BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 4 miesiąc temu #516253 przez Kiniaczek
lalka napisał:

mój lekarz jest za cwany żeby dał siedzące!!!!!i dupa zimna!!!!!u mojej siostry były jak już karmiła..tzn już było po porodzie...a rodziła w terminie!!!!więc niezłe info tam mają..bo jak jesteś już po porodzie i na macierzyńskim to cię mogą pocałować!!!!!


A to jeszcze trzeba być zdanym na łaskę ginekologa... phyyy... no nic zobaczymy co powie ale będe go molestować o siedzące... zreszta mój gin jest jakiś dziwny... od początku ciązy pyta przy każdej wizycie czy L4 potrzebne bo może wypisać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #516256 przez Kiniaczek
lalka napisał:

Kiniaczek właśnie zwróciłam uwagę na suwaczki.....mamy dokładnie taki sam termin!!!!


:laugh: :laugh: Bedziemy przeć 9 maja i łaczyć się telepatycznie:)))))))))))))) Ewentualnie jak bede sie mega wydzierać to może mnie usłyszysz... :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516268 przez lalka
a rodzisz Kiniaczek w Poznaniu???ja u siebie w Śremie!!!!!!ALE JAK SIĘ POSTARAMY TO MOŻEMY SIĘ WYMIENIĆ KRZYKAMI!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516272 przez ewela86
Dzień dobry dziewczynki :laugh:

To jakaś masakra z tym ZUS-em. Przeraża mnie ta cała upierdliwość. Za każdym razem kiedy wybieram się do ZUSu mam wrażenie że traktują mnie jak intruza, któremu nic się nie należy i próbuje coś wyłudzić! :angry: :angry: :angry:
Ja póki co jeszcze pracuję (teraz też w pracy :) ).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516274 przez Kiniaczek
Lalka rodzę w Poznaniu... wymienne krzyki.... brzmi dobrze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516275 przez tweety
Hej dziewczyny. Ja juz po USG. SYNEK (:)))))))))) zdrowy, tylko kregoslupem zaslonil serduszko wiec za 3 tygodnie ide na kontrolne powtorne bo lekarz chce dokladnie sobie serduszko obejrzec a nie domyslac sie.

Trafilam na takiego super lekarza robiacego USG ze zapisalam sie znowu do niego. Mowie wam, smialam sie cale USG. Nazwla mojego syna Księciuniem, ciagle pokazywalm na fiutka i do tego pokazal, ze maly bawi sie fujarka i powiedzial ze świntuszy. No ale co ma innego tam robic, ja jedyne zabawki to pepowina i wlasnie fiutek.

Ale sie dziewczyny ciesze. Zycze wam takiego samego spokoju i radosci po tym USG. Juz z niecierpliwoscia czekam na kolejne spotkanie z Kacperkiem.

P.S. Maz sie wzruszyl na USG, i byl taki zaangazowany. Jakie to cudowne....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516280 przez Kiniaczek
Ewela i własnie dlatego że są takimi paniskami i traktują ludzi z góry szlag mnie trafia!!!!!!!!! trzeba drzeć swoje pieniądze, w końcu płacimy składki a nie kradniemy!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516284 przez Kiniaczek
tweety napisał:

Hej dziewczyny. Ja juz po USG. SYNEK (:))))))))))


gratulacje:))))))))))))))))))

ja ide we wtorek:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516285 przez ewela86
joasia10015 będę rodzić w Pyrzycach

tweety Gratuluję synka. Mam nadzieję, że ja też tak się będę cieszyć 9 stycznia.

cześć fija:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516287 przez lalka
tweety gratulacje!!!!!!!oj będą laski miały w kim wybierać w przyszłości!!!!

a ja mam wizytę w środę!!!ale usg mi nie zrobi..bo ostatnio robił połówkowe!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516289 przez ewela86
I jak tu się nie denerwować w ciąży? Wystarczy jedna wizyta w ZUS:)

Właśnie Kiniaczek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516296 przez sisina
Witam nowe Majóweczki :laugh: oj ja też przegapiłam post od Moni o jenki szkoda.... :( A ja wizyte mam dopiero 16 stycznia jestem ciekawa czy sie dowiem płeć :blink: A ja myślałam że choróbsko mnie nie dopadnie a tu zonk katar mam mięśnie mnie bolą i gardło masakra mąż wyzdrowiał a ja chora biedna :( to chyba jakiś mutant panuje w powietrzu.... A ja wczoraj dostałam paczke zamówiłam już z allegro buteleczki nożyczki pieluszki idt...jakie to cudne wszystko :blush: No nic dziewczynki spadam do wyrka grzać sie miłego dzionka :laugh: no i nie moge tego suwaczka założyć weżcie mi to jeszcze raz wytłumaczcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #516309 przez Urszula
Witam!

tweety gratuluję Synka :)

Gosiu czytałam o Twojej Stracie. Bardzo mi przykro, nawet nie mogę sobie wyobrazić bólu jaki czujesz. Oby Pan Bóg Cię umacniał kazdego dnia do nowych wyzwań i dał nadzieję oraz siłę na lepszą przyszłość....a Mała Zuzinka czuwała nad Wami i Waszym przyszłym potomstwem...Wszystkiego Dobrego Kochana!!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516317 przez Urszula
Ewela86 jesteśmy tutaj w mniejszości pracujących mamusiek :) ja też ciągle pracuje ale tylko 24 godz tygodniowo :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516325 przez tweety
Dla mnie ZUS to tez temat nieznany. Narazie na zwolnieniu bylam pod koniec grudnia przez chorobsko ale teraz znowu pracuje, 40 godzin tygodniowe. Ale chyba wole tak niz nudzic sie w domu. A praca latwa, przy komputerze, na wygodnym krzesle, moge tez pracowac z domu wiec jest narazie ok.

Tymczasem ja sie zdziwilam jak mi wyplacili zwolnienie. niby 100% w ciazy ale placa nie od pensji brutto ale od brutto minos skladki na ZUS wiec kurcze zaskoczyla mnie podstawa. i troche jestem zla bo bedzie mniej kasy niz przypuszczalam. U was jak dziewczyny ma sie pensja wyplacana przez zus a to co dostajecie?

Wyslalabym wam zdjecie Kacperka, ale wiecie, nie jestem pewna czy chcialby abym jego siusiaka pokazywala na lewo i prawo. Hahahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl