BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 2 miesiąc temu #834110 przez ewela86
Hej, diana tez dzisiaj ladnie zasnela. Ja tez chcialabym juz ja oduczyc nocnego jedzenia bo chyba sama nie zrezygnuje poki co. Fajny wydaje sie sposob olgi i chyba od niego zaczne. Zobzczymy czy da sie oduczyc.

Tez mielismy szorstkie policzki i nie od mrozu. Kupilam krem pielegnacyjny z nivea i teraz jest gladziudka skora,

tweety teraz chyba najgorszy okres, duzy brzuch i maluszek non stop w ruchu... niedlugo przywitasz adasia na swiecie i bedziesz miala 2 szczecia.

A! I musze kupic nosnik :ohmy:

Termometr tez mamy bezdotykowy do czola i ucha. Otoczenie i wode tez mozna. Jestem bardzo zadowolona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834129 przez KarinaM
Witam z rana.
Irina nie ma litości nad mamą. Położyła się ładnie około 20:30 ale za to płacz o 00:30. Uspokoiła się po podaniu smoka. O 3:30 płacz jakby obdzierali Ją ze skóry. Dałam mleczko i wypiła wszystko całą butlę a potem usnęła. O 6:00 koniec spania bo znowu płacz. Dałam smoka ale nic to nie dało. Trzeba było wstać. A tak byłam zmęczona.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834132 przez munnecabrava
Hehe ja juz 4 używwam od 2 mscy;)

Olga u nas zawsze z zimna się tak robi bo ma tak tylko przy spadkach temp i po spacerze. ale co dziecko o co innego:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834143 przez KarinaM
M-brava my też używamy pampków 4. Paninka pytała o 4+. One są troszkę większe ale w paczce jest ich mniej i wychodzą drożej.

Irinka ma pierwszą drzemkę. Odsypia noc. A ja odprowadzilam Igora do szkoły i zjadłam śniadanie. Teraz chwila odpoczynku i muszę odkurzyc mieszkanie bo w sobotę do pracy. A później spacer bo już teraz jest ładnie i nie wieje a słoneczko nam świeci.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #834169 przez paninka87
Pampers 4 używam już od hoho... chyba od września;)
Zapas mi się kończy i muszę znów się zaopatrzyć ale już w większe ;) Muszę też rozejrzeć się za takim termometrem...

tweety wyobrażam sobie jak Ci ciężko... ale później z perspektywy czasu zobaczysz jak fajnie że są rok po roku bo się razem zabawią i nie będziesz musiała poświęcać aż tyle uwagi. Moja mama miała nas trójkę rok po roku... nie wiem jak to ogarnęła... ;) :silly:

Właśnie tworzę listę na wyjazd... uff chyba się nie pomieścimy w jednym aucie...:P

Ciuszki z Lidla bardzo ładne mam nadzieję że się załapie po pracy i coś jeszcze dostanę... kupię już większe;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834191 przez Daarikaa
Klaudia wczoraj tez zasnela bez problemow i spala bez jedzenia huura :) az do 6:30, dalam jej butle i spala do 9 :) Na noc dalam jej 190 ml mleka i troszke wiecej kaszki i moze zasycilo ja to bardziej

Tweety napewno jest Ci ciezko pomykac za ruchliwym brzdacem ale jeszcze troszke...

My uzywamy 4+ wychodza troszke drozej ale sa minimalnie wieksze

No nic ubieram sie i mykam z mala na spacer

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834194 przez KarinaM
Ja sprzatnęłam i też zmykam na spacer i przy okazji zakupy.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834196 przez vika
dziewczyny jak Wy robicie ten budyń :unsure: tzn na jakim mleku ?
Irinka boska, jaka uradowana na widok mamusi BEZCENNE takie widoki naszych pociech :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834199 przez paninka87
Ja dodaje mm wg tego przepisu...

120 ml wody (80+20+20)
1/2 żółtka (lub całe, jeśli dziecko jest starsze)
1 łyżeczka mąki ziemniaczanej
4 miarki mleka modyfikowanego
soczek owocowy lub mus (opcjonalnie)

Zagotowujemy sobie 80 ml wody. W 20 ml wody rozebłtujemy połowę żółtka i kopiatą łyżeczkę mąki ziemniaczanej - całość wlewamy do gotującej się wody i mieszamy, aż nam się zrobi 'budyń'. Ta masa jeszcze nie ma smaku... a właściwie to jest paskudna;) Odstawiamy do wystygnięcia. Jak wystygnie dodajemy 4 łyżki mleka modyfikowanego rozrobionego w 20 ml wody i voila:) Mamy budyń, który możemy podać z soczkiem owocowym albo z jakimś musem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834200 przez vika
U nas niestety klik do pasa i mama i córcia dlatego dziś sobie odpuścimy spacerek....wczoraj była na chwilkę ale to nie ma sensu jest zimno i nos zapchany lepiej niech posiedzi w domku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834208 przez vika
Paninka dzięki bo nie wiedzialam co z tym mlekiem....
ja wczoraj znalazłam fajne przepisy tutaj www.sosrodzice.pl/domowy-posilek-dla-nie...czkowego-fast-foodu/ jest kilka ale ciekawych i w ogóle laska fajnie pisze...zmotywowala mnie do działania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834233 przez DannaJ
Witajcie,

dziewczyny do dziś w Auchan jest super promocja! Gerberki deserki (185g i 130g) w cenie 2,68 i drugi za 1gr. W jednym siostra nie kupiła, ale nam się udało zrobić spory zapas.
Dwie sztuki za 2,69zł to super cena.

Pozdrawiamy! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834384 przez ewela86
vika rzeczywiście fajna stronka! A co do spacerku z katarem to słyszałam że nawet wskazane jest żeby wyjść bo chłodne powietrze obkurcza śluzówkę. Oczywiście jeśli nic innego nie dolega.

moja ryba dzisiaj jakas taka marudna. wogóle ostatnio bardzo ciężko ją uspać. prawie zasypia na siedząco, trze oczy ale jak ją chcę położyć to wygina sie na wszystkie strony i wielki płacz :ohmy: masakra. :ohmy: i dzisiaj w nocy się przekonałam że jednak może przespać noc bez jedzenia. fakt faktem budziła się ale wypiła łącznie może z 40 ml mleka a wypijała zazwyczaj 180.

czekam jak się obudzi bo trzeba tą fajną pogodę wykorzystać...

danna dzięki za info ale niestety do Auchan mam dość daleko i choć takie tanie i tak mi się nie opłaca:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #834388 przez tysiiiak
My po dwugodzinnym spacerku :) byliśmy nad morzem i spacerowałam plażą :) jest pięknie :) kocham morze zimą :) Kubuś cały spacer spał więc nie podziwiał ze mną widoków :( ale się wyspał przynajmniej ;)

Po powrocie strzelił takiego kupala że niewiedziałam jak mam go rozebrać i zanieść pod prysznic :cheer: masakros.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834398 przez Olga60
Dzień dobry :)

tysiiiak my też właśnie wróciłyśmy ze spacerku, ale Ci zazdroszczę, uwielbiam polskie morze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl