BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 3 miesiąc temu #833961 przez tysiiiak
Paninka 1. nie ale też o tym myślałam ;)
2. ja kupiłam ostatnio kalafiora, brokuł i dynie w kostce :)
3. mam zwykły elektroniczny ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833966 przez Alex_87
Ja kupuje mrożone warzywa, zazwyczaj Hortexu: dynia, fasolka, brukselka, szpinak, brokuł, kalafior, włoszczyznę kupuje świeżą.

Termometr mam zwykły elektroniczny, mierzę małej temp pod pachą, ale wychodzi jakaś zawyżona bo u lekarza mają bezdotykowy i na wizycie zazwyczaj ma niższą ;) Może przy drugim dziecku zainwestuje w bezdotykowy, bo jak śpi to można szybko zmierzyć, znajoma polecała mi termometr Brauna.

Jeśli chodzi o te nieszczęsne szczepionki, to zastanawiam się czy szczepić tą MMR czy Priorixem, muszę pogadać z babkami w przychodni...generalnie ciężki temat a w necie dużo skrajnych opinii i przypadków opisanych...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833977 przez Olga60
m-brava policzki nie są sszorstkie z zimna, gdyż parę dni nie byłyśmy na spacerku, a jak już idziemy to zawsze buźka zabezpieczona kremem :)

paninka mrożonki jak najbardziej-są bardzo zdrowe, a termometr mamy elektroniczny i używa się go na dwa sposoby: do czoła się przykłada lub nakłada końcówkę i jest do ucha, bardzo szybki, jest super ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833984 przez KarinaM
Paninka
1) nie używam pampków 4+
2) kupuję mrożonego kalafiora, brokuly i szpinak. Marchew, pietruszka, ziemniaki mam świeże co nie znaczy że lepsze od tych mrożonek.
3) mamy termometr bezdotykowy i sprawdza się. Nam znajoma ktora pracuje w aptece powiedziała że wszystkie te termometry bezdotykowe mają granicę błędu około 0,2 stopnia więc nie ma co inwestować w te najdroższe. Trzeba kupić ten ze średniej półki. My daliśmy za swój coś około 100zł. A są też po 260zł.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833989 przez KarinaM
Mój termometr mierzy temperaturę do czoła. Nie ma nakladki do ucha. Można przestawić i zmierzyć temperaturę w pomieszczeniu lub temp. wody czy też pokarmu.
Mierzyłam temperaturę w pokoju a wody jeszcze nie próbowałam.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833991 przez pauluska
Warzywa mrożone używam od dawna tzn brokuł i kalafior muszę kupić dynie ale nigdzie nie widziałam :unsure: termometr mamy taki dotykowy do czoła bądź ucha mój mierzył źle kupiłam teraz apteczny microlife i niby jest niezawodny a miałam petite cośtam.

Dziewczyny są nowe kaszki w sprzedaży bezcukrowe bezmleczne coś jak Holle ale 300 gr po 9 zł zamawiam :D greenmama.pl/80-kaszki-instant-dla-dzieci są tu też herbatki róźne bezcukrowe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833998 przez Olga60
pauluska fajne te kaszki :cheer: , będziesz zamawiać? Bo ja mam mały zapas w domu, ale jak będziesz zadowolona, raczej Igunia ;) to trzeba będzie zamówić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834003 przez Olka!
1. my ciągle na pampeluchach 3
2.kupuję mrożone np szpinak i świeże np cukinia,
3. mamy termometr bezditykowy, coś takiego jak pisała karina też można zmierzyć tem otoczenia albo wody.

Dziewczyny czy Wasze szkraby też siedząc się czasem przewracają, do tyłu czy na bok. Dzisiaj w ostatniej chwili złapałam Weronię bo by walnęła głową do tyłu :-( Siedzi sama stabilnie już jakiś czas ale dzisiaj siedząc chciała chyba "zjeść" sobie nogę i by było baammmm :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834005 przez pauluska
Tak będę zamawiała Holle nasza długo stoi bo w szpitalu nie dawałam więc muszę i tak zamówić a tu te dzisiaj odkryłam cena fajna wezmę jaglaną owsianą wielozbożową i może orkiszową myślę że Iguni posmakują jej zresztą teraz wszystko smakuje jak liznęłą dzisiaj Prince Polo myślałam że wyjdzie z siebie został kawałek czekolady na blacie wzięła na paluszek i tak go "ciumała" ale się uśmialiśmy :laugh: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834013 przez tweety
1 ja juz od dawna na 4+. sa wieksze ale nieznacznie. teraz robia mi sie za male wiec koncze paczke i ide do dady 4 bo ona duza do 18 kilo. Kacper wazy juz 11 kilo.
2 czasami tak, mysle ze mrozonki sa spoko
3 ja mam w smoczku

tymczasem u nas raczkowanie, wstawanie i mamo patrz sam stoje!! jest na porzadku dziennym. upadki do tylu czy na buzie tez. nie sposob go zawsze zlapac zwlaszcza ze ja teraz wygladam i czuje sie na 35 tydzien i zanim wstane z kolan gdzie go ogarnialam on juz potrafi stac przy innej szafce. no ja mam dosc tego etapu. do tego nie dosypia mały. w nocy czesto sie budzi, w dzien krotkie drzemki, chodzi jak lunatyk. to chyba przez moje nerwy nad ktorymi nie panuje. musi to lykac. a ja juz mam dosc ze wszystko jest takie trudne, tej niepewnosci jak tam dzidzius sie ma, nieustannej sennosci, ahhh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834019 przez paninka87
Dzięki za odpowiedzi :kiss:

Nocleg zarezerwowany... jupi jedziemy w góry!!! Może jest jakaś mamusia z okolic Świeradów Zdrój??? :silly: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834033 przez Olga60
paninka super! Będziecie na nartach jeździć, bo świetny tam jest ośrodek narciarski z gondolą. Nawet rozglądałam się za feriami w tym rejonie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834058 przez paninka87
Hmmm my raczej na zwiedzanie nastawieni :P nigdy nie jezdzilismy na nartach. Zobaczymy moze Amelii wykupimy jakas lekcje... to taki wyjazd spontan tylko weekend i bedziemy na miejscu obmyslac i dzialac :blink:

Darikaaa stosunki z M duzo lepsze... staramy sie unikac cichych dni;) dla dobra własnego i ogółu :blink: do nastepnych nieporozumien ... mam nadzieje ze nie nadejda szybko;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #834070 przez tysiiiak
Kubuniu dziś ładnie zasnął na noc bez wrzasków :)

Olka Kuba też czasem się przewali w tył albo na bok ale już raczej nie z siadu a jak za szybko chce zmienić pozycje i straci równowagę.

Tweety biedna musi Ci być naprawdę ciężko :cheer: jeszcze troszkę i zobaczysz Adasia ZDROWEGO :)

Pauluska ja Dynie kupowałam w Leclercu taką na wagę ;)

Paninka fajnie taki wypoczynek :) wstyd się przyznać ale nigdy w górach nie byłam :S

Od poniedziałku w lidlu:
www.lidl.pl/cps/rde/SID-0F6D4D57-9ACF1C9...sl/oferta.htm?id=195
www.lidl.pl/cps/rde/SID-770DC953-FBD8475...sl/oferta.htm?id=194

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834103 przez vika
Moja też nie ma policzków szorstkich od zimna ona takie ma już od dawna i tak jak pisałam często sie zaognia bez względu na to czy była na dworku czy nie :(
Pauluska ja też mam zwykly nocnik nawet melodyjki :) A Tośka szybko załapala o co chodzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl