BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 3 miesiąc temu #834844 przez Olka!
ups zapomniałam zmniejszyć
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834846 przez Olka!
coś jej strzeliło i ostatnio ciągle robi taką minkę :-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834848 przez Olga60
Dzień dobry :)

anek ja robię manne mleczną, więc sypię na oko, tak żeby była średnio gęsta, bo trzeba pamiętać, że po chwili gęstnieje bardziej.

Olka wpisz w internecie studio materacy i zadzwoń, tam Ci dobrze doradzą gdyż tylko tym się zajmują. Ja tak zrobiłam jak w zeszłym roku kupowałam. A dobiera się indywidualnie w zależności od ewentualnych dolegliwości, ja np mam problem z kręgosłupem i to trzeba im powiedzieć :) zawsze myślałam, że w związku z tym materac musi być twardy, a tu nie, pan mnie uświadomił ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834859 przez tysiiiak
haha Olka Kuba też ostatnio robi taką minkę i lejemy z niego z eM. bo wygląda jak mały shrekuś haha ;D MArszczy nosek i się uśmiecha tylko Kuba ma otwartą buziunie :P Weronia śliczna panienka :kiss:

Ja na 200 ml wosy sypie 2.5 łyżki manny a mm dodaje bezpośrednio bez mieszania z wodą ale dopiero jak kaszka ostygnie troszke ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835005 przez Alex_87
Olka ja mam materac sprężynowy z warstwą kokosu, daliśmy 800 zł na allegro, wg mnie jest baaardzo wygodny, ale co z tego jak na wiosnę zmieniamy łóżko na składaną kanapę, bo mamy mało miejsca, już mi się kręci łezka w oku.

U nas chyba jakiś skok rozwojowy :P w sumie to akurat wypada, bo jest między 36 a 40 tygodniem :lol: nawet dziś zaliczyłyśmy karmienie nocne :P najgorsze jest, że wstaje w nocy w łóżeczku i krzyczy. no i cycki mnie zaczynają boleć, co się pije na zahamowanie laktacji? Jakieś ziółka? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835100 przez Suzi
alex, podobno szałwia i mięta hamują laktację

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #835115 przez tysiiiak
Aleeeee cisza :(

My byliśmy na spacerku i nas desZcz złapał. Ogólnie jak tylko wyszłam z klatki już tego zalowalam bo wiało ale nie mogły się zmarnować te trudy ubierania Kuby.

Alex też o szalwi słyszałam ale niepamietam gdzie i czy to wiarygodne :P
Karina jak masz i siebie to w leclercu kupiłam bebiko 2R 600g.za 19.90 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835128 przez KarinaM
Tysiiiak niestety nie mam tego sklepu ale dzięki za info.
Irinka dopiero wstała z drzemki a jest 18:20. Ciekawe o ktorej pójdzie spać.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #835156 przez Daarikaa
Dziekujemy za zyczenia :)

My dzis dzien na zakupach, Klaudia pojezdzila w markecie w wozku, pozaczepiala inne dzieci Jak wrocilismy zasnela w domu jak susel i spala prawie 2h czyli niedawno wstala :)

Kupilismy dzis ksiazeczke z odglosami zwierzat i Klaudia jest nia oczarowana, w ogole ostatnio ma faze ogladania ksiazeczek jak jej tlumacze co i jak... Ale i tak najlepsze zabawki to telefony, piloty i magnesy na lodowce :P

Olka Weronisia słodka! Widze ze ma domek w kartoniku ;) Klaudia tez lubi takie kryjowki :D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835239 przez Olka!
A ja się pochwalę, znowu zaliczyłyśmy szybciej spacerek, prawie cała 2 godziny Weronia spała. No i przed 20 już w swoim łóżeczku.

Chwaliłam się chyba za szybko, że wynajęliśmy mieszkanie Pan miał przyjść dziś podpisać umowę i nawet nie zadzwonił jak ja kocham takich ludzi.!!!

Darika tak tak fajna zabawa :-) Śmiałam się, że jeszcze tylko znaczek i wysyłam ją do babci :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #835245 przez Daarikaa
Kilka aktualnych fotek z dzis i wczoraj
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835267 przez vika
Weronia tworzy minki takie same jak Tośka :) jaka fajniutka :)
Klaudia też śliczniusia i jaka duża się wydaje ...no no rosna te nasz dzieciaczki a moja stoi w miejscu :ohmy: dziś byliśmy na wizycie kontrolnej i co :unsure: gardło zaczerwienione wysypka na ciele i ten paskudny katar :angry: Brrrr
oczywiście prawie 100 w aptece stukła ale na szczęście brak antybiotyku...bakterie znikły ale jeszcze w moczy nie wszystko ok :angry: :dry:
mnie katar wykańcza mam tak zatkany nos aż mi się wszystkiego odechciewa :huh: mdli mnie głowa mi pęka i czuje się strasznie wypompowana masakra jakaś :angry:
no a Tośka waży 7280 :ohmy: :ohmy: :ohmy: kurcze albo te wagi żle im mierzą albo spada bo juz 7300 ważyła :ohmy: apetyt jej dopisuje kupy zredukowaly się do 2 na szczęście ale odstawiłam całkiem nasze jedzenie ...boje się,że żle trawiła i dlatego tyle kupsk było..
kupilam duży zapas słoiczkow i na razie przy tym staniemy chociaż dwa tygodnie i licze na poprawę...juz jest widoczna kupki nie są już takie częste i takie lużne :unsure:
kupilam jej BLF100 podobno ma pomoc zobaczymy :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835366 przez joasia10015
Hej dziewczynki moje kochane...
Ewela pewnie że dzieci nam czas ograniczają żeby wchodzic na forum...Mi dodatkowo mąż przeszkadza bo to w sumie jak trzecie dziecko ;) NIe no super jest ,wszystko fajnie ale wiecie same jakie te chłopy są....Gardło go boli a mam wrażenie że zaraz zejdzie z tego świata :laugh: :S
U nas jakoś po malutku,byłam z Mikim u naszej pani doktor i pow.że ,,KTOŚ,,mi zasugerował że Miki może mieć AZS ....a ona że ,,NOooooo,możżeeee ...,,i dała nam Fenistil w kropelkach,do tego Elocom (na sterydach :ohmy: ) i Elobasa czy jakoś tak -ale to na natłuszczenie po Elocomie więc pani w aptece pow.że skoro mam Alantan to bez sensu coś innego :) No i po pierwszej nocy z Elocomem już widac efekty...zobaczymy jutro i przez kolejne dni :) Oby było dobrze :)
Oprócz tego Miki to szalony kojot :laugh: Włazi wszędzie ,ściąga wszystko ,ciągle się śmieje i ciągle coś mieli w buzi :laugh:
Darika Klaudia nosi rozmiar 92????????????????? :ohmy: Kurde Miki nosi 74 choc bywa że 68 pasuje ...a 92 to mój Miłosz nosił jak miał 2,5 roku . A waży 8 kg.,wiec ja nie wiem dlaczego tyle osób mi gada że z niego ,,nabity,,szkrab...wychodzi że jest chyba jednym z mniejszych majówkowych dzieci :)
Mój MIłosz stwierdził ostatnio że jak dorośnie to będzie fotografem i chodzi całe dnie z aparatem i robi fotki -oto jego dzieło :woohoo: :kiss: Oczywiście Miki to jego ulubiony model ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835367 przez joasia10015
A tutaj ulubione miejsce Mikiego -półka pod stołem -włazi tam bez przerwy :ohmy:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835394 przez Sevilla
Widzę Joasia, że u Was podobny zestaw zabawek króluje :) U nas dodatkowo najfajniejszą zabawką jest szejker i kubełek do lodu :laugh: :laugh: :laugh:

Alex szacun 92 :) Aczkolwiek Maksior dzielnie goni, bo już większość 86 jest na styk i co najważniejsze nie są za szerokie ;) :laugh:

U nas mleko tez dwa razy dziennie, rano koło 6.30 i wieczorem około 19.30. W ciągu dnia raczej już jedzenie nasze. Na śniadanie zamiennie, parówka, kanapka z szynka, jajo bądź serek homogenizowany naturalny. A zapomniałam wspomnieć ... od trzech dni Maksior przesypia całe noce od 20.00 do 6.30 (mleko) i dosypia do 7.30. W sumie coś kosztem czegoś, stwierdził, że jedna drzemka godzinna w ciągu dnia mu wystarczy ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl