BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 2 miesiąc temu #844478 przez pauluska
Ale u nas dzisiaj szaro buuu

Co do ząbków to u nas nie było zarysu jak się Iga urodziła były gładkie dziąsełka jak idą widać napuchnięte dziąsło ząb pod spodem tego się nie da przegapić :P Nie martwcie się zębami szczerbatych dzieci nie widziałam :lol:


Sisina Ty wesele w czerwcu i już o sukience myślisz dobra jesteś :laugh: Co do sukienki ładna ale jak pogoda już typowa letnia będzie bo jak chłodno to będzie trzeba rajstopy a do takiej sukienki nie pasują raczej bo jest lekka i zwiewna tak ze zdjęcia wnioskuję ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844485 przez tysiiiak
Sto latek dla Fabisia :*

Kubulek zarządził.pobudke o 7.20 to dla mnie zdecydowanie za szybko :p pewnie będzie się już tak przestawiać bo szybciej jasno się robi ;)

U nas piękne słonko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844502 przez Alex_87
Pauluskau nas zarys ząbków był od urodzenia ;) ale teraz są spuchnięte i czerwone, pewnie wyjdą dopiero za 2 miesiące, jak to było z dolnymi

Sisina kiecka fajna, teraz na wesela to można chodzić różnie ubranym, już minęła moda na eleganckie stroje ;) wystarczy zmienić dodatki i już mamy kieckę na różne okazje :)

Nasz rodzinny spacerek poszedł się p.....Mąż znowu ma dzisiaj nockę więc śpi do oporu żeby się wyspać :/

Darika a z jakiego kubka dajesz pić Klaudii? Ja też powoli zaczynam dawać jej normalnie pić, bo widać, że woli popijać od nas, a dzisiaj wypiła mleko do połowy z butli i musiałam jej odkręcić smoka i dać normalnie pić, bo inaczej nie chciała, nie wiem co ona cuduje :P ale jak tak będzie dalej, to wycofam poranną butlę i wprowadzę normalne śniadanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844507 przez sisina
Pauluśka no ja mam nadzieje ze to bedzie ciepło :laugh: a w razie W mam inna kiece
mi sie wydaje ze rajstopki by pasowały takie cieliste teraz jest tyle rajtop do wyboru i przerozniste ze cos tam zawsze by sie znalazło. Ona nie jest taka letnia i zwiewna ....

Fabiś dziekuje forumowym cioteczkom :laugh:

Mój już tez woli pic z kubka ale daje mu łyżeczką dziś na śniadanie zjadł jajko na parze i proweczke cielecą no i chlebek z masełkiem :)

U nas pogoda cudowna spacer dziś obowiazkowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844508 przez tysiiiak
Alex Kuba nie pije już.wogóle mleka bo nie chce i dostaje w kaszce a na śniadanko dziś miał dwie kanapeczki, parowke na ciepło i zolteczko :) herbatke lyzeczka wypił troszkę :) z kubka nie chce ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844517 przez anek
Buziak od Leny dla Fabianka :kiss:

Sisinafajna ta kieca, jasne ze pasuje na wesele.lubie takie uniwersalne sukienki.

Alexu nas butla jeszcze jest na sniadanie.Lena teraz mało jej wypija wiec daje jej jeszcze kanapeczke.

Pauluska super ten płaszczyk, bardzo elegancki tylko neiiwem czy bedzie wygodny do wózka.chyba ze chcesz go tylko na okazje to rewelka!

U nas kombinezon juz z miesiac nie uzywany.Ubieram Lenia kurteczke i spodenki.

Boozzze co to była za noc.Lena co godz sie budziła.Pic nie, mleko nie tylko jęczenie.M miał wychodne wiec wrócił wiadomo w jakim stanie.Spał u Szymka a ja z dzieciakami.Głowa mi pęka.

U nas szarawo, deszcz pada.pogoda depresynja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844524 przez paninka87
Najlepsze zyczonka dla Fabisia.

U nas tak pieknie ze wybralysmy sie do kosciółka wiec jeden spacer zaliczony.
Dzis robie Blance na obiad kuskus ciekawe czy posmauje. Pozniej salatke z brokulem mam w planach i moze buleczki jagodowe jak mi siez zachce :)
Wczoraj zasnelam tak twardo ze nic w stanie nie bylo mnie obudzic. Szybciej od Amelii i jej kolezanki.
Tysiaaak u nas norma pobudki o 7- 7:30 ;) ale o 20 juz wczoraj spala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844531 przez pauluska
Tak, tak oprócz płaszczyka będzie kurteczka a płaszczyk na "specjalne" okazje :D Polecam kubek doidy cup taki przekrzywiony fajny do picia z kubka albo właśnie bidon wiecie jak Iga zasysa :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844534 przez Alex_87
Tysiak to Kuba już w ogóle z butli nie pije? Może Zuzka też daje znać, że nie chce :D tzn wieczorem wypija 250ml i nie ma z tym problemu. a na śniadanie chyba woli jeść ze mną parówki :D

Zuzka budzi się między 6.30 a 7, oczywiście o 5 ma pobudkę na smoka, potem się kręci aż wyląduje głową w miejscu gdzie normalnie ma nogi,leżąc na brzuchu na kołdrze, z głową między szczebelkami, a ja dopiero budzę się o 6 patrze a ona w ogóle nie przykryta.

Kupiłam sobie w Biedrze kostium na basen, całkiem spoko, może w końcu się wybierzemy, bo Zuzkę ciągnie bardzo do wody, trzeba to wykorzystać, może kiedyś zostanie jakąś pływaczką :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #844544 przez paninka87
Czy u Was na portalu też się milion reklam wyświetla??? Źle mi się czyta... wrrr

My też za tydzień chyba wybierzemy się do aquaparku... tym razem może Wrocław ;)

A tu moje skrzaty :laugh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844610 przez paninka87
Ufff my znów po 2 godzinnym spacerku tyle ze Blanka wcale nie spała bo wczesniej pospala 2.5 godz. Maz ja niósł połowę trasy... myślałam ze zasnie teraz podczas karmienia ale nie! Heh biore sie za salatke bo zglodnielismy:)

A Wy mamuski gdzie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #844625 przez tysiiiak
My dzis wyszliśmy na spacer i dostaliśmy tel od znajomych czy bie chce mam się jechać do szymbarka i pojechalismy :) z tym ze Kubunia zostawiliśmy u brata M. Bratowa z Kuby kuzynka wzięły go na spacerek a potem u nich się grzecznie bawił i nawet zasnął bez problemu :) Dobrze ze go nie braliśmy bo straszne błoto tam było i nie wszystko moglibyśmy zobaczyc ;)
W Szymbarku jest dom do góry nogami i najdluzsza deska świata :P pozatym pamiątki po sybirakach. Potem może jakieś fotki wrzuce :)
Sisina to Twoje strony nie ? :)

Jak wrócilismy dopadly mnie jakieś rewolucję zoladkowe. Mam nadzieję ze jednorazowo

Paninka fajnie się dzieciaczki.bawią :) Jaś to duży chlopaczek :) Dziewczynki cudne :* .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844639 przez Anabelle
Napisałam wczoraj długi post, ale się skasował.
Napiszę krótko - bo Antek łazikuje mi pod nogami, że dla mnie parasolki to pomyłka - ale dla każdego coś innego ;)
Moim zdaniem parasolki są niewygodne, malusieńkie, nogi czesto wiszą lub nie mają dobrego podparcia, brak dobrego podparcia głowy. Jak dziecko zaśnie to nie wyśpi się wygodnie. Jeszcze kółeczka mini plastikowe i dziecko na rynku czy trakcie spacerowym lata jak by siadło na sztucznym byku w teksasie.
Moim zdaniem duże koła to łatwiejsze sterowanie, łatwiejsze pokonywanie przeszkód. Dziecku też wygodniej, przestronniej.

Myślę sobie, że wózek mógłby być lżejszy tylko kiedy pakuje go do bagażnika :D :D :D

No a o tym, że obracana spacerówka przód tył to zbędny wydatek to już pisałam - wiec nie bede sie powtarzać. Napiszę tylko, że sama chciałam obracaną, ale w moim ukochanym wózku jej nie było. Troche się bałam. A tu Antek ma w nosie czy mnie widzi czy nie. Jak się na matke nie patrzy na spacerze to przynajmniej troche świata poogląda :P

U nas dzisiaj wyżerka była, bo rodzinka wpadła. Brat robił calzone, do tego ciastka, bo za pare dni mam urodziny. Jeszcze teściowa oponki przyniosła - mam dość :D :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844642 przez Anabelle
Antek pije najczęściej z kubeczka Doidy Cup
Jestem bardzo zadowolona. Poleciłam koleżance i też synek ładnie pije :)
Wiadomo, jak sie chluśnie za dużo to się troszkę zakrztusi, ale to normalne.
www.doidycup.pl/

Antek mleka z butelki się nie tknie. Dostaje wiec w nocy cycy, a w ciągu dnia jest bezmleczny. No - na śniadanie tylko kaszka ewentualnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844666 przez pauluska
Anabelle o ile się nie mylę mieszkasz na wsi to dla Ciebie parasolka to nieporozumienie :P Ja kilka razy dziennie czasami jeżdżę z Iga samochodem i dla mnie lekka mała spacerówka jest potrzebna. W modelu który wybrałam siedzisko rozkłada się na płasko więc nie widzę powodu czego Iga miałaby się nie wyspać o ile już uśnie :D bo to się ostatnio na spacerach nie zdarza ;)


Uhh ale się kiepsko dzisiaj czuję od dietowania głowa boli mnie okropnie ale dam radę :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl