BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 2 miesiąc temu #859876 przez Olga60
Kiniaczek uważaj na takie okulary, bo mogą zaszkodzić. Ale pewnie Hugo ma je na chwilkę zakładane B) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #859889 przez moniaaak
Dziewczyny- nie wyrabiam- tyle tego piszecie, że szok:). Dopiero udało mi się przeczytać z ostatnich dwóch dni:).

Co do wspólnego wątku, to dla mnie ok.
Kiniaczek- Hugo super przystojniak:). A te oczy... :kiss: :kiss:

Lili nie wiem do której parafii Ty u siebie należysz, ale moja koleżanka 3 lata temu chrzciła tam dziecko, niestety wyszło tak, że samotna matka- tatuś kawał drania. Mówi, że ten chrzest to była masakra- ksiądz tak jej jechał z tego powodu, że aż jej przykro było.
U Kacperka chrzestnym jest mój brat. Na razie mieszka ze swoją dziewczyną bez ślubu. Ksiądz w sumie o nic nie pytał. Tyle, że musiał dostarczyć zaświadczenie ze swojej parafii, "że żyje zgodnie z naukami kościoła", a takie bez problemu dostał.

My dziś na spacerku, Mały wytrzymał całą 1:20, choć bez marudzenia się nie obyło.

Dziewczyny kupiłyście już buciki wiosenne? Doradźcie mi coś. Muszę nabyć, a tyle tego...

Demonique mnie sie osobiście bardziej podoba bez kokardki, ale już chyba wybrałaś :)

Ewela jak masz szanse na mieszkanie z rodzicami to pewnie. Ja całe dnie siedzę sama i nie mam na kogo liczyć, taka pomoc to skarb.

Alex 3 mam kciuki za teścior :D

Olga może pytanie głupie- a czemu te okulary moga zaszkodzić? Co prawda Kacper nie ma, ale z ciekawości pytam? Chodzi o to, że szkła są jakieś zwykłe, czy co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #859899 przez Olga60
moniiiak tak, chodzi o zwykłe szkła przyciemniane bez UV. Ciemne szybki działają na nasz wzrok jak zgaszone światło itp czyli rozszerzają się źrenice. Wystawienie ich na działanie promieni słonecznych może po prostu zakończyć się różnymi chorobami oczu jak np zapalenie spojówek, siatkówki czy też zaćma w najgorszym wypadku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #859905 przez Kiniaczek
Olga tylko do zdjęcia :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #859915 przez KarinaM
Ja po pracy poszłam z dziećmi na plac zabaw.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #859933 przez ewela86
Ja wreszcie dotatlam do domu :woohoo: niunia taka zmeczona ze padla w samochodzie, ale musiam ja obudzic bo by na noc nie zasnela a ja tez chce miec troche wieczotru dla siebie :blink:

No i kupilam ta kurtke:) moze uda mi sie zrobic malej zdjecie mimo zmeczenia to wrzuce :)

olga ja to nawet nie mam sily podlog pozmywac :P jutro musze sie wziasc. Za jakies porzadki :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #859942 przez tysiiiak
Ciekawe jak tam Pauluska czy bez problemów dotarli ;)

Ja czekam na M. i lecę biegać :) tym razem nie sama i nie w strasznych miejscach :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #859947 przez sylkaax
Ale drukujecie ;-) Ja od wczoraj w szafkach posprzątalam i okazalo sie ze polowa zapasow do wyrzucenia bo termin minął..:-( okna umyte, firanki zmienione az się lepiej czuje ;-) Dzisiaj 3,5 godziny na spacerze wszystko ok dopoki bylismy sami Adrian na obcych reaguje placzem no masakra gdzie nie pojde i są nawet dzieci to ryczy..moze teraz jakis krotki okres
..mam nadzieje!! Dzisiaj przychodzi kolega M. mam nadzieje ,ze dlugo nie będzie bo jutro o 6jade do pracy:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #859949 przez Olga60
Gabi widzę Cię, dawno nie pisałaś, odezwij się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #859970 przez paninka87
moja Malutka już śpi! :P :P
Nie wychodziłam dziś na spacer po pracy bo strasznie wiało ;)
M pojechał z Amelą i moim bracholem na żużel a ja mam czas wolny... chyba spożytkuje go na prasowanie i segregowanie ubranek....


Dostaliśmy zaproszenie na ślub kuzynki... nietypowe bo na płycie :silly: heh wybawimy się w czerwcu :blink: byle dzieciaki były zdrowe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860006 przez Kiniaczek
paninka87 napisał:

moja Malutka już śpi! :P :P


Blanka juz na noc tak wczesnie chodzi spać? Hugo ani myśli o spaniu :side: Dobrze Ci :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860014 przez paninka87
Tak na noc... ale miała tylko jedną drzemkę :silly: i padła dając 2 łyki mleka. hehe przebudzi się ok 23, 3 i 6 pośpi max 7:30 :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860015 przez Anabelle
Sevila :)
Beta z 1378 po 42 h na 1314 więc sprawa jasna
Najgorsze, że na usg w środę nie mogli znaleźć pęcherzyka więc nie została wykluczona opcja ciąży pozamacicznej.
Teraz trzymajcie kciuki, żeby jednak ciąza była w macicy i jeszcze najlepiej sama się oczyściła.

malutkamilka - my się staramy od drugie od pół roku tyle, że ja nie mam aż tak wielkiego problemu z zachodzeniem w ciążę. Raczej z utrzymaniem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860019 przez vika
Bella trzymam kciuki by wszystko bylo tak jak być powinno ...trzymaj sie kochana :kiss: :kiss: :kiss:

Tośka juz od godziny śpi :) ale u nas taki rarytas jest co wieczór...po 18 kompanko ...mycie ząbków mleczko i śpimy....niestety najpierw myjemy ząbki a potem padamy przy butli :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #860022 przez Olga60
Anabelle przepraszam, ale nie rozumiem, co znaczy sprawa jasna :( ???

Natasza śpi od 10min, butla już na nią nie działa :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl