BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 2 miesiąc temu #844754 przez ewela86
alex to czekam na dobre wieści jutro!!!

co do ani niekapek ani butelka się nie sprawdza do picia innych płynów z wyjątkiem mleka. jak jej nie dam z dorosłego kubka picia to nie wypije wogóle, więc chyba też kupię ten kubek. już go wcześniej ogladałąm ale nie byłam pewna że będzie chciała z takiego pić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844759 przez DannaJ
Witajcie,
muszę się pochwalić - w końcu się przełamałam i pojechaliśmy dziś na basen. Żałuję, że tak późno, bo było super! Jeśli się wahacie, to polecam! Byliśmy na kursie dla maluchów, warto, ponieważ instruktor zwrócił nam uwagę na wiele szczegółów...

Moja pyza strasznie się kręci... wczoraj wsadziłam ją do krzesełka do karmienia, poszłam po jedzonko, a ona! stanęła w krzesełku i głaszcze żyrafkę. O mało nie zeszłam na zawał! A wydawało mi się, że krzesełko jest bezpieczne...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844764 przez KarinaM
Buziaczki od cioci i Irinki lecą do Kacperka. Oszczędzaj mamusię bo musi dużo odpoczywać.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844770 przez sisina
Buziaczki dla Kacperka od Fabisia i forumowej ciotki :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844826 przez joasia10015
Witamy-ale miałam noc masakryczną ...Zasnęłąm chyba koło 3,a i tak pobudkę miałam co chwilę..a rano przyszła do mnie super wiadomośc-moja psiapsióła urodziłą w nocy małego Jasieńka :kiss: Chyba przeżywałam podświadomie razem z nią :blush:
Ewela nadal nic nie wybrałam,do tego miałam jechac dzis do Poznania do Bobomarketu ale okazało sie że lenie jedni otwierają dopiero o 11;00 -i siłą rzeczy nie dojechałabym na 13 po MIłosza-więc musiałam odpuścić :angry: Ale skoczę do bliższego miasteczka do ,,WYSPY SMYKA,,moze akurat coś znajdę :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844843 przez KarinaM
Witam z rana.
Dziewczyny wiem że dajecie paroweczki dzieciakom. Mam pytanie jakie to parówki. Ja dałam dzisiaj cielęce. Zjadła ale trochę ciężko Jej pogryzc jako że nadal ma tylko dwa zęby.

Ja mam urlop więc odpoczywam.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844849 przez Anabelle
KarinaM napisał:

Witam z rana.
Dziewczyny wiem że dajecie paroweczki dzieciakom. Mam pytanie jakie to parówki. Ja dałam dzisiaj cielęce. Zjadła ale trochę ciężko Jej pogryzc jako że nadal ma tylko dwa zęby.

Ja mam urlop więc odpoczywam.


Ja bym parówki nie dała. Czego w parówkach nie ma to diabli wiedzą.
Już lepiej dać szyneczkę, ugotować schab czy drób. Czasem gotuję np pojedynczą pierś kurczaka i kroję Antkowi w kosteczkę.
Parówki bym omijała szerokim łukiem, ale to moje zdanie :) Każdy robi jak uważa.

Alex i jak test? :)
Ja mam nadzieje zrobić test w moje urodziny - 28 lutego. Liczę, że przyniesie mi szczęście :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844889 przez Alex_87
Ja daje parówki z szynki z sokołowa, ale małej tylko daje od siebie może ze 3 kęsy, później pewnie będę dawała czasem parówki na śniadanie, ale raczej rzadko



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844917 przez paninka87
Ja moze 2 razy dałam parówke ale jak bedzie miala wiecej zabkow to spróbujemy swojskiej kiełbaski... na pewno zdrowsza.

Karinko wypoczywaj nalezy Ci sie. Ja tez dzis wolne zaraz wyjezdzamy... a jutro po koncercie do pracy:/ hardcore ze mnie.... ale musze byc.

Alex 3mam kciuki.. ja bym nie wytrzymala...♥

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844997 przez sisina
Ja daje parówke kupuje cielece cieniutkie od dobrej znajomej i wiem ze sa z dobrego zródla ale rozdrabniam je widelcem bo Fabian tez jeszcze nie umie dobrze gryzc.Oczywiscie nie daje co dziennie parowek.Ale musze jeszcze jakas dobra szynke z drobiu kupic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845004 przez Alex_87

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Paninka udanego koncertu, wybaw się za wszystkie czasy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #845021 przez tysiiiak
oj Alex wkońcu się uda :) musi :) ja dziś też powinnam przywitać się z @. Już mnie brzuch pobolewa :X
edit: i przyszła :X Chyba nigdy nie była tak regularna jak po porodzie :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Karina ja dawałam Krokusa z szynki z indyka ale są strasznie twarde i nie polecam teraz mamy sokolinki i są oki :) Mamy też szyneczkę z indyka z morlinek :)

Sto latek dla Kacperka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #845042 przez MoNiaaa
witam majoweczki :kiss:

wpadlam podczytac co u was :)
widze ze temat wozkow ja polecam coneco flash ja kupilam Julce jak roczek skonczyla i jestem zadowolona jest lekki oparcie sie calkiem rozklada na plasko ma skretne kola i duuzy kosz na zakupy :) do auta tez sie spokojnie miesci


co do butelek to do picia ja polecam kupic kubusia wathera on ma korek niekapek i sie super sprawdxza nie ma szans zeby dziecko wylalo.ja kilka kubkow sprawdzalam i zaden nam nie podpasowal i z kazdego i tak kapalo i najprostsze i najtansze rozwiazanie okazalo sie strzalem w 10 :)

Anabell slicznie wygladacie:)
3mam kciuki za prezent urodzinowy
Alex za ciebie rowniez :kiss:

a moja coreczka skonczyla juz 2 miesiace :)
niestety jest strasznie placzliwa praktycznie ciagle placze :( juz nie wiem czy cos jej dolega czy taka jej natura?ciagle na rekach musze ja nosic oby szybko z tego wyrosla:)

a oto moje skarby :kiss:

http


]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845057 przez Anabelle
O jaka ślicznotka maleńka :)
Kiedyś na pewno wyrośnie :P Nie słyszałam o nastolatku usypianym na rękach :P Tak sobie przynajmniej tłumaczę, bo Antek w ciągu dnia śpi u siebie, ale w nocy nadal okupuje nasze łóżko :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #845061 przez tysiiiak
Monia piękne masz księżniczki :kiss: próbowałaś spowijania? Szumu suszarki itp ? U nas się sprawdzało na początku i dużo dziewczyn też sobie chwali :) Napewno widziałaś filmik dr Karpa niestety nie mogę go znaleźć ale tu jest opisane ciekawnik.pl/dzieci-i-my/1017-5-sposobow...or-harvey-karp-radzi może Wam pomoże :kiss:

Kuba śpi już prawie 3 godziny :ohmy: Chyba odreagowuje stres :( Dodam, że jadł o 9.30 i dawno powinien się na jedzonko obudzić :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl