BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 2 miesiąc temu #844113 przez joasia10015
A ja mam dziś takiego lenia że masakra -jak dobrze że nikt mi do chaty nie zagląda bo by sie załamał -tylko dziś nas*ać na środku i cud ,miód ;) Ajjj tam , nie zawsze trzeba być PERFEKCYJNĄ PANIĄ DOMU ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

ewela chyba to ty pisałaś że chciałaś kupic tą spacerówkę ? - ale wybrałaś inną ? DLaczego ta ci nie podeszła? COś było z nią nie tak??? Pisz szczerze bo zaczęłam sie nia interesować - allegro.pl/wozek-spacerowy-graco-mirage-...wka-i3950146739.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844117 przez tweety
kurde a u nas zebow nadal brak? mamy inne szczerbole?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844118 przez KarinaM
U nas mąż odkrył że idą cztery zęby na górze. Ciekawe kiedy się przebiją?

Joasiu Miki będzie umiał poradzić sobie w życiu.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844122 przez Alex_87
Po czym poznajecie, że idą zęby na górze?

Haha spryciarz Miki :D

Joasia też zwróciłam kiedyś uwage na tą spacerówkę ;) ale jednak stwierdziłam, że potrzebuje lekkiej i małej parasolki.
Wozicie dzieciaki przodem czy tyłem w wózku? Ja dziś przełożyłam siedzisko, jakoś nie mogę się przyzwyczaić, Zuzce chyba się podobało, tylko że przodem do mnie woziłam ją czasem bez zapiętych pasów, bo ich nie cierpi, a przodem do jazdy będzie musiała już mieć cały czas zapięte :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844124 przez ewela86
Joasiu ja juz chciałam ją kupować i nawet po wizycie w sklepie się zastanawiałam czy nie wziąć jej, ale potem pojechaliśmy jeszcze raz i przymierzyliśmy Diankę do obu wózków. Jeśli chodzi o moją opinię to:
- taka jakaś mała się wydawała w tym wózku a jeszcze jak miała kurtkę to już wogóle mi się wydawało że miejsca nie ma. Na teraz ok ale jak by podrosła to trochę przymały by był.
- siedzisko takie trochę krótkie i zjeżdżała z niego tak że brzuszek miała przy tacce.
- oparcie kończyło się niewiele dalej niż jej główka, więc pewnie za niedługi czas
- trochę przykrótka rączka bo jak się prowadziłam wózek to obijałam nogami o podwozie. Nie można iść zbyt blisko wózka bo co jakiś czas się w niego kopie.
To tyle minusów które mi wpadły w oko. Ale wizualnie wózek prezentuje się bardzo ładnie wg mnie. Oglądaliśmy na żywo ten "pepper strip". Śliczne kolory, no i te 2 tacki - bardzo przydatne i Diance też się spodobały :) Miał tez okrycie na nózki a w tym który kupiliśmy nie ma :( Powiem Asiu tak: gdybym była jakoś ograniczona finansowo to mimo wszystko bym go wzięła a że mogliśmy dołożyć to kupiliśmy Britax B-Agile i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona i Dianka, zobaczymy za jakiś czas...
Podobno bardzo popularny i "chodliwy" ostatnio jest ten wózek, z tego co nam mówili w sklepie. I dobre opinie ma, ale mi sie jakoś wizualnie nie spodobał, przede wszystkim te kółka :) ale może ci wpadnie w oko. Tylko widzę że cena też sporo wyższa :dry: allegro.pl/wozek-spacerowy-espiro-magic-...koc-i3963389098.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844125 przez tysiiiak
Alex u nas dziąsła były spuchnięte ;) ja wożę Kube jeszcze przodem do mnie i tak planuję zmienić siedzisko jak się może jeszcze troszkę cieplej zrobi bo tak to ja swoja dużą osobą osłaniam go przed wiatrem ;) :P

U nas szły z dobre 2 miesiące te na górze :cheer:

My czekamy na znajomych ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844130 przez ewela86
Karina to tak jak u nas: 4 na raz wyszły :lol: teraz to już spore są :)

Alex najpierw były spuchnięte, a z czasem widziałam ich zarys pod dziąsełkami.

tweety nie martw się. Mojej znajomej córka 1 ząbka dostała jak miała 11 miesięcy.

tysiak jakaś imprezka się szykuje :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844168 przez joasia10015
Aaaaaaaaaaa ja zwariuje z tymi spacerówkami :cheer: Kurde na takim zadupiu to nawet porzadnego sklepu z wózkami nie ma zeby sprawdzic z dzieckiem czy pasuje -wrrrrrr
ewela dzieki za podpowiedz,mysle ze to wazne minusy :dry:
sisina ty mialas ogladac w weekend spacerówki - i jak tam ? moze ogladalas te o ktorych ja mysle ? allegro.pl/michelle-folle-2014-okrycie-w...lia-i3997306635.html lub ten allegro.pl/wozki-graco-lekki-wozek-space...tis-i3919294596.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844201 przez pauluska
U nas to widać jak zęby idą bo są zarysowane pod dziąsłem teraz zarysowana jest kolejna dwójka i trójki na górze na dole cisza.

Tweety nie martw się dzieciom w różnym wieku wychodzą tylko oby nie było tak że będą szły wszystkie naraz :D

Co do spacerówki to się nie wypowiadam bo ja brałam ten na który się zdecydowaliśmy innych nawet nie oglądałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844220 przez joasia10015
Ja oszalejęęęę z tymi spacerówkami -poważnie :S
Taka fajna pogoda to aż grzech nie wyjść a dziś z ciekawości zważyłam naszą spacerówkę i wiecie co? Sam stelaż od wózka z kołami waży ok.12 kg.plus buda pewnie ze 3 kg.masakra jakaś -taki kolos i do tego ciężko wsadzić do auta ,muszę koła ściągać i kombinować :S Niee,no muszę kupic jakiś wózeczek :S pauluska a jaka ty masz spacerówke? Hmmm tak sie zastanawiam czy ta przekładana rączka w spacerówce jest tak istotna? Bo wiekszosc nie ma...używacie tej rączki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844225 przez pauluska
My Maclaren Techno XT wydaje mi się że jak nie ma rozkładanej rączki to dobrze zwrócić uwagę na duży daszek żeby ochronił od słońca czy wiatru w naszym wózku nie ma rączki przekładanej (ale w tych typowych parasolkach chyba w większości nie ma :unsure: ) ale mamy duży daszek rozkładany tak że nogi będą Myszce tylko wyglądać jak ją zasłonię :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844253 przez Olga60
Dobry wieczór :)

Mała śpi, my w trakcie pakowania, jutro jedziemy a ja cały czas się gryzę czy w ogóle jechać :dry: . Natasza dalej kaszle, ogólne samopoczucie dobre, siatka lekarstw jest i nie wiem :( :( :(

Dla mnie przy wyborze wózka ważna jest waga, ponieważ prawie codziennie muszę gdzieś z nią pojechać autem, wygoda dla dziecka oczywiście, budka. Przekładana rączka nie. Na pewno drogi wózek jest niepotrzebny. Kacprowi jak miał 1,5 roku kupiłam spacerówkę brevi chyba za 300zł i naprawdę się sprawdziła, leciała z nami samolotem (nie połamało jej ;) ), możecie pooglądać jej nowszą wersję w internecie.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA DZIEWCZYNEK I RODZYNKA :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844263 przez Olga60

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844293 przez sisina
Witam kochane :)
Joasiu niestety nie zdazyłam wyruszyc w miasto bo maż pozno zjechał i mi sklepy zamkneli :dry: ale jak cos do dam znac
Najlepszego dla solenizantow :) jak zawsze zapominam
OMG jak ten czas leci Fabis tez jutro konczy 9 miechow no i niedługo bedziemy wyprawiac bale już sie nie moge doczekac :laugh:

Ja własnie popijam drineczka z mezem mały spi już od godziny takze mamy spokoj :laugh:

Miłego wieczoru :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844308 przez demoniqe
Kubuś dziękuje wszystkim ciociom za życzenia :) sto lat dla Dianki i Zuzy :)

Cudny dzień. 3 godziny spaceru po parku, lesie i placu zabaw, potem pieczenie faworków u dziadków i spacer po ciemku do domku :)

Usmażyłam dziś Kubie naleśniki i zrobiłam z musem z mango i z twarożkiem :) mniaaaam


aaa nie mówiłam wam jakiego mieliśmy wczoraj stresa. Siedzę w pracy a tu dzwoni rostrzęsiona niania i mówi, że Kuba połknął gumową końcówkę od gruszki do nosa, że się krztusił, ale wzięła go do góry nogami i ten zamiast wypluć to połknął. Ale dobrze się czuł, latał po całym domu i się bawił. No to ja w pracy dawaj telefon i dzwonię do pediatry co tu robić. Pediatra mówi, że powinno przejść przez jelitka, ale żeby zadzwonić do chirurga. Chirurg w przychodni tylko w czwartki więc zadzwoniłam na 999 i zapytałam panią dyspozytorkę co robić. Mówi, że jak mały źle by się poczuł, albo miałby krew w stolcu to biegiem na pogotowie na USG, jak nie to po 24h wyjdzie samo :)

Czekamy.... nie wyszło jeszcze :)


my dziś piwko na mieście z teściami grzane piliśmy a teraz Kubulka śpi więc drineczek z mężem również :) do 6:30 Kubula się resetuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl