BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 2 miesiąc temu #860078 przez Kiniaczek
No to w takim razie ja mam jakiegoś Transformersa nie dziecko... ;) Hugo zasypia midzy 21-22 a wstaje miedzy 6-7 z kilkoma pobudkami... jak ma jedna drzemke to pada ok 19-19.30 tyle że wstaje o 4 :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: Jak go nie padnie na drzemkę nr 2 to od 16 jest bonanza... :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860080 przez Olga60
Dianka śliczna modnisia. Oczka jakby z założonymi barwnymi kontaktami, róż na policzkach, no no :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Dzisiaj zobaczyliśmy nagranie z kradzieży samochodu męża. Szok, akcja trwała 9 min :ohmy: :ohmy: :ohmy: . I tak, 3.50 idzie sobie gnojek w kapturze, najpierw zagląda na tył domu czy na pewno wszystkie światła pogaszone, wraca,9 min i odjeżdża spokojnie furką :cheer: :cheer: :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860081 przez paninka87
Anabelle tuli :kiss:

Straszne co tu opisujecie... mam koleżankę w pracy która przez to przechodziła... cały czas walczy ;)

Dianka nasza modeleczka słodką ma kurteczkę...

Wiedziałam że nic nie zrobię... ależ się rozleniwiłam :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860083 przez Dave
Anabelle :( :( :(

Ja miałam zabieg w ogólnym znieczuleniu. Po dwóch tygoeniach dostałam @ a za kolejne 2 byłam już w ciąży. więc dobrze będzie.
A dodam, że uważaliśmy z mężem, ale widocznie aniołek tak sobie zaplanował, że się chce w kwietniu urodzić a nie w lutym :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860087 przez Kiniaczek
Ewela Dianuchna przeurocza...Kurcioszka rewelacja!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860088 przez Alex_87
Anabelle dopóki nie trafiłam na to forum, nawet nie wiedziałam, że taki problem dotyczy aż tak wielu kobiet...może i lepiej, przynajmniej byłam spokojniejsza, ale potem już zaczęło się czytanie o różnych etapach ciąży itp. i przy okazji natrafiłam na kilka przeróżnych wątków gdzie kobiety miały straszne historie...na następną ciążę odłączam się od neta :P albo będę zaglądała tylko do Was :D

Ja mam dzisiaj jakieś przesilenie wiosenne, po spacerze z Zuzką wróciłam taka padnięta, gdybym nie była z dzieckiem to pewnie bym przysiadła na jakiejś ławce i zdrzemnęła się :lol: No ale nie dało się, bo moja Zuzka była najmniejsza na zjeżdżalni ale robiła największe zamieszanie i musiała najwięcej zjazdów zaliczyć :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860091 przez Kiniaczek
Alex może to nie przesilenie B) B) B) B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860096 przez agat
No to co, lądujemy u Was? :lol:
Kurde jak Was trochę podczytuję ostatnio, ale kojarzę tylko kilka osób. Będziemy się poznawać od nowa ;)

Wróciłam z fitnessu, czerwona jak burak jestem, na szczęście dziecię śpi więc relax piątkowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860097 przez Olga60
Dave Twoja historia jest niesamowita, ten czas... , przeznaczenie ..., natura..., pamiętam jak dawno temu zaglądałam na różne wątki, czytam jeden smutny, przechodzę do drugiego radosnego i się dziwię, ale jak??? o co chodzi :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #860102 przez Daarikaa
Agat pewnie rozgosccie sie i czujcie jak u siebie :)

To ta sukienka ( babcia troszke lipnie przytrzymala do zdjecia ale niech bedzie ;) )

a to jest ta w ktorej miiala isc na 60 tke ciotki
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860104 przez Olga60
to parapetówa :lol: :woohoo: :side:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860106 przez Alex_87
Darika Klaudia jest prześliczna :) i boska sukienka :)

Ja wszystkie dziewczyny od Was kwietnióweczki kojarzę, ale dzieciaków to ni w ząb, no może oprócz kilku ;) dziewczęta czujcie się jak u siebie :D

Kiniaczek póki co do czwartku to przesilenie, a później się okaże :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860107 przez Kiniaczek
Daarikaa napisał:

Agat pewnie rozgosccie sie i czujcie jak u siebie :)

To ta sukienka ( babcia troszke lipnie przytrzymala do zdjecia ale niech bedzie ;) )



a to jest ta w ktorej miiala isc na 60 tke ciotki


Cudna Klaudusia Sukieneczka słodka :kiss:

Az się chce mieć córę ;) :laugh: :blush: :blush: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860108 przez ewela86
kwietnióweczki witamy!!!!!!

agat nie martw się ja też niewiele was kojarzę bo rzadko zaglądałam na inne wątki ale z czasem się poznamy :) przecież nigdzie nam się nie spieszy :lol:

olga no to impreza :lol: :lol: :lol:

darika ależ Klaudusia ma czaderskie stylizacje!!! a jak pozuje :woohoo: (mamy taką samą opaskę :) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #860110 przez Gusia
Bella sciskam Cie mocno :kiss:
Ja tez nie miałam pojęcia ze tyle kobiet ma problem z zajsciem w ciążę lub jej donoszeniem, ja spotkałam sie tylko z jednym przypadkiem kiedy to koleżanka straciła dziecko w 8 miesiącu , bo sie owinelo pepowina i niestety sie udusilo, a kilka dni wcześniej była na usg i wszystko było dobrze.
W takich chwilach człowiek docenia to co ma i widzi jakie to życie jest nie sprawiedliwe.
Ja jestem szczesciarą bo o pierwsze dziecko staraliśmy sie 2 cykle a o Pyske w sumie jeden, a dokładnie to były 4 razy bo celowalismy tylko do 2 dnia dni plodnych bo wtedy jest większa szansa na dziewczynkę :lol:

Nie musze mówić ze po ostatnich wydarzeniach i dzisiejszych wiesciach od Anabelle jakos tak cieżko na sercu :(

Ja jadę do pracy, a głowa mnie boli ze o matko, juz lyknelam garść tabletek ale nic nie pomogły :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl