BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 2 miesiąc temu #860027 przez Kiniaczek
Rety u mnie jak zaśnie Hugo o 19 a zdarzylo sie moze ze 3 razy ostatnimi czasy to budzi sie o 4 juz wyspany!!! :ohmy: :ohmy: :ohmy: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: Zazdroszcze Wami tych śpioszkow troche... :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860028 przez Kiniaczek
Rety u mnie jak zaśnie Hugo o 19 a zdarzylo sie moze ze 3 razy ostatnimi czasy to budzi sie o 4 juz wyspany!!! :ohmy: :ohmy: :ohmy: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: Zazdroszcze Wami tych śpioszkow troche... :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860029 przez Anabelle
Olga nie ma przyrostu hormonu ciążowego. Ciąża się zatrzymała.
Pozostaje sprawa otwarta czy w macicy, czy poza nią. Czy się oczyści samo, czy trzeba będzie łyżeczkować czy operować. Mam nadzieję, że tak jak przy poprzednich 2 poronieniach oczyszczę się sama. Jeśli jednak nie, to perspektywa szpitala i operacji działa na mnie paraliżująco.
No ale nie mam na to wpływu.

Lekarz dostał wyniki. Niech on teraz duma ;)

Mąż uśpił Antka. Dla zajęcia myśli będziemy montować okap i jeść lody.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860032 przez Kiniaczek
Anabelle napisał:

Olga nie ma przyrostu hormonu ciążowego. Ciąża się zatrzymała.
Pozostaje sprawa otwarta czy w macicy, czy poza nią. Czy się oczyści samo, czy trzeba będzie łyżeczkować czy operować. Mam nadzieję, że tak jak przy poprzednich 2 poronieniach oczyszczę się sama. Jeśli jednak nie, to perspektywa szpitala i operacji działa na mnie paraliżująco.
No ale nie mam na to wpływu.

Lekarz dostał wyniki. Niech on teraz duma ;)

Mąż uśpił Antka. Dla zajęcia myśli będziemy montować okap i jeść lody.


Anabelle przykre wieści :( Nie wiem nawet co napisać :huh: :huh: :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #860037 przez Olga60
Anabelle przykro mi :( , więc chociaż miejmy nadzieję, że organizm sam sobie poradzi. A tymczasem idź jeść lody - duuuuże lody :silly: i porządnie okap zamontujcie ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860051 przez Alex_87
Anabelle przykro mi :( ale jeszcze się doczekasz rodzeństwa dla Antka :kiss: jedyne pocieszenie jest takie, że już mniej więcej wiesz na czym stoisz...

U nas Zuzka chodzi spać o 19 jak ma jedną drzemkę, a tak to o 20, więc już śpi pół godziny, a wstaje między 6 a 7.30

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860052 przez vika
Wiecie co............
aż mnie ciśnie !!!! jaki ten świat potrafi być niesprawiedliwy !!!!!!!!!! to się w głowie nie mieści !!!!!!!!
pamiętam swoje pierwsze poronienie......wpadłam w taką depresje B) przez trzy tyg nie kontaktowałam się z nikim a póżniej musialam wrócić do pracy i wszystko się we mnie zamknęło....kolejne poronienie już nie przeżywalam ....bardziej nie mogłam siebie zaakceptować...wmówiłam sobie,że ze mną jest coś nie tak :ohmy: :huh: :ohmy:

Bella kurcze a ja mam jeszcze cień nadziei ....wim glupie ale to pewnie dlatego,że nie moge się z tymi ostatnimi wydarzeniami pogodzić :angry: trzymam kciuki :kiss:
kiniaczek u mnie Tośka jak wstaje o 6 to okolo 9 ma drzemke godzinną drugą około 13 więc o 19 juz pada przy mleku...a kąpiemy ją zawsze po 18 potem mleko i jej wybor albo padnie albo się gliżdzi godz w łóżeczku ale ogólnie po mleku już nie ma zabawy .....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #860053 przez Suzi
Olga, ja mialam racEj na myśli pisanie u Was lub u nas na wątku, niz zakladanie nowego. Myślę ze to mniej zachodu, nie trzebaby było sie przyzwyczajać do nowej lokalizacji :silly:

Kupilam w tesco dwie siatki piłeczek :lol: byly 4 ostatnie worki, wiec jeszcze sie ktos zalapie :blink: i jeszcze taką huśtawkę jak ma Nataszka na zdjęciu :woohoo:
Teraz musze kupic dmuchany basenik i bedzie zabawa :laugh:
Annabelle :( :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860055 przez Anabelle
Eh kuzynka jak poszła na łyżeczkowanie to ją odesłali bo kolejka jak po darmowe bilety do kina :O :O :O !! Istna taśma produkcyjna. Musiała przyjść drugiego dnia.
Mnie to przeraża.
No i po naturalnym oczyszczeniu teoretycznie można się starać po 3 msc, choć w praktyce ludzie zachodzą nawet w 1-2 cyklu. A po łyżeczkowaniu czy operacji to pewnie dłużej -.-

Na razie przed lodami jeszcze kiełbaski ze świeżymi bułeczkami. Jak mąż serwuje to nie bede wybrzydzać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #860060 przez ewela86
Nowa kurtała:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860061 przez Alex_87
Matko przeraża mnie, że tyle z Was jest po poronieniu, teraz to jakaś istna plaga :ohmy:
Ja powinnam dziękować Bogu, że szczęśliwie donosiłam Zuzkę i to w pierwszym cyklu starań.

No świat jest cholernie niesprawiedliwy...

Dianka jakie ma niebieskie oczęta :) Ładny kolor kurtki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #860062 przez Olga60
tak, tak Suzi nie miałam na myśli nowego wątka tylko raczej zmianę nazwy, ale nie wiem czy będzie to możliwe. W każdym razie dziewczyny są ZA , więc PAKUJCIE SIĘ I hop do nas :laugh:

Anabelle
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860064 przez ewela86
kurcze annabelle przykro mi :( biedactwo :kiss: :kiss: :kiss:

(sorki że takie wielkie zdjęcie wywaliłam ale myślałam że więcej zmniejszyłam :dry: )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860074 przez Anabelle
Alex - dlatego jak przeczytałam o tych tabletkach poronnych to mnie potrzepało. Ludzie, którzy łatwo zachodzą w ciązę i z łatwością ją utrzymują nie doceniają tego jaki to dar.

Ewela nie jest takie wielkie :)

Olga, dziękuję za nadzieję :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860077 przez Daarikaa
Dzis dzien tak szybko mi zlecial ze szok
Rano bylam na targu po jakies trampalki dla mnie do biegania i oczywiscie musialam Pysce cos kupic tym razem postawilam na sukienke z baskinka :D ( pozniej wstawie foto) Pozniej obiad dla Klaudii pomidorowka a dla nas zupka serowa, pozniej zabralam sie za robienie ozdob na tort dla babci, Wieczorem robilam sernik n zimno bo na jutro zapowiedzieli sie do nas goscie
Olga jestem za wspolnym watkiem, Nataszka sliczna modeleczka

Anabelle Przykro mi (sciskam) :(


Kiniaczek Hugo to boss na osiedlu hehe :D twarzowe okularki ;)

Ewela ja nawet bym sie nie zastanawiala tylko robila osobne wejscie i chodu do rodzicow :) Dianka ma piekne oczka a jaki kolor meeeega, kurteczka czaderska

Mbrava gratki!!

Sevilla nie zastanawiaj sie tylko skladaj podanie i to juz ;)

Joasia nam zniknela bo mezus wrocil:D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl