BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 3 miesiąc temu #833236 przez vika
Tysiak to jest chłopczyk i dziewczynka Vivianka i Olek :)
ale dziś zmarzłam na spacerku :ohmy: no szok :ohmy: :ohmy: wczoraj się zagotowalam więc dziś lżej się ubralam do tego mini i mi psita skostnialam :) heheee serio zmarzłam na kość a takie piękne słonko było :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833240 przez tysiiiak
aleeee gafa :dry: :P
Bożeeeeee Vika mini :unsure: Nie dziwie się że Ci zimno było :P ja tam rojstopy pod spodniami nosze :P :D

Dowiedziałam się dziś, że koleżanka jest w ciąży z drugim dzieciaczkiem i normalnie nie mogę tego przeżyć. Troszkę zazdraszaczam ;) :D tak pozytywnie oczywiście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833241 przez Daarikaa
odbebnilysmi dzis spacerek i potem Klaudia spala w domku jak susel :)

Teraz tez drzemie, boje sie ze na noc bedzie problem....hmmm

Vika ale super z tymi ciuszkami :)

Sisina moja tez nie raczkuje i nawet sie nie przymierza do tego, ale za to na nogach smiga jak stara :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833326 przez tysiiiak
moje dziecko zasnęło na drzemkę ok 16.30 i wstało UWAGA o 19 ;) Ciekawe o której zaśnie na noc :unsure: :cheer: :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833364 przez KarinaM
Moja mała glizda wstała z ostatniej drzemki o 17:30 a jest 20:55 a Ona śpi. Pewnie odspia wczorajszy wieczór. Chociaż już się prawie obudziła.
Jak już pisałam moja nie siada sama ale z siadu wstaje w kojcu bezproblemowo. I chodzi sama po całym kojcu trzymając się tych kółek lub siatki albo trzyma za górę kojca.
Podobno codziennie Igorowi i mężowi robi "pa pa" jak wychodzą do szkoły. No i dzisiaj biła brawo sama sobie.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833383 przez paninka87
Nocne Marki nam sie robią z co niektórych Maluchów...
Pfuu pfuu żeby nie zapeszyć .. :silly:
Moja śpi już od 19.30... nie pozwalam jej spac po 17 może 2 razy sie zdazylo ze ja wybudzalam, choc nie lubie tego robic ale tez chce miec wieczor dla siebie...
Jednak jedziemy w góry... jutro szukam noclegu.
Hmmm pakowanie kiedy ja to ogarnę bez listy ani rusz.... :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833384 przez Olka!
Vika super zazdroszczę :-)

Moja Weronia też nie raczkuje, tylko pełza i siada, każde dziecko inaczej się rozwija :-)

Kurcze Weronia jest jakaś niereformowalna nie chce sama spać w łóżeczku. Generalnie wszystko jej się popitoliło!!!!Zawsze zasypiała zaraz po kąpieli około 19.30 a teraz około 22!!!! i to jeszcze z krzykiem i tulić ją muszę wrrr

U nas w dzień dziś 9 na plusie wooooow :-) tzn tyle auto mi pokazywało :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833397 przez pauluska
Dziewczyny może dzieciaczki za długo Wam w dzień śpią ? U nas są dwie drzemki druga kończy się o 15.30 i już Niunia 18-19 śpi do rana czasami śmieję się bo niektóre dzieciaczki z drzemki wstają a my się spać kładziemy hehe :) Martwiłam się tym że po szpitalu wszystko się poprzestawia ale nie jest jak było w ogóle Iga jak już śpiąca to tak fajnie się kładzie i tuli :)

Zamówiłam Myszce spineczki bo grzywka już w oczkach:
artillo.pl/product/momilio-spineczki-do-wlosow,79568.html
artillo.pl/product/momilio-spineczki-do-wlosow,110501.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833406 przez Olka!
Pauluska jakie słodkie te spineczki

vika oglądnęłam bloga skąd ona bierze te ciuchyyyyy są piękneeeeeee

Tysiak spoko spoko na pierwszy rzut oka też bym powiedziała, że dwie dziewczynki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #833411 przez vika
Olka od sponsorów,prowadzi blog mody zarabia na tym i ma z tego również ciuszki....oczywiście zaczynała od ciuszków lumpowych :)
Oj to prawda ciuszki boskie ale troszkę szkoda mi tych dzieci....wszystko pod fleszem....wiem to ich życie ale właśnie chodzi o to,że maja dzieciństwo wykreowane przez matkę :huh: cały ich świat (ciuszki,meble,zabawki) wszystko jest inne niż w rzeczywistości mam nadzieję,ze te dzieci odnajdą się w normalnym świecie ....
Pauluska świetne te spineczki tylko gdzie to do mojej...
Tośka dziś miała tylko jedną drzemkę od godz 13-14 i na noc poszła o 19 :) ale spokj :blink:
Tysiak miałam grube rajtuzki i mini wełnianą :) ja nie ubieram się grubo bo mam jakiś problem, jak sie przegrzeje to robie sie agresywna :) dopiero 2 razy użyłam zimowej kurtki a tak chodzę w jesiennej krótkiej :) tylko szal i rękawiczki muszę miec :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833413 przez ewela86
Ja to nawet sie ciesze ze moja ryba nie raczkuje :P dosc sie za nia nabiegam jak zacznie chodzic :lol: :P a z przemieszczaniem sie po.pokoju jakos sobie radzi :)
pauluska przeslucznie spineczki. Ja juz sie nie moge doczekac az bede mogla kupic, ale nie zanosi sie w najblizszej przyszlosci bo poki co nie ma gdzie przypiac :blink:
paninka ale ci zazdroszcze tych gor...
Ja jutro umowilam sie z kolezanka do sauny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833420 przez tysiiiak
Zasnął :) oczywiście nie bez męki :(
Kuba od dłuższego czasu miał drzemki koło 16 ale trwały ok pół godziny i ok 20 już spał na noc a teraz ma dłuższe drzemki w dzień i o dziwo dłużej śpi w lozeczku niż na spacerze w wózku. Niewiem może tyle śpi w dzień bo więcej się rusza? Może skorzystam i wrócę do ćwiczeń z Ewą :) bo się rozleniwilam straaaaasznie a jak wam idą ćwiczenia? Pauluska? Olga?

Wasze maluchy też się z wami wyklucaja? Kuba to najbardziej z M. jak on mówi ze czegoś nie.wolno to Kuba się z nim wykluca.po swojemu a ja nie mogę ze śmiechu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833428 przez Olga60
Dobry wieczór :)

Tysiiiak ćwiczenia w domu jednak to nie to :( . Od poniedziałku zaczynam aqua aerobik w pasach na dwóch metrach głębokości, żeby nie dotykać dna. Podobno większy wysiłek :huh: i niby kobitki w miesiąc tracą ok 2 kg, ZOBACZYMY ;)

Oj dziewczyny faktycznie późno Wasze dzieci zaliczają ost drzemkę. Jak Natasza nie zasnie max o 16 to już jej nie kładę i wtedy śpi już o 19tej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833431 przez vika
Olga :unsure: :unsure: podziwiam Was dziewczyny :laugh:
ja tak samo jak Olga i Pauluska po 16-stej nie kladę już malej ....czasem mąz uśpi ale właśnie ostatnio jemu to wybiłam z główki :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833474 przez munnecabrava
Byliśmy wczoraj z Magdą u lekarza żeby ją zobaczyła. Mamy narazie sprobować ją oszukiwać z jedzeniem w nocy, a jak to nie pomoże to spróbujemy z jakimś syropem.
Rozmawiałam też o szczepionce i mnie dość lekarka uspokoiła że to już nie te same szczepionki itp i że lepiej zaszczepić niż sobie póxniej pluć w brode jak sie coś stanie tak samo zachęcała nas do pneumokoków i już sama nie wiem...


Na koniec Magda zrobiłaa lekarce ładnie papa :) hehehe ostatnio a taką zabawę ż bierze kocyk zakrywa się i robi buuuu :P
Lekarka była zaskoczona też że tak sprytnie siada wstaje itp :P
No i jak rozmawiałyśmy o odstawieniu butli w nocy to zaczęła się burzyć na lekarkę :P i dyskutować.



Ehhh w ogóle mam delegację z pracy w dzień urodzin Magdy ehhh tak mi pprzykro było, ale już wymyśliłam akuat wtedy J. ma urlop to oni przyjadą do mnie i zrobimy sobie małe wakacje albo w Lublinie albo pojedziemy do Nałęczowa ;)


czas się zbierać do pracy ehhhh a mam tyyyyyle do zrobienia...

W ogóle mąż mi wczoraj powiedział że mnie zabiera na impreze karnawałową ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl