się odlozyc do lozeczka bez problemu :) żel te nic nie pomagał a wręcz pogarszal sprawę bo jak tylko dotknelam dziasel to płacz.

Do tego sąsiad jakiś nad nami ma tak głośno tv włączony ze,mam ochotę tam pójść ! W dodatku jakąś msze ogląda.
Nooooo i najlepsZe M. ma katar a wiecie jak to wtedy jest ... Umieralnia

Ale cisza tu dziś...

Olka niewiem gdzie była piekna pogoda bo na pewno Gdańsk ominęła :P u nas szaro buro i mgła okropna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #832890 przez vika
witam
A ja od rana jestem w pozytywnym SZOK-u zadzwoniła do mnie siostra z którą od ponad roku prawie nie utrzymuje kontaktu i pytala czy nie chciała bym kilka worków ciuszków dla małej Hmmmm jak miło,że o mnie pomyślała....
Fakt te ciuszki nie od niej tylko jej koleżanki po bliżniakach jakie ciuszki to nie wiem ale zawsze to coś bo ja z nikąd nie dostaje....kilka jeszcze w ciąży dostalam od siostrzeńca po jego córci ale teraz sie rozszedł ze swoja i już nic nie przywozi a poza tym za daleko mieszka :dry: :angry:
Ale jestem ciekawa tych ciuszkow...lubię tak przebierać jak jest z czego...to nie moja moda ale pewnie cos wygrzebie...dziewczyna prowadzi jeden z najlepszych blogów modowych w europie a teraz właśnie startuje w konkursie na blog roku maja 4 miejsce więc chyba cos w tych ciuszkach będzie :lol: :lol: nie moge się doczekać :side:

u nas też wczoraj było pięknie ...spacer był dwugodzinny mała godz spała :) i dziś od rana słoneczko mocno świeci też na spacer polecimy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832903 przez ewela86
Hej. Wspolczuje wam dzuewczyny z tymi przebojami nocnymi... u nas dzisiaj nocka ok z jedna pibudka ale poprzednia tez byl kosmos. Obudzila sie o 3 i za nic nie chciala spac. Ale juz widac dwa gorne zabki wiec wybaczam:)
Macie racje z tymi postepami u dzieciaczkow. U nas w ciagu tygodnia tyle sie zmienilo ze az trudno uwierzyc. Sama siada, podnosi sie przy meblach, no i wczoraj sie przemieszcza ale ciezko to nazwac raczkowaniem :laugh:
Strasznie smiesznie to robi z jedna wyprostowana noga :huh: nagralam ja ale nie umiem dodac filmiku :dry:
vika super! Koniecznie zrob fotki nowej garderoby tosi.
paninkaale fajnie...tez bym sie gdzies wybrala chocby na weekend.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832933 przez tysiiiak
I do nas dziś słoneczko zawitało :) :lol: :woohoo: :laugh:

Pospaliśmy do 9 więc super :) o 6 musiałam małego spryciarza wziąć do siebie :P normalnie on chyba wyczuwa moment jak eM. już jest w pracy, budzi się i czeka aż go wezmę inaczej ani myśli o spaniu dalszym :cheer: Tylko się położymy u nas na łóżku to śpi :P We dwójke jeszcze ok ale jak eMek jest to się gnieździmy :P

Moje dziecko odkąd zaczęło raczkowanie ma w dupie swoje zabawki woli kable, kapcie i właśnie dorwał skapretkę eMka (na szczęście czysta :silly: )

Gdzie jesteście ? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #832956 przez Alex_87
Tysiak a do szafek jeszcze nie zagląda? ;) bo u mnie nawet narożną w kuchni otworzy, a myślałam, że tą będzie najtrudniej otworzyć :dry:
Noooo iii...zaczyna chodzić przy meblach :ohmy: Kurcze no, a dopiero 2 tyg raczkuje, od kilku dni wstaje przy meblach, wolałabym żeby poczekała jeszcze z chodzeniem :P bo oczywiście wstaje przy łóżku, bierze sobie pilota w jedną rękę, w drugą mój krem do rąk no i co? i jazda bez trzymanki :P dobrze, że ląduje na pupie ;)
Z usypianiem masakra, przedwczoraj też nie mogła spać w nocy, wczoraj na wieczór dostała Camilię i spała bez pobudek, czyżby następne zęby...?

U nas też drugi dzień śliczna pogoda, jakbym chciała, żeby już tak do wiosny było :)

Paninka ja miałam takie uczucie po porodzie, jak kanaliki się napełniały mlekiem, jeśli częściej karmiłaś w szpitalu to może laktacja się bardziej rozruszała?
Ja już nie karmię po nocy, przez kilka dni miałam twardsze piersi, teraz już są miękkie, Zuzka też coraz krócej ciągnie w ciągu dnia, więc wszystko na dobrej drodze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832966 przez joasia10015
Haha a z tego co pamietam alex sie nie mogla doczekac raczkowania...a tu prosze .
Miki otwiera juz wszystko co mozliwe a najgorzej u tesciow bo nowe szafki,nowe mozliwosci...trzeba za nim wszedzie lazic .
Jednak u nas w domu to wiem mniejwiecej czego sie po nim spodziewac a tu nie bardzo.
Vika ale fajna wiadomosc o tych ciuszkach...moze siostra chciala w ten sposob sie pogodzic? Przeciez nie musiala do ciebie dzwonic...daj znac jak tam ciuszki i jak siostra, bo pewnie ci je sama dowiezie co nie?
Pauluska jesli chodzi o czytanie w necie o AZS to staram sie nie nakrecac...tylko objawy czytalam...i ogladalam foty...i kurde wszystko sie zgadza :-( Najgorsze to swedzenie...Miki ma ,, plame,, na czole i ona go strasznie swedzi,drapie przez sen nawet do krwi :-( babka nam dala zele na zmniejszenie swiadu ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832969 przez paninka87
Tysiaaak laski wygrzewają się na słoneczku;)
Pogoda śliczna.. zimo nie wracaj!!!;)

U nas nocka w miarę jak wychodziłam o 7 to jeszcze spała.

Z tym weekendem jeszcze nic pewnego... hmm ale jakąś atrakcję trzeba zapewnić na ferie... myślałam o Toruniu albo innym miejscu do zwiedzania ewentualnie Szklarska Poręba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832984 przez pauluska
My po laryngologu Iga na szczęście uszko ma ok tzn nie ma zapalenia tylko korek z woskowiny się zrobił. Ale co się dzieje u lekarzy masakra dawno nie było mnie na NFZ i więcej nie pójdę ludzie prawie się bili o kolejki a ja nawet numerka nie miałam ale miałam to w d... poszłam do lekarza powiedziałam że jestem z 9 msc dzieckiem powiedział że przyjmie zaszłam zarejestrować poprosiłam panią ładnie aby poprosiła lekarza żeby nas wziął szybciutko bo my z malutkim dzieckiem i nie było problemu trzeba sobie radzić :lol: ale ludzie myślałam że wzrokiem mnie zabiją.

Joasia co AZS spróbuj Fensitilem ale u nas strasznie wysuszył plamy.

Vika mówisz o Vivi & Oli blogu ? Oj cudnie ubiera mamusia dzieciaki więc na pewno będziesz miała super łupy. Teraz widziałam sesję w markach z górnych półek fajnie dziewczynie nie dość że robi co lubi to na tym zarabia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833044 przez sisina
Hejka :)

U nas tez cudne sloneczko wiec my po spacerze maly zalicza drzemke :)

No już mam lekka zalamke moj wogole nie raczkuje jeszcze :( :(
A tu juz niektore dzieci zaczynaja chodzic....

Normalnie jestem załamana :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833051 przez vika
Tak tak Pauluska mówię o Vivi&Oli to jest dobra koleżanka mojej siostry i siostrzenicy ...smakowoi gustowo bardzo się dobrali moja siora też lubi takie klimaty...laskę można podziwiać sama wychowuje bliżniaków od samego początku mogła liczyć tylko na pomoc mamy i wyszła na prostą w dodatku z jakim smakiem :)
Joasiu no właśnie od rana zastanawiam sie jak my to zrobimy :huh: heheee no chyba nie będzie miala wyjścia jak mi to wszystko przywieżć :lol: choc pierwsze lody zostały przełamane u mojego chrześniaka na 18-stce ale to takie no wiadomo jakie :dry:
kurczę jakie to dziwne kocham swoją zaborczą siostrę ale nie brakuje mi tego toksycznego kontaktu....całe życie bylam jakby pod nią podlegla a teraz czuję się wolna choć może właśnie o to chodziło by wyjść z tego toksycznego uścisku :unsure: :unsure:
a mnie teście nawiedzili :) wlasnie pojechali,mala po wychuśtaniu poszla spac a ja idę pranie wywieszać na balkoniku tak pięknie a jak mała się obudzi to uciekamy na spacerek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833064 przez paninka87
Sisina przestań!!! jest kilkoro dzieci które też nie zaczęły raczkować wstawać i chodzić!!! Mają na to czas!!! A zobaczysz pewnego dnia postępy i będziesz w szoku. Z pierwszym dzieckiem też inaczej. Amelia prawie nie raczkowała, w 11 mies. zaczęła chodzić. chrześniak tez nie raczkował... nie lubi leżeć na brzuchu, a zaczął chodzić 4 dni po pierwszych urodzinach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833066 przez pauluska
Vika no można podziwiać dziewczynę sama i to z bliźniakami. Widać że ma duszę artystyczną nie tylko do ubioru jak pokazywała pokój dziecięcy no normalnie cudooooooo i widzę robi dużo ślicznych "pierdółek" do domu choć jak ją oglądałam w DD TVN to wydała się bardzo zarozumiała :lol: Koniecznie pochwal się ciuszkami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833079 przez vika
sisina moja starsza córa też nie raczkowała a zaczeła chodzić jak miała 9 msc niecałe 10 msc i to nie chodzila tylko biegała tzn puszczała się i leciala ao pn.A do pn.B zaczeła brykać na kolanach dopiero w trzecim roku życia :)
Pauluska masz rację jest troszkę zarozumiała identycznie jak moja siostra.....rzeczywiście robi dużo rzeczy w domu chodzą na rózne kółka artystyczne gdzie tworzą przepiękne rzeczy...moja siorka robi piękności z gliny przeróżne figurki misy wazy,obrazy biżuterię witraże itd. restaurują stare lampy meble itp.naprawdę dużo smaku i gustu w tym wszystkim....Pozazdrościc talentu :) a co do ubranek sama jestem ciekawa co tam będzie choc nie nastawiam się na jakieś pięknośći...owszem dzieciaki ubiera cudnie ale to nie mój gust ja jestem prostą dziewczynką i niejedno mogę podziwiać u innych ale sama bym tego nie użyła :)

Kurczę dwoniła do mnie właścicielka mieszkania w sobotę ma przyjechać bo umowa najmu nam sie kończy a ta zaczęła narzekać,że dużo prądu zużywamy :unsure: nosz kur..... czuję,że będzie chciała podnieść nam czynsz ....jak dla mnie i tak duuuużo płacimy więc to nie wchodzi w grę czuję,że się nie dogadamy i w marcu zostanie nam szukanie kolejnego lokalu..... :angry: nie wiem jak wytrzymam w tej niepewności do soboty :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833171 przez joasia10015
Sisina nie martw sie, moj Milosz tez nie raczkowal ...i uwierz ze czasem marze zeby Miki w miejscu posiedzial albo polezal ;-)

Kurcze nie znalam bloga Vivi i Oli - z ciekawosci podejrzalam i Vikaaa fajjjjneeeee!!!!! Szkoda ze ja nie mam takich znajomosci :'(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833213 przez tysiiiak
Sisina nie wszystkie dzieci raczkują po za tym z tymi naszymi dziećmi tak jest że jednego dnia czegoś nie robią a drugiego zaskakują :)

Vika fajne te dziewczynki i ślicznie ubrane ;) dobre masz znajomości :D koniecznie się pochwal :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl