BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 2 miesiąc temu #845119 przez Daarikaa
Hej

Jakie slodkosci malenkie, starsza tez cudna

Alex trzymam kciuki!

Ja tez daje te parowki z szynki z sokolowa, cieple nie sa takie twarde ale ja jeszcze je rozdrabniam

Wrocilismy ze spaceru, bylismy 1,5 i Pysia nie chciala zasnac, wrocilismy rozebralam ja i na chwilke polozylam ja na lozku i zabezpieczylam poduszkami poszlam robic herbatke 3 kroki dalej odwracam sie a ona spi :D normalnie zadziwila mnie. jeszcze jej sie nie zdarzyla tak zasnac bez jakiejkolwiek mojej ingerencji

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845143 przez Anabelle
Sama czasem jem parówki - ale jestem zdziwiona, że tyle Was daje :)
W szpitalu jedna mama dawała 8 miesięcznemu berlinki z mikrofalówki to lekarka aż się jej spytała czy zwaiowała :P Parówki powinno się omijać szerokim łukiem. Nawet dorośli nie powinni ich jeść codziennie. Czasem sobie kupie opakowanie, ale staram sie nie jesc wiecej niż ze 2 opakowania miesiecznie.
Najbardziej lubie wlaśnie cielęce na wagę, ale parówki wszystkie mają kiepskie składy, a nasza wizja, że parówka z szynki jest robiona z chudziutkiej, świeżutkiej szynki bez tłuszczu, żyłek czy skóry jest bardzo naiwna.

No ale ok. Nie wtrącam się. Nie moja sprawa.

Dzisiaj serwowałam kalafiorową - Antek trochę zjadł ale zrobilam taki gar, że bede to tydzien z nim jadła :)

W środę muszę zdać egzamin zaległy przez szpital. Niestety M w pracy, a przy Antku to nawet kawt spokojnie wypic nie można. On wszystko ze mna musi robic. Ah, a ja bylam takim samodzielnym dzieckiem podobno :P Można mnie bylo posadzić w rogu i sie pol dnia sama bawilam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845153 przez joasia10015
Dziewczyny ja chyba oszalejęęęęęęęęę...zjechałam dziś pół województwa i kur*a co większe miasteczko to jeden sklep dla dzieci a w tym sklepie 3 wózki -aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....chyba jak już będe na siłach to otworzę ogromny sklep dla dzieci z wózkami itp.Przecież to jakaś masakra :ohmy:
Tak to jest jak sie mieszka na zadupiu i ZERO sklepów w okolicy :ohmy:
POjechałam do sklepu ,,WYSPA SMYKA,,i faktycznie wyspa-zero wyboru-pewnie wychodza z założenia że na WYSPIE wózki są nie potrzebne ,wiec po co im kilka spacerówek?
MASAKRA JAKAŚ :ohmy:

Co do parówki to jeszcze nie dawałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845157 przez joasia10015
Anabelle zamroz sobie zupkę-ja tak często robię ,gotuje wielki gar i zamrażam ,potem w ciągu miesiąca zjadam (wtedy kiedy nie mam weny na robienie obiadu :P )

Dziewczyny znowu mam leniaaaaa na maxa-w chacie syf a ja siedzę na forum :silly: Też tak czasem macie czy tylko ja taka wredna matka? :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845158 przez Anabelle
Joasia, może podzwoń po sklepach, szkoda benzyny marnować :)
Zapytaj czy mają wózki w ofercie, ile, jakie, albo poszukaj na stronach dystrybutorów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845186 przez Alex_87
Monia moja Zuzka też ciągle płakała, może Zuzie tak mają? :D płacz jej minie, to zacznie się wrzask :D

Joasia no to nieciekawie masz :/ u mnie takie średnie miasto (40tyś mieszkańców) a są dwa wielkie sklepy, gdzie całe piętro to wózki, rzeczywiście szkoda tylko benzyny, lepiej podzwonić i popytać co mają na stanie.

Hmmm ja uwielbiam parówki i jem je bardzo często :huh: wiem, że są średnio zdrowe, ale trudno mi sobie odmówić, ale będę musiała niedługo przestać je jeść, bo Zuzka też będzie chciała.

Tysiak jak do nas ktoś nowy przyjedzie, to Zuza też nie może się odnaleźć dopiero jak pojadą to wraca "do siebie". Ostatnio była 3-letnia kuzynka, no masakra, cały dom jej, a mamusia siedzi i nic sobie z tego nie robi, wrrr nie cierpię takich mamusiek, nie wyobrażam sobie żeby moja córka kiedyś zdejmowała u kogoś w domu wszystko z półek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #845234 przez Hania84
Joasiu jeśli mogę coś podpowiedzieć to w Komornikach jest hurtownia wózków dziecięcych.
Ja kupowałam tam dla Lenki
oto link z mapą dojazdu i telefonem :) zadzwoń i spytaj czy coś mają :)
maps.google.pl/maps?ie=UTF-8&q=hurtownia...3zk%C3%B3w+komorniki

z głównej drogi (nr5) widać tę hurtownię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845239 przez MINIA
Czesc dziewczyny ;)
Nie mam czasu pisac bo u nas straszne zawirowania rodzinne :(
Regularnie Was czytam.
Odnosnie wozkow to mialam juz cala game, i coagle sprzedaje i kupije co innego. Ale chyba w koncu.trafilam na to czego naprawde szukalam.
Mialam mure4,3, parasolke espiro ( tragedia...
Mura super ale do auta to masakra taka wielka...teraz mam peg perego pop up i jest super lekka, sklada sie do niewielkich rozmiarow, przeklada sie siedzisko i nie trzeszczy ;))
NajlepOgolnoe to mam do Was pytanie, czy kupowalyscie dla Waazych malcow buciki? Mozecie cos polecic?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845257 przez Anabelle
ja dostałam troszkę bucików firmy clarks
fajne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845301 przez tweety
kochane moje, czy ktorys szkrab po urodzeniu czy jeszcze w fazie brzuszkowej mial wykryte vsd? u Adasia lekarz podejrzewa malutka dziurke w sercu, niby mowi ze nie jest pewny i ze to sie najczesciej zrasta ale kurcze, nie wiem co myśleć i gdzie rodzic bo u mnie w szpitalu nie zrobia echa serca od razu a takie mamy zalecenie. eh szkoda gadać, nereczki tez troche za duzo plynu gromadza ale to podobno narazie nie powinno nas martwic. mnie o to serducho chodzi...

poza tym nosze juz 2270gram wiec duzy jest ten mój maluch

zdrowka dla 9 miesięcznej Irinki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845329 przez KarinaM
Tweety Irinka dziękuje.

Co do VSD to u Iriny wykryli po urodzeniu. Jeździmy do kardiologa ale powiedział że takie wady często zanikają w późniejszym wieku bo serce rośnie. Jesteśmy pod kontrolą kardiologa.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845330 przez anek
Witam wieczorową porą! :)

Buziaki dla Irinki i Kacperka muuuaaa :kiss:

Anabelle pikna kobitka z Ciebie!

Joasiu to miałas wycieczke.tak jak dziewczyny piszą , szkoda kasy na benzyne, lepiej podzwon po sklepach i wtedy na pewniaka jedz.

Alex trzymam kciuki za marzec :blink:

Tysiiak
biedny Kubula :( to miał stresa.Moja Gwiazda jak narazie lubi towarzystwo ale to dlatego ze jest przyzwyczajona do krzyków, hałasu,biegania po domu i wariactw..Braciszek z kolegami nie oszczędzaj Jej.Jak ktos od nas z domu wychodzi to jest płacz.

Tweety nie pomoge bo zadne z moich dzieciaków nie miało takiego pdejrzenia.Waga Adasia sliczna :)

Miniapodpinam sie z pytaniem :laugh: my mamy narazie bambochy do wozka ale mysle własnie cos kupic.

Lena jeszcze nie jadła parówek.Pewnie od czasu do czasu bede jej dawac, ale to moze pozniej.

Mąż w pracy, Młoda śpi, jeszcze starszak, ale ma jeszcze 15min bajek. Jakis dzisiaj depresyjny dzien.Słonce sie schowało i tak pochmurno dzisiaj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #845392 przez paninka87
Buuu wracamy do domu .. tych emocji nic nie odbierze... nogi mnie napitalaja i ni bylo nawiewu. Tęsknie za moimi dziewczynami....:)

Koncert zajebistyyyyyyyyy. Za szybko sie skonczył ....

Buziole dla 9 miesięczniaków... tym razem ciotka śle z Łodzi♥

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845395 przez KarinaM
Juleczko dzisiaj całuski lecą do Ciebie.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845416 przez sisina
Najlepszego dla Juleczki;**

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl