BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 4 miesiąc temu #504121 przez tysiiiak
Sylwia ja tez tak mam, najgorzej rano jak mam pelny pecherz i przy zmianie pozycji tez mnie cos ciagnie, boli ... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504124 przez lalka
pewnie,że ma Sylwia!!!z tym sikaniem..to potem tez mnie boli!!!!ja mam tak,że w miejscu publicznym nie pójdę..i tak było wczoraj w teatrze..więc jak wracałam do domu to kiepsko mi się szło!!!z lewej strony też mnie bolało,ale jakiś czas temu...ale lekarz powiedział tak samo jak Tobie!!!!a po jedzeniu(jak się tak porządnie najem)to mnie psychika boli...bo ja głodna rzadko jestem!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504128 przez lalka
tysiiiak mnie przy zmianie już nie boli brzuch i jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504134 przez Anabelle
z bólem poniżej brzucha miała tak :)
miedzy 17-20 tc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504172 przez joasia10015
Anabelle jak ja baaardzo chciałam Antka-uwielbiam to imie ale mężowi nie podeszło i mamy Miłoszka :) A teraz jeszcze imienia nie mamy :(
Wracając do tematu jaki ostatnio poruszylam -ze zastanawiam sie czy bede kochac oboje dzieci tak samo mocno...to juz mi troche przechodzi ta schiza :P Pewnie że kocham już tą mała istotke ktora we mnie rosnie-tak samo bylo w pierwszej ciazy ale jak sie dziecko zobaczy po porodzie to wtedy jest takie WIEEEELKIE BUMMMM i poprostu miłośc jest nie wyobrazalna :kiss: Ja nie naleze do matek ktore przesadnie ,,dbaja,,o dziecko-jestem zdania że dziecko musi sie przewrócic i samo podniesc,musi dostac jedynke w szkole ,poczuc uczucie przegranej,musi umiec poniesc konsekwencje złego zachowania bo w ten sposob uczy sie życia...Ale jestem w stanie oddac za niego zycie,jestem w stanie zabic gdyby ktos go skrzywdzil i wiem że bez niego nie ma mnie... :kiss: DLatego czasem sie zastanawiam czy jestem w stanie jeszcze kogos TAK MOCNO POKOCHAC?????? Przypuszczam że jak zobacze dzidzie po porodzie to strace głowe poraz drugi ,i sadze ze pokocham całą soba ...póki co hormony sprawiają że mam jakies głupie myśli,nerwy,wachania,strachy,watpliwosci itp.-stąd moje ostatnie pytanie :)
Dziewczyny dzis sie troszke przestraszyłam-weszlam rano na wagę i wyszlo na to że przytyłam jakies pół kilo :( :( :( Już przy ostatniej wizycie wyszlo ze mam 1 kg.na plusie ,to teraz powinno byc najmniej 1,5 do 2 kg.na plus a tu dupa!!! O co kaman??? Schudłam nagle???Przeciez dzidzia rosnie (choc brzucha nadal za bardzo nie widac) NIby fajnie że za duzo mi nie doszlo ale z drugiej strony to chyba jakies nie normalne.Nie jem jakos dużo,na słodycze też jakos nie przepadam ...ale kurde przeciez jem.NIe wiem,moze panikuje...mam tylko nadzieje ze z dzidzia wszystko ok.bo to najwazniejsze :blush:
Za chwile mój ulubiony program na TLC ,,PORODÓWKA,, :laugh: :laugh: :laugh: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504188 przez Anabelle
U nas było Joasia na odwrót :D
Mąż się uparł pare lat temu na Antka - a ja stwierdziłam, że ok, ale jeśli pójdzie do szkoły i powie, że w dzienniku ma być Antek a nie Antoni ;D
Teraz jak przychodzi do brzucha i zaczyna swój monolog słowami "Antek, tu tata" to tak mi się chce śmiać, że nie wyobrażam sobie innego imienia dla malucha :)

Porodówkę uwielbiałam, jak jeszcze mialam tv, a teraz nie mam już :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504203 przez joasia10015
Ja też od dawno uwielbiam PORODÓWKĘ i za każdym razem płacze ze wzruszenia bo przypominaja mi sie najwspanialsze chwile w zyciu :kiss:
A co do Antka-to kocham to imię...Z racji tego że jednym z moich ,,najcudowniejszych,,filmów (który oglądałam jakies 20 razy :blush: )jest ,,ZNACHOR,, ;) Jednak kiedy urodził sie Miłoszek ,spojrzałam na niego i byłam na milion % pewna że to imię dla niego-tak bardzo do niego pasuje :) Słyszałam o matkach które miały wybrane imię dla dziecka ,a jak je ujrzały zmieniły na inne bo wybrane nie pasowało do dziecka :) Mój Miłoszek choc były też wątpliwości był idealnym wyborem :) A teraz mam pustkę.....Jak poznamy płec,wezmiemy sie konkretnie za wybór :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504205 przez lania
Sylwia, muszę leżeć, bo szyjka macicy mi się skróciła. Byłam na izbie w sobotę :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504208 przez aleksiaa88
Joasia10015 mam ten sam problem zaczynałam z wagą 50 potem skoczyło na 49 teraz znów mam 50. Jak jeszcze byłam płaska to miałam te 50 teraz mnie wybrzuszyło a ja nadal mam 50. Stoję w miejscu. Jem oczywiście 3 posiłki dziennie między czasie przegryzę jakiś owoc. Obiady jem spore a waga stoi. Co do słodyczy to jem od czasu do czasu nie mam takiego parcia. Mąż się dziwi dlaczego ja ciągle nie jem znaczy nie podjadam. Przed ciążą to ciągle coś mieliłam w zębach a teraz jem wtedy kiedy jest pora i wcale nie mam odruchu podjadania między posiłkami jak wcześniej. Ale namąciłam jak ktoś zrozumie o co mi chodzi to jest dobry, sama się już nie rozumiem co piszę, a widzę czemu 23 już się zbliża czyli mózg się odłączył :lol: . Bo ja teraz taki śpioch jestem jakbym mogła to po dobranocce poszłabym spać P.S. czasem się zdarzy :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504215 przez lalka
ja co do imion mam małą nostalgię i uwielbiam imiona moich babć,dziadków..prababć....
i tak syn miał być Leon(Przepiękne imię)po moim teściu,którego nie zdążyłam poznać!!!!ale wtedy..10 lat temu nie umiałam wywalczyć u męża tego imienia(długo by pisać)i tak syn jest Jędrzej Leon...
a teraz nie mam sprecyzowanego imienia!!!!a więc jest Agnieszka po babci...Antosia po drugiej...jest Józef....Jan...Władysława!!!!!sama nie wiem..a mój mąż?????no cóż..brak czasu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504226 przez joasia10015
Ha,ha,przynajmniej lalka masz z czego wybierac ;-) Ja mam jakies takie głupie myśli w głowie,że jak z kimś nie fajnym mi sie kojarzy imie to odpada,do tego mam fioła żeby nie miec milion pierwszej JULKI ,albo Kubusia(oczywiscie te imiona bardzo mi sie podobaja-nie chce tu nikogo obrazic)ale mam takie poczucie żeby mój syn czy córa czuli sie w jakims sensie ,,JEDYNI I WYJĄTKOWI,,;-P WIem że świruje-ale tak mam i to silniejsze odemnie!!! WIadomo że mój syn spotka nie jednego Miłosza w życiu ale założe sie że wszystkie wspomniane JULKI będa w szkole rozpoznawane raczej po nazwiskach a nie po imionach...Mam takie hopla na tym punkcie i juz nic nie zrobie ;-P czywiscie w koncu podejmiemy decyzje,ale czuje ze bedzie ciezko ;-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504232 przez lalka
masz raję joasia ...ja mam tak samo...bardzo podoba mi się Lena.....Antek...Antosia..Jagoda...Michalina...i mogłabym tak długo....ale źle mi się kojarzą..więc dupa!!!!Wiktorii.... Weroniki...Julki..jest duzo!!!!no i też mam problem!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504240 przez lania
Ja intensywnie myślałam o Marice, a teraz przebija się Lenka :) co do dziewczynki nie mam pewności, a chłopak Igor i już :ohmy:

W sobotę mam nadzieję skupić się na jednej płci :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504243 przez joasia10015
Ha,ha możemy sobie piątkę przybic ;-P ALe wiesz co,od jakiegos czasu bardzo podoba mi sie imię Jędrzej ;-P NIe znam osobiscie nikogo o tym imieniu,a kilka miesiecy temu kolezanka dała tak na imie synowi i kurcze coraz częsciej o tym myślę ,choc już wiem że u męża nie przejdzie ;-P Póki co oboje zgadzamy sie na MIkołaja -byłby Miłosz i Mikołaj ;-)))) ale strasznie nie podoba mi sie zdrobnienie MIKI i stąd moje małe wątpliwości ;-P Głównie szukamy imienia na literkę M .bo nazwisko też na M ;-PPP więc wogóle wybór sie zawęża ;-( Ojjj ja nie wiem co mu zdecydujemy...POdoba mi sie dla dziewczynki Marcelina ,ale czytałam że zdrabniaja najczescie CYSIA i jakos nie teges...;-P WIem że dużo od rodziny zależy ,jak będa mówic ,zdrabniac i wogóle i byc może nie powinnam sie aż tak ,,przejmowac,,imieniem tylko raczej wychowaniem itp.ale jak dla mnie imię ma spore znaczenie i jak każda matka chcę żeby dziecko było jedyne w swoim rodzaju ;-P ALe jestem dziwna ;-)))))))))))))))))))))))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504244 przez joasia10015
Ha,ha wyżej to była odpowiedz do lalki ;-P Lalka apropo Jędrzeja to ,,znam,, jeszcze oczywiscie ciebie i twojego syna-od tyle Jedrków ;-PPP Fajne,oryginalne imię ! ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl