BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 2 miesiąc temu #843949 przez ewela86
Dziekuje za zyczenia ale az mi glupio.bo ja nie skladam, ciagle zapominam a glupio tak jednym skladsc a drugim nie, wiec przepraszam :blush:

Oj ja tez marze o wiosnie. Na szczescie to juz niedlugo :lol: najgorsze jest to ze wtedy juz bede pracowac... i malo czasu zostanie popoludniu. Ewentualnie weekendy, no ale coz - zycie :P

Jak to super kiedy maz w domu, zajmuje sie mala, zrobi sniadanko a ja gnije w lozku choc pobudke zrobila 6.30:) szkoda ze to tylko w weekendy.

Pauluska: blanka odnajduje sie jako kobieta ;) porzadki w szafkach i torebkach opanowuje na przyszlosc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #843951 przez paninka87
Najlepsze życzenia dla Zuzki, Dianki, Gabi i chłopaków Kubusia i Antosia♡♡♡♥♥♥

Noc taka sobie obydwie dziewczyny spały ze mną ;) pobudka o 7 choć późno zasnęły


Mąż pojechał oglądać auto z rana więc ja też wstałam... zaraz śniadanko i porządki;)
Maz pojdzie na spacer a ja musze ogarnac pokoje ;) wieczorem jedziemy do siory... Jasio sie tak wstydzi Blanci ze nawet czasem wpada w ryk, a Blancia probuje go zaczepiac. Juz widze jak podrosna to Blanka bedzie brojarzem a Jasio ciagle skarzyl na nia :laugh: ale musza sie oswajac zwlaszcza Jan bo nie ma stycznosci z małymi dziećmi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #843963 przez Daarikaa
Buziole dla Zuzi, Dianki, Gabrysi i Kubunia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Blanka ma typowo kobiece zajecia hehe :D

Dzis odpukac narazie Klaudia ma lepszy humor niz wczoraj, pogoda zapowiada sie fajnie wiec trzeba odpalic brumę i uciekac na dwor :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #843995 przez pauluska
Hej Iga dzisiaj spała od 18.30 do 8.30 szok :D Ale prawie codziennie płacze przez sen nie wybudza się wystarczy że poleżę z Nią przytulona 5 min i zasypia dalej głębokim snem chyba tak odreagowuje emocje dnia ? Ubieracie dzieci w kombinezony ? Chyba muszę się rozejrzeć za jakąś kurtką i bucikami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844024 przez tysiiiak
Kuba zarządził pobudkę o 7.20 i zasnął po wrzaskach o 9 i godzinkę jeszcze pospaliśmy :) Na szczęście jest już w dobrym humorku i ładnie się bawi :)
Ja za to nie do końca jestem wyspana

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

ale narzekać nie będę :P

1000000 latek dla Dianki, Zuzanki, Gabrysi i Kubusia :kiss:

Ja ubieram kurteczkę bo kombinezon był zafajdany biszkoptem ale chyba za ciepło na niego. Zdjęłam też śpiworek i założyłam osłonę na nóżki z wózka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844026 przez pauluska
allegro.pl/next-najpiekniejszy-plaszczyk...owy-i3980755542.html

a ja będę licytowała płaszczyk i koniecznie muszę coś kupić na teraz bo aż głupio Iga w tym kombinezonie wygląda śpiwora też nie wyjęłam ale nie mam osłonki na nogi to tak "gołą" ją wozić ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844029 przez tysiiiak
o boziu bosssski płaszczyk :laugh: ♥♥♥
Pod kocykiem jakimś grubszym możesz wozić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844032 przez joasia10015
Dziewczyny apropo kurteczek -szukam dla Mikulka od wczoraj na allegro i znalazłam dla dziewczynka taką słodką że szok-moze któraś sie skusi? Tylko nie wiem jak z rozmiarem -ale wygląda jak nówka sztuka - allegro.pl/next-cudna-kurtka-wiosenna-cu...2347.html?source=mlt
No to witam z rana :laugh: Jak czytam o waszych nockach to aż śmiać mi sie chce-wiecie co i jak,o której godzinie ...ja tam nie czaje ,ale to pewnie dlatego że dalej MIki na cycu i to jego picie to mam wrazenie że jest co chwilę ...ale tak sobie dziś pomyślałam że czas sie wziąć za odstawianie ...i tak miałam karmić TYLKO pół roku..a tu już 9 msc.zleciał :huh: Myślę że do roczku jakoś sie ogarniemy :) Kurde przecież w czerwcu będą czereśnie i co ,znowu mam TYLKO na nie patrzec? Ja potrafię zjeść kilogram na raz,a na moim ogródku rosną dwie pięęęęękne czereśnie :) A pewnie jak bym zjadła kilogram to Mikusiowi by brzuchol rozsadziło :huh:
Apropo piaskownicy/lata itp.to mam OGROOOOOMNE podwórko,dużżżąąą piaskownicę,zjeżdżalnie,domek zbudowany przez męża dla dzieci (miał być mały ,a okazało sie że ja tam mogę zamieszkać :blink: )więc czeka nas lato pełłłne wrażen na swoim podwórku...szkoda tylko że nie mam aż tyle znajomych z dziecmi -zawsze to weselej :) Chociaż nieee,kurde znajdzie sie kilka -zapomniałam o nich B)
MIki ściąga wszystko w zasięgu ręki-WSZYSTKOOOOOO!!! nie mogę go spuścić z oka ,a kąpiel ...hmmmm kupa śmiechu bo kąpie sie z MIłoszem i oboje sie łaskoczą ...a do tego MIki lubi bardzo wstawać w wanience,i nie raz lądował na Miłoszu :S

Aaaaa zapomniałam Miki ma od wczoraj górną lewą jedynkę ,lada dzień będzie prawa :lol:
Achhh no i zobaczcie gdzie dziś znalazłam Mikiego :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844034 przez Alex_87
Dziękujemy za życzenia :) ja też zapominam kto kiedy ma, więc wybaczcie :)

Ja już ze 3 tyg nie ubieram w kombinezon, tylko w kurtkę i w zależności od pogody zakładam więcej warstw pod spód, mam jeszcze płaszczyk z Nexta (kupiłam w lumpie za 13zł :)), do tego cieplejsze spodnie i skórzane buty, takie z grubszą podeszwą , w sumie to ostatnio wożę ją bez niczego w wózku, czasem tylko przyrzucę nogi kocykiem. Osłonkę mam do wózka ale jej nie lubię.

Pomyłam już dzisiaj okna :D u nas pochmurno :/ na szczęście 9 stopni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844035 przez joasia10015
Łoooo matko ale boski płaszczyk pauluska licytuj,licytuj bo warto :ohmy:
Fota była za duża i sie nie wgrała ,no to Miki z nowym miejscem do zabawy :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844036 przez joasia10015
No i teraz już wiadomo na co mu ten nowy ,,schowek,,-żeby ;lepiej bajki widzieć :laugh: :cheer:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844040 przez tysiiiak
hahaha Miki wygrał :D :laugh: Kuba nie odkrył na szczęście, że szafki i szuflady można otwierać :D podejrzewam, że to kwestia czasu niestety :P

U nas się wczoraj do końca przebiła prawa (Kuby prawa) jedynka i czekamy na lewą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844074 przez KarinaM
Antosiu dla Ciebie także buziaki z okazji skończonych 10 miesięcy

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844102 przez paninka87
Pomysł Mikiego odlotowy... hehe
Ja dopiero usiadlam, z rana ogarnelam pokoje obiadek spacer z Blanka teraz doprowadzilam siebie do ładu i mam czas na kawke;)
Pogoda super... Blanka spaceruje jeszcze z tatulem
Rano ubralam jej kombinezon a teraz kurtke.
Na mycie okien musze miec wene w pokojach mialam duzo roboty... Amelii armagedon doprowadzilam do ladu pochowalam male klocki tak zeby nie byly w zasiegu Maludy.
Slysze ze wracaja oj trzeba nakarmic...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844109 przez ewela86
ale mi dzisiaj fajnie :) dużo czasu tak jakoś mam :) malutka śpi po spacerku z tatkiem, ja posprzątałam i pichce obiad : dzisiaj krewetki z makaronem :huh: pierwszy raz robię w takiej wersji i ciekawa jestem co z tego wyjdzie ale pachnie pięknie :)

pogoda rzeczywiście piękna, czuć wiosnę :lol:

Mikuś ależ on ma pomysły :ohmy: nie będzie się nudzić z nim moja Dianusia :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl