BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 3 miesiąc temu #833651 przez anek
Darikaa Lena je roznie.zazwyczaj 180-210 ml (wody) a czasamo 120ml-sz zegolnie jak jest zmeczona.w nocy je 180ml.jak zabkowala to malutko wypijala.
U nas to bardziej przyzwyczajanie niz glod.tak mi sie wydaje.Lena jest drobna wiec dodatkowy posiłek nie przeszkadza mi , boje sie tylko o zeby.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833658 przez Olga60
Vika Natasza też ma takie policzki, moim zdaniem to od wody (jak wycieram po jedzonku mokrym ręcznikiem papierowym) i od śliny po dużo pluje :P . W rossmanie kupiłam krem dla dzieci jest bardzo tłusty
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833670 przez Alex_87
U nas też czasem szorstkie i czerwone policzki, w pierwszej chwili bałam się, że to alergia na coś, ale nie wprowadzałam nic nowego do jedzenia, poza tym pojawia się i znika, więc uznałam, że to przez nadmierne ślinienie się (myślałam, że kiedyś się dużo śliniła, ale teraz leci z buzi na potęgę) i ogrzewanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833675 przez tysiiiak
u nas też są czasem szorstkie i świecące polisie. Może być to alergiczne u nas ale też pojawia się i znika. MAm ten krem S.O.S co pokazywała Olga :) albo zwykłym bambino smaruje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #833703 przez paninka87
Daarikaa napisał:

Dziewczyny gdzie kupic herbatke owocowa w saszetkach zeby byla bez cukru?


Ja kupiłam w dziecięcym sklepie.. ale w Rossmannie też widziałam :blink: tylko w naszym były ziołowe ale owocowe pewnie są tez :blink:
www.rossnet.pl/Produkt/HiPP-BIO-rumianko...nia-30-g,339200,1670

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833705 przez sisina
Łoooo matko Fabian wogole w nocy nie pije mleka daje mu przed snem 210 ml mleka z kleikem ryzowym i spi ładnie cala noc do 7 rana a rano daje mu tez 210 ml i tu dosypuje kaszke waniliowa bo ja uwielbia :)

A dziś miałąm mu zrobione sucharki w mleku (ale mleko to jego ci pije) i zjadl cala miche az bylam w szoku

Ja w sobote mam gosci dziś sie zapowiedzieli i znowu musze jakies menu przygotowac jak ja to kocham..... :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #833712 przez vika
Olga tez myślę,że to od wody u nas jest mnóstwo kamienia i chloru :ohmy: wszyscy mamy wysuszona skórę i dopiero teraz mi uświadomiłaś,że nie powinnam rezygnować z mycia bużi Tosi wodą przegotowana i wacikami :ohmy: no tak wcześniej tak myłam i było ok :dry:
ale ten krem też kupię bo już nie wiem czego używać :(
raczej to nie od śliny bo malo się ślini a poliki ma szorstkie pod same oczka:(

Musze pochwalić moja Pyśkę chyba już wie do czego nocnik służy jeśli tylko ją posadzę w odpowiednim momencie zaraz się spina i robi siusiu :) kupke też ale to bardziej jak wyłapie moment,że zaczyna się spinać :lol: :lol: średnio robi dwie kupki dziennie i tak do 4 razy siku :) dziś od rana na jednej pieluszce jest i jeszcze ma suchą :)
wiem,że to jeszcze nie sukces ale dla mnie to zawsze 3 pieluszki do prania a nie 7 :side:
juz trzeci dzień a ja jeszcze bie uzbieralam pełnego wiaderka :woohoo: no i po co mi tyle tych pieluch :lol:
Fakt,że pracy w to nocnikowanie trzeba troszkę włożyć pracy i pilnować ale są tego zadawalające efekty :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833723 przez vika
No i mamy obie mega katar :angry: chyba nie tylko ja wczoraj zmarzlam :ohmy:
tak ja , mój mąz i Tośka nie bardzo się wyspaliśmy i jeszcze w dodatku całą noc z drugiego pokoju uczniaczek do nas gadał :ohmy: no szok nie wiem czym to było spowodowane ale nad ranem mąż go wyłączył :ohmy: mówię wam co za noc ten misiek był nawiedzony caly czas gadal "pobawimy się" albo "papa" lub " przytul mnie" no ja do tej pory mam to w glowie a tak mnie glowa bolala od kataru,że nie moglam jej podnieść.....
powiedzcie mi jeszcze jaki katar dziecko musi mieć by użyć nasivin ? Tośce odciągam średnio co 10 min tak jej leci ale taki przezroczysty na szczęscie nie ropny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833762 przez Daarikaa
dzieki, zerkne do rossmana

Vika no to nie wyszedl Wam na zdrowie wczorajszy spacer :( Ale dobrze ze katar przezroczysty, ja dawalam cos na katar dopiero jak byl ropny..

teraz Klaudia zjadla marchewkowo ziemniczkowa zupke, lezy i pije herbatke i zaraz bedzie drzemala, mam nadzieje heh ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833778 przez pauluska
Ja też Igi nie oduczałam jedzenia nocnego sama wyeliminowała. Jak Klaudia wstaje to płacze czy jak ? Moja koleżanka teraz oducza mówi że ciężko bo musi chodzić i lulać synka żeby zasnął wydaje mi się że sposób Olgi jest fajny.

Jakie macie nocniki ?

Ja to mam takiego nerwa dzisiaj i znowu jestem zołza ehhh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833804 przez KarinaM
Witam.
A tak się cieszyła Irinka jak przyszłam z pracy.

Igorek

Irina

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #833815 przez Alex_87
Ja mam zwykły nocnik z Pepco, kosztował 25zł. Ale moja córka nie czai jeszcze o co chodzi z tym nocnikiem, zresztą ja sama nie mam narazie weny na jej nocnikowanie, więc chyba odłożę to trochę w czasie...

Ha Zuzka właśnie wstała z drzemki, ja ją bach na nocnik i zrobiła siku :D cieszyłam się jak głupia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833819 przez paninka87
Ale Irinka ma zaciesz.... :lol: mamo nareszcie! Wez mnie na rece wola :woohoo: moja tez zawsze wita mnie z radoscia....

Nocnik moze latem sprobujemy....

Przerzucilam sie tylko na kaszke manne z bananem lub jablkiem kisielek i budyn domowy. Roboty przy tym malo a dziecku mega smakuje... i zdrowsze niz te kupne ;)

Niedlugo przychodzi kumpela musze troche ogarnac :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833921 przez munnecabrava
Paula ona nie robiła naagonki czy nie krytykowała tez mi powiedziała że to mój wybór, ale żebym też miała świadomość konsekwencji nieszczepienia. Ja uważam że nie mam dostatrcznej wiedzy na ten temat wiarygodne dla mne sa badania, bowszystkie fora i ruchy antyszczepionkowe to nie bardzo. Jeszcze mam czas żeby zapoznać się z tematem.

Darika mam zmniejszac ilość miarek mleka do minimum stopnowo przez 10-14 dni. Przed spaniem kaszka i butla mleka.


Policzki szorstkie i czerwone sa z zimnego powietrza. Moja ma brode czerwoną ze sliny jest na o specyfik ale ciezko dostac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833953 przez paninka87
Seria pytań :P

1. Używacie już Pampersów 4+???? Różnią się od 4??
2. Kupujecie mrożone warzywa do zupek dzieciaczków??
3. Posiadacie termometr bezdotykowy? Sprawdza się? Myślimy o zakupie... Pauluska Twój błędnie wskazywał temperature??? Napisz jakiej firmy posiadasz :blink: :unsure: :unsure: :unsure:

Na razie tyle... :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl