BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 2 miesiąc temu #844310 przez demoniqe
Kuba z tatusiem
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844321 przez Daarikaa
U nas dzis dzien w ruchu, najpierw spacerek jakies 2h, pozniej szybka zupka z dyni dla Klaudii i zaraz potem na zakupki, przyjechalismy troszke pobuszowalismy z mala na macie i kapanie. O 20:15 dostala flaszke i zasnela przy niej zaraz ja przeniose do lozeczka :)

Demoniqe no to naprawde ztresujaca sytuacja, dobzre ze tak sie skonczyla, ostattnio Klaudia tez sie tym bawila teraz juz napewno jej zabronie . Nie zostaje Ci nic innnego jak dobrze przefiltrowac kupki Kubusia :D:D OOOOO jak dawno nie widzialam Twojego Kubusia, przecudny chłopczyk :) a jak mocno sie trzyma..

U nas zabki widac tak jakby za blonka, nie stukaja jeszcze jak dotykam lyzeczka ale caly zarys zabka widac. Na dole narazie mamy 2 i na tym cisza :)

Dla mnie w spacerowkach najwazniejsze bylo siedzisko zeby bylo wysokie, bo w poprzednim wozku nie moglam zaciagac daszku bo Klauida walila glowka w niego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844336 przez Alex_87
Hmmm ale chodzi Wam o zarys ząbków jak się odsłoni wargę do góry, czy na dziąsełku od dołu (ale pod wargą to zarys ząbków jest chyba od urodzenia :D), ajj ciemna masa jestem ostatnio :P

Demonique no niezłego stresa miałaś. Moja ciotka miała w tamtym roku taką sytuację - myśleli że mały połknął nakrętkę od śrubki, ale na szczęście włożył ją tylko w jakąś szparę w podłodze ;) ale dopóki nie znaleźli tej nakrętki też się stresowali...

My jutro też planujemy wyjście do parku, w końcu rodzinnie, wiecie, że jeszcze ani razu nie byliśmy we trójkę na spacerze :ohmy:

Ja to bym chciała lekki wózek, który szybko się składa i zajmuje mało miejsca w samochodzie, planuje tylko na wyjazdy go zabierać, bo swój obecny wózek uwielbiam i jak będę w domu to napewno na spacery będę chodziła z nim, no chyba, że tak mi podpasuje nowa parasolka, że będę wolała z nią chodzić :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844342 przez paninka87
Kubuś uroczy... i jaki zadowolony:)

Amelia znow sprowadzila kolezanke na noc...

Bylismy u mojej siory... Blanka z Jasiem sie bawila ale ogolnie kazde szlo w swoja strone... czasem komicznie wygladali np Jasio usiadl przed Blanka prawie na jej nogach i zaczal ogladac ksiazeczke. Jutro zgram fotki z ich zabawy to wkleje.

Demoniqe Blanka już z 3 razy miala jakis maly element w buzi ale na szczęście dała wyjac sobie... masakra wszystko dzis pochowalam nie mozna jej teraz spuscic z oczu

Zaraz chyba sie klade bo padam po takim intensywnym dniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844362 przez sisina
Dziewczyny powiedzcie mi czy taka sukienke moge ubrac na wesele a ide w czerwcu bardzo mi sie spodobała ale czy wybada czy bardziej cos eleganckiego kogo mam sie doradzić jak nie WAS :) :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844365 przez sisina
o kurde nie udało sie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844367 przez sisina
i jeszcze raz
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844370 przez sisina
No udało sie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844403 przez joasia10015
MIki usnął,MIłosz też -pewnie zaraz Miki mnie zawoła ;)
Właśnie iglądam ,,położne,,na tvn style -achhhh jak mi sie marzy trzecia ciąża,i dzidzius taki słodziutki malutki,pachnący :blush:
Kurcze ale tu trudny przypadek mają (w tym odcinku)tzn.nie trudny ale dziwny-laska z ...nawet nie wiem jak to napisać-ona jest KARŁEM i dziecko tez sie takie urodzi -hmmmm...

Sisina myślę że spokojnie sukienka pasuje na wesele-do tego jakieś fajne buciki,biżuteria,włoski...moze jakaś ,,narzutka,, czy bolerko i gitara :woohoo: Kurde ale bym sobie poszła na wesele...a jakoś sie nie zapowiada na nic :angry:

Dziewczyny jak myślicie fajnie moze wyglądać taka czapeczka i chusta dla synulka? A moze któras ma albo widziała -bo sama nie wiem ,jak Miki będzie w tym wyglądał :unsure: :S allegro.pl/czapka-szalik-mickey-mouse-hm-74-80-i3983394968.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #844407 przez tysiiiak
Znajomi już poszli :) Kuba zasnął przed chwila a ja kończę piwko :)

Demoniqe mam nadzieję ze znajdziecie w pampku ta końcówkę :) boski Kubunio :*

My jutro może też się wybierzemy na spacerosa w trójke :)

Sisina myślę ze sukienka jak najbardziej na wesele :) zresztą jeżeli dobrze się w tym czujesz to możesz iść nawet w spodniach kto Ci zabroni? :P

Joasiu super czapeczka i ten szaliczek też :) niewiem nad czym się zastanawiasz :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844415 przez Daarikaa
Sisina sukienka jak najbardziej pasuje na wesele, ja dodalabym jakies bombowe szpile fajny pasek i jakas bizu :)

Joasia widzialam ten odc. ona jest karlem i ma fajnego meza murzyna :) ja na kazdym odcinku poloznych sie wzruszam jak juz dzidzius jest na siwecie :) tez juz marze o kolejnym dziecku :blush: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844423 przez joasia10015
Nommm darikaa ten jej mąż to ciacho :P Ale gdzies juz go widzialam ,nie wiem gdzie...chyba w jakimś reality show :S
Jak to mamusia ma rację-synek sie przebudził i farbowanie włosów poszło sie pieprzyć :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844443 przez KarinaM
1000 całusków dla Fabianka.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844446 przez sisina
Witam z ranca :)

Dzieki dziewczyny no własnie że w tej kiecce czuje sie dobrze a kupilam ja z lumpka za 3o zł i jest nowa z metka i od razu wpadła mi w oko :)

No bizuterie juz mam narzutke tylko chcialam kupic no problem mam z butami wylukałam jedna zajeb...ale co z tego ze wysoki obcas a ja sie w takim nie czuje a po drugie wygladałabym jak wieża bo mam 172 cm :dry: :dry: kurde szkoda bo zawsze jak fajne buty sa to obcas duzy :angry: no ale mam nadzieje ze cos wyszukam :)

My dziś tez na spacerek wyruszamy wczoraj to cały dzien spacerowaliśmy tak pieknie było

Karinko Fabiś dziekuje za życzonka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844465 przez Daarikaa
czesc!

Dzis caluski leca do Fabianka

U nas noc minela spokojnie i chyba juz na dobre pozegnalismy nocne jedzenie :) Od dzis wyciagam kubeczek i bede ja uczyc pic z kubeczka bo widze ze ciagnie ja do "normalnego" picia :) zawsze od nas z kubka cos lyknie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl